مهدی قائدی| ازدواج مهدی قائدی| مهدی قائدی و همسرش

عکس همسر مهدی قائدی اینستاگرام را ترکاند | جدایی مهدی قائدی و همسرش صحت دارد؟

پس از انتشار شایعات فراوان درباره جدایی مهدی قائدی و همسرش، سرانجام ستاره معصومی همسر مهدی با انتشار تصویر خاصی در صفحه شخصی‌اش به شایعه جدایی از این بازیکن واکنش نشان داد.
مهدی قائدی

گل کوچیک: مهدی قائدی از فوتبالیست های آینده دار است که برخی به او لقب نیمار فوتبال ایران را داده اند. مهدی قائدی سال 1396 با قرارداد امضا کرد و در این تیم درخشید و بعد به شباب الاهلی پیوست و اکنون به صورت قرضی در استقلال توپ می زند. زندگی شخصی و فوتبالی مهدی قائدی پر از حاشیه بوده است. مهدی قائدی سال 1396 تصادف کرد که منجر به فوت یک نفر شد؛ او در نهایت در دادگاه بدوی مقصر شناخته شد و به یک سال حبس تعزیری و پرداخت سیصد و شصت میلیون تومان دیه محکوم شد. زندگی عاشقانه مهدی قائدی و همسرش نیز همیشه خبرساز بوده است.

پس از انتشار شایعات فراوان درباره جدایی مهدی قائدی و همسرش، سرانجام ستاره معصومی همسر مهدی با انتشار تصویر خاصی در صفحه شخصی‌اش به شایعه جدایی از این بازیکن واکنش نشان داد.


حلقه ازدواج همچنان در دست مهدی قائدی

بازیکنان استقلال عصر 30 فروردین در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات خود را برگزار کردند.

در این تمرین که آبی پوشان زیر نظر کادر فنی به مرور کارهای تاکتیکی برای بازی حساس دربی پرداختند، مهدی قائدی ستاره آبی‌پوشان در بخشی از تمرین مقابل دوربین باشگاه قرار گرفت.

او کنار صالح حردانی دیگر بازیکن جنوبی استقلال با یک فیگور خاص حلقه ازدواج خود را به نمایش گذاشت. در واقع قائدی با این کار به شایعاتی که در گذشته در خصوص اختلاف او با همسرش منتشر شده بود پایان داد و نشان داد که هیچ اختلافی با همسرش ندارد و آن اخبار شایعه‌ای بیش نبوده است.


سن همسر مهدی قائدی سوژه شد

مهدی قائدی بازیکن 21 ساله تیم فوتبال استقلال چند وقتی است که با ستاره معصومی ازدواج کرده است.

یکی از حاشیه های این عکس دو نفره، موضوع سن و سال تولد همسر مهدی قائدی است که کنجکاوی طرفداران و کاربران فضای مجازی را برانگیخته است.

در عکس منتشر شده همانطور که مشاهده می کنید به نظر همسر مهدی قائدی از او بزرگتر است! خیلی ها در شبکه های اجتماعی اعلام کرده اند که همسر مهدی قائدی 7 سال از او بزرگتر و متولد 1370 است در صورتی که مهدی قائدی متولد سال 1377 است.


مهدی قائدی: نمی گذارم همسرم به ورزشگاه برود!

به گزارش ورزشی، بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال گفت: حفظ حرمت بازیکنان، مربیان، داوران و مدیران واقعاً واجب است. امیدوارم بساط این فحاشی‌ها در ورزشگاه‌ها برچیده شود.

ظاهراً خیلی به تیم خودتان امیدوار هستی؟

- استقلال به جمع مدعیان بازمی‌گردد. شک نکنید که اوج می‌گیرد و خیلی زود به جمع مدعیان قهرمانی می‌رسد. این استقلال می‌تواند خالق روزهای بسیار خوبی برای مردم شود.

سرمربی تیم امید عوض شد و فرهاد مجیدی رفت. در این مورد چه نظری داری؟

-در مورد تحولات تیم امید حرفی نمی‌زنم. فقط امیدوارم در نهایت اتفاقاتی رخ بدهد که بتوانیم دل مردم را شاد کرده و راهی رقابت‌های المپیک شویم، چون جامعه فوتبال واقعاً از صمیم قلب دوست دارد چنین اتفاقی رخ بدهد.

راستی این هفته بانوان برای بازی با کامبوج به استادیوم می‌روند. در این مورد چه نظری داری؟

- امیدوارم حرمت و ادب در استادیوم رعایت شود حالا چه بانوان باشند و چه نباشند. حفظ حرمت بازیکنان، مربیان، داوران و مدیران واقعاً واجب است. امیدوارم بساط این فحاشی‌ها در ورزشگاه‌ها برچیده شود.

