فرشته حسینی با انتشار این عکس ممنوع الکار شد | عکس ناجور فرشته لب دریا چشم همه رو در آورد

21:14 - 1401/12/27
عکسی از فرشته حسینی در ادامه خواهید دید و ممنوع الکاری او کذب و شایعه است.

فرشته حسینی و پستی که میلیاردی کامنت گرفت بس که جای حرف داشت!

البته که میلیارد اغراقی بود نسبت به تعداد بالای کامنتی که به سمت این بازیگر سرازیر شد اما حالا فرشته حسینