شروین حاجی پور| شروین| آهنگ برای شروین حاجی پور

اولین کنسرت شروین حاجی‌ پور خبرساز شد | شروین حاجی‌ پور کدام آهنگ ها را می خواند؟

حضور شروین حاجی‌‌ پور در محافل عمومی از جمله حضور به عنوان مهمان ویژه کنسرت خواننده ماهاهی، حضور در جمع کنسرت گذاران و دیدار با رضا صادقی و علی یاسینی باعث ایجاد شایعاتی در خصوص برگزاری اولین کنسرت شروین شده است.
شروین حاجی پور

گل کوچیک: شروین حاجی‌‌ پور، خواننده اهل بابلسر است که با اجرای آهنگ «برای» به شهرت فراوان رسید. شروین حاجی‌‌ پور برای اجرای این آهنگ‌ جایزه گرمی بهترین آهنگ با تاثیر اجتماعی شد که این مهمترین و معتبرترین جایزه ای است که تا کنون یک هنرمند عرصه موسیقی در ایران دریافت کرده است. شروین حاجی‌‌ پور علاوه بر آهنگ برای، آثار دیگری مانند بعد ما، حسود و بهار اومد را دارد که مورد استقبال عمومی قرار گرفته است. شروین حاجی‌‌ پور تا به حال کنسرتی برگزار نکرده است اما شنیده های غیر رسمی حاکی از آن است که این خواننده تصمیم دارد مقدمات برگزاری اولین کنسرتش را به زودی فراهم کند. تازه ترین خبر درباره شروین حاجی‌‌ پور را در ادامه می خوانید.

حضور شروین حاجی‌‌ پور در محافل عمومی از جمله حضور به عنوان مهمان ویژه کنسرت خواننده ماهاهی، حضور در جمع کنسرت گذاران و دیدار با رضا صادقی و علی یاسینی باعث ایجاد شایعاتی در خصوص برگزاری اولین کنسرت شروین شده است.

به تازگی صفحه اینستاگرامی کنسرت ایرانی در خبری مدعی شده که شروین حاجی‌ پور در حال مذاکره برای گرفتن مجوز برگزاری کنسرت است؛ خبری که هنوز صحت و سقم آن مشخص نیست اما می تواند خبر جذابی باشد. در صورت اینکه شروین کنسرت بگذارد باید دید این خواننده کدام قطعاتش را خواهد خواند. نکته این است که هیچ کدام از آثار پیشین شروین مجوز انتشار نداشته اند و همین کار را برای برگزاری اولین کنسرت شروین سخت می کند.


حضور شروین حاجی‌‌ پور در کنسرت داماهی و پلمپ یک کافه

شروین حاجی پور برای نخستین بار در یک کنسرت حضور پیدا کرد. او در کنسرت رضا کولغانی، خواننده گروه داماهی که در یک کافه برگزار شد حضور داشت و مورد تشویق قرار گرفت.

ساعاتی بعد خبرآنلاین اعلام کرد کافه رستوران«خانه دوست» ساعاتی پیش پلمب شد. این کافه واقع در(باغ فردوس، خیابان عباس کیارستمی) پایگاه اصلی گروه‌های موسیقی تلفیقی و نواحی کوچک در تهران بود که پس از حواشی حضور شروین حاجی‌پور و اجرای خبرساز داماهی ساعاتی پیش پلمب شد.

دلیل پلمب کافه، کشف حجاب اعلام شده است.


عکس خبرساز شروین حاجی پور در کنار رضا صادقی و علی یاسینی

عکسی جدید از رضاصادقی، خواننده معروف پاپ در کنار شروین حاجی‌پور،برنده جایزه گرمی و علی یاسینی، هنرمند جوان عرصه موسیقی در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

این عکس همزمان با شایعه کنسرت احتمالی شروین حاجی پور منتشر شده است.


شروین حاجی پور برنده جایزه گرمی شد

برندگان جایزه گرمی ۲۰۲۳ در حوزه موسیقی در حالی معرفی شدند که نام یک ایرانی بار دیگر در میان برگزیدگان جایزه اعلام شد؛ این‌بار برای یک جایزه تازه تاسیس.

به گزارش ایسنا، شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی دقیقه‌هایی پیش برندگان سال ۲۰۲۳ خود را - برای محصولات سال میلادی گذشته - طی مراسمی که در شهر لس‌آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار شد، معرفی کرد. بر این اساس، هری استایلز برای «خانه هری» به‌عنوان برنده جایزه آلبوم سال در جوایز گرمی ۲۰۲۳ اعلام شد.

همچنین سامارا جوی برنده گرمی برای بهترین هنرمند جدید در مراسم گرمی ۲۰۲۳ شد. در ادامه، شروین حاجی‌پور از ایران با آهنگ «برای» به‌عنوان برنده جایزه جدید بهترین آهنگ برای تغییر اجتماعی معرفی شد.

این جایزه‌ای است که ظاهرا اکتبر گذشته به جوایز گرمی افزوده شده و در نخستین دوره به یک جوان ایرانی داده شده است. جایزه این جوان ایرانی را همسر رییس جمهوری آمریکا روی صحنه مراسم اهداء جایزه‌های گرمی اعلام کرد. او البته در این کار احساسات سیاسی هم به خرج داد و جمله‌هایی هم خطاب به فرد برگزیده و طرفدارانش گفت. در سال‌های گذشته، هنرمندانی چون کیهان کلهر و حمید سعیدی به‌عنوان عضوهای گروه‌های برنده جایزه گرمی، نام «ایران» را در تاریخچه جایزه‌های گرمی ثبت کرده بودند. محمدرضا شجریان و حسین علیزاده نیز با آثاری، سابقه نامزدی در جایزه‌های گرمی را داشته‌اند.

