باران کوثری| کشف حجاب باران کوثری| ازدواج باران کوثری

حذف برنامه باران کوثری به خاطر جنجال فجر؟

برنامه "منو بشناس" با حضور باران کوثری حذف شد، اما آیا یک بگو مگوی جنجالی در جشنواره فیلم فجر درباره بحث حجاب باعث این اتفاق شده است؟

برنامه "منو بشناس" با اجرای فرزاد فرزین که قرار بود از دیروز چهارم فروردین‌ماه برای پخش از پلتفرم‌های روبیکا و آیگپ آماده شود، با اعلام همراه اول به دلیل مشکلات فنی پخش نشد.

در قسمت اول این برنامه قرار بود باران کوثری، آرمان درویش و محمدرضا غفاری مهمان فرزاد فرزین شوند، اما خبرگزاری صبا نوشته است که به نظر می‌رسد به دلیل حواشی پیش آمده برای باران کوثری در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر، این قسمت حذف شده است.

حال خبر جدید مبنی بر حضور نرگس محمدی، علی اوجی و رضا یزدانی در قسمت اول "منو بشناس" است که بر صحت مطلب فوق اثر بیشتری می‌گذارد.

همچنین قرار بود قطعه "منو بشناس" که با هم‌خوانی ۴۰ خواننده تهیه شده است، روز اول این برنامه رونمایی شود که در پی پخش نشدن برنامه، امروز پنجم فروردین‌ماه توسط سازمان اوج در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

"منو بشناس" اولین تجربه فرزاد فرزین در حوزه اجرا است که در قسمت اول خود با حواشی مواجه شد و تنها اجرای گروه رستاک در این میان پابرجا مانده است. باید دید در آینده سرنوشت این برنامه چه خواهد شد.