فرشته حسینی با پیژامه در خیابان | فرشته حسینی خودش را مضحکه عام و خاص کرد

فرشته بانو در کنار چهره ای همچون نوید خان به این احوالات رسید و حالا خانوم بازیگر رو در سیس عقابی می بینیم که گویی مدال دار طلایی در موضوعی خاص بوده است!

فرشته بانو در کنار چهره ای همچون نوید خان به این احوالات رسید و حالا خانوم بازیگر رو در سیس عقابی می بینیم که گویی مدال دار طلایی در موضوعی خاص بوده است!

اما شنیدین که میگن خانومی که میشه همسر یک مرد دکتر، خانوم دکتر صداش میکنند؟ فرشته حسینی هم انگاری کمی تا قسمتی از این احوالات به دور نیست و از وقتی که همسر نوید محمدزاده شده هم در استایل و هم در رفتار و صحبت حسابی جسور شده و حالا خانوم بازیگر رو اینچنین راحت و آسوده می بینیم چرا که پشتش حساااابی گرمه! وگرنه کدوم یک از بازیگرای خانوم رو دیدین که هم کشف حجاب نکرده باشخ و هم به این میزان با لباس هایی عجیب ددیه شه؟

396003_203

فرشته حسینی رو دیدین؟ حالا کمی هم با این چهره دوست داشتنی در گذشته آشنا بشیم

فرشته حسینی گرچه اصالتی ایرانی نداره اما تونست با یه حرکت سینما که هیچ، حتی مراسمات خارجی رو هم از دست خود بازیگران ایرانی بگیره! حالا ممکنه بگین یعنی چی؟ یعنی فرشته بانو در ابتدای کارش خیلی ریز وارد شد و تو فیلما هم نقش هایی خوبی داشت اما خب چون خیلیییی ناشناخته بود و حاشیه ای نداشت و چهره ای معمولی طور هم داشت، چندان بولد نشد تا اینکه در سریال "قورباغه" یه جور ترکوند که خود بازیگرای ایرانی هم به این میزان نترکوندن! حالا چرا چون در این سریال اول اینکه فرشته بانو نقشی متفاوت و جذاب و البته ظاهری باحال داشت، دوم اینکه بعد از اتمام قورباغه رمانتیک بازیای نوید محمدزاده و فرشته خانومش شروع شد و این شد که این دو چهره هم همدیگه رو خیلی مشهور تر کردن و هم خودشون رو!