شما خودت به همسر محترمه‌ات اجازه می‌دهی برای تماشای مسابقات راهی ورزشگاه شود؟

- اولاً که همسرم زیاد فوتبالی نیست. در ثانی تعارف که نداریم واقعیت امر این است که حجم فحاشی‌ها در ورزشگاه‌های ما خیلی زیاد است به همین خاطر اجازه نمی‌دهم همسرم در چنین فضایی راهی استادیوم شود. البته باز هم می‌گویم ایشان خیلی اهل فوتبال نیست.

یک سال حبس تعزیری برای مهدی قائدی

حکم نهایی پرونده تصادف پارسال بازیکن استقلال صادر شد.

به گزارش ایسنا، دادگاه پرونده رسیدگی به تصادف پارسال مهدی قائدی، بازیکن استقلال که منجر به فوت احمدرضا شاکر، یکی از سرنشینان خودروی قائدی شد، امروز (چهارشنبه) به صدور حکم نهایی منجر شد.

حسن باقری، دایی احمدرضا شاکر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نتیجه پرونده اظهار کرد: مهدی قائدی به یک سال حبس تعزیری، پرداخت ۳۶۰ میلیون تومان دیه به خانواده شاکر و ۲۰۰ ساعت کار اجتماعی در مدارس فوتبال یا مراکز شهرداری محکوم شد.

به گفته‌ی باقری، حبس یک ساله قائدی که به لحاظ جنبه عمومی جرم صادر شده، امکان تبدیل به جزای نقدی را دارد.

نقش همسر مهدی قائدی در نقل و انتقالات

فصل داغ نقل و انتقالات یکی از جذاب ترین اتفاقات ورزشی باشگاه هاست. هر سال و با پایان مسابقات لیگ، باشگاه ها و بازیکنان در تکاپوی جا به جایی و اتخاذ بهترین تصمیمات هستند. از جمله باشگاه های پر کار در این فصل از نقل و انتقالات، تیم استقلال تهران است. این تیم که به گفته فرهاد مجیدی، سالهای گذشته توسط دلالان بسته می شد، امسال با نظر مستقیم شخص سرمربی، کار خود را پیگیری می کند.

از جمله اخبار مربوط به این تیم انتقال پر سر و صدای مهدی قایدی، مهاجم آبی پوشان به تیم شباب الاهلی امارات است. با انتشار تصاویری از مهدی قایدی و همسرش در فضای مجازی بود که شایعه حضور او در این تیم اماراتی شکل گرفت. اما بعد از گذشت چند روز فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال، از قول مسؤولین باشگاه، انتقال این ستاره جوان را منتفی دانست. اما دیری نگذشت تا شخص مهدی قایدی با انتشار پست خداحافظی، با هواداران استقلال خداحافظی و به طور رسمی به باشگاه اماراتی پیوست. در این بین اما حواشی متعدد پیرامون مهدی قایدی و همسرش به وجود آمد.کمی قبل تر،همسر وی با انتشار رشته استوری در صفحه شخصی خویش، به گونه ای خود و همسرش را از این ماجرا بی اطلاع دانست و این تصمیم را به باشگاه استقلال منتسب کرد. او که از قضا دنبال کنندگان فراوانی هم دارد، به یکی از تاثیرگذاران بر افکار عمومی به خصوص هواداران استقلال تبدیل شده است. به گونه ای که برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به مهدی قایدی، صفحه همسرش یکی از گزینه های پیگیری است.

همچنین همسر رشید مظاهری، دروازه بان تیم استقلال هم که شایعه فسخ قراردادش با این باشگاه مطرح است، با انتشار پستی احساسی در صفحه خویش، از خداحافظی همسرش با تیم استقلال خبر داد. این در حالی است که هنوز واکنشی از خود رشید مظاهری دیده نشده است.

در واقع شیوع فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام این بستر را فراهم کرده تا برخی افراد با استفاده از این فضا و از آن جا که دنبال کنندگان بی شماری دارند، افکار عمومی به خصوص قشر هواداران را تحت تاثیر خود قرار دهند. این مسئله فقط مربوط به مهدی قایدی، رشید مظاهری و یا سایر ورزشکاران ایرانی نیست و چنین مسائلی برای ورزشکاران حرفه ای دنیا نیز به وجود آمده است.مثلا همین چند وقت قبل خواهر کریستیانو رونالدو با انتشار پستی در صفحه اش نسبت به تصمیم داور واکنش نشان داد. در واقع هواداران اخبار و حواشی را از طریق افراد نزدیک به ورزشکار دنبال می کنند و بدین ترتیب این افراد هم بر افکار عمومی تاثیر و به آنها سمت و سو می دهند.