در جریان شصت و پنجمین مراسم اهدای جوایز گرمی 2023، «بیانسه»‌ با کسب چهار جایزه گرمی از جمله بهترین ترانه R&B رکورد بیشترین دریافت جایزه را در تاریخ گرمی شکست. با احتساب جایزه‌هایی که «بیانسه»‌ شب گذشته کسب کرد،‌ تعداد کلی جایزه‌های گرمی این هنرمند به ۳۲ جایزه رسید. در این مراسم همچنین، «ادل» جایزه بهترین اجرای پاپ را برای ترانه « Easy on Me»‌ دریافت کرد و تعداد جایزه‌های گرمی خود را به ۱۶ جایزه رساند. «کندریک لامار» نیز در سه شاخه بهترین اجرای رپ،‌ بهترین ترانه رپ و بهترین آلبوم رپ به عنوان برنده معرفی شد.

در مراسم اهدای جوایز گرمی ۲۰۲۳، «لیزو»‌ نیز جایزه بهترین رکورد سال را برای «About Damn Time» به خود اختصاص داد. جایزه بهترین ترانه سال نیز به «بانی ریت»‌ برای «Just Like That» رسید. «هری استایلز» با کسب جایزه بهترین آلبوم سال برای «خانه هنری»‌ به جمع برندگان بزرگ شب گذشته پیوست. مراسم امسال درحالی در لس آنجلس و به مجری‌گری «ترور نوا» برگزار شد که سال گذشته به دلیل افزایش شمار مبتلایان ویروس کرونا شهر لس آنجلس در لاس وگاس برگزار شده بود.

واکنش شروین حاجی پور به کسب جایزه گرمی

شروین حاجی‌پور پس از کسب جایزه گرمی برای موسیقی «برای…» پستی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

شروین حاجی‌پور در واکنش به برنده شدن در ‎گرمی و پس از ماه‌ها سکوت پستی در اینستاگرام خود منتشر کرده است. شروین حاجی‌پور، خواننده ایرانی، برنده جایزه «آهنگ برای تغییر اجتماعی» صنعت موسیقی گرمی برای آهنگ «برای…» شد و در واکنش اینستاگرامی خود نوشت: ما بردیم...

شروین حاجی پور: به شایعه ها توجه نکنید

شروین حاجی‌پور، خواننده‌ ترانه‌ «برای» پس از گذشت چند روز از آزادی‌اش، با انتشارِ ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود از مردم خواست تا به شایعات توجه نکنند.

این خواننده‌یِ جوان در پیام ویدیویی کوتاهی خطاب به مردم اظهار کرد: «خیلی ممنونم از محبتی که در این مدت به من داشتید. واقعیتش آمدم چند نکته بگویم که شاید برای شما هم مسأله بوده است. یکی اینکه در این مدت که من نبودم برخی دوستان لطف داشتند و شروع به جمع‌آوری مبلغی برای قطعه‌ای که منتشر شد، کردند. واقعیتش هدف من از ساخت این قطعه قطعا کسب درآمد نبوده است. خیلی لطف داشتید ولی اگر دوست دارید کمکی از لحاظ مالی انجام دهید، می‌توانید به سازمان‌های خیریه داخل ایران مانند محک و امثالهم کمک کنید. من اینطوری خیلی خوشحال‌تر هستم و اگر هزینه‌ای هم جمع آوری شده من دوست دارم تا به سازمان‌های این چنینی اهدا شود.»

او در ادامه از مردم خواهش کرد تا به شایعات توجه نکنند و گفت: «دلیل اینکه این چند روز نبودم این بود که برخی نگرانی‌ها به‌وجود آمد که شاید من با سازمان‌های خارجی یا جریان خاصی خارج از ایران در ارتباط هستم و یا کار سفارشی بوده باشد که خوشبختانه این سوء‌تفاهم برطرف شد و مشخص شد که این کار را صرفا برای همدردی با مردمی که به شرایط جامعه نقد داشتند نوشتم و خواندم. مانند اکثر هنرمندانمان که واکنشی نشان دادند. به هر حال یک کار خیلی وایرال می‌شود و یک کار کمتر وایرال می‌شود و این، دستِ ما نیست. اگر دست ما بود، هنر با بقیه شغل‌ها و کارها متفاوت نبود.»

شروین حاجی‌پور در ادامه‌یِ این پیامِ ویدیویی اظهار کرد: «درباره خبرگزاری‌ها هم که با مدیر برنامه‌ام تماس می‌گیرند و درخواست مصاحبه دارند، چه داخل ایران و چه خارج از ایران باید بگویم که ما با هیچ جا مصاحبه نمی‌کنیم. امیدوارم درک کنید. من داخل ایران زندگی می‌کنم و دلم می‌خواهد همین‌جا بمانم و بخوانم و زندگی کنم و اگر هم حرفی می‌خواهم بزنم و نقدی داشته باشم دلم می‌خواهد همین‌جا این کار را انجام دهم.»

این خواننده در پایان خاطرنشان کرد: «خیلی دوست دارم در این برهه نگرشمان به همدیگر شبیه به یک خانواده باشد. به هر حال همه ما از یک خاک و خون هستیم و دوست دارم که مسوولان هم به‌خصوص در این شرایط با اشخاصی که شرایط مشابه با من را می‌گذارنند، رویکردشان شبیه به والد و فرزند باشد. همین. خیلی خیلی دوستتان دارم و مخلصیم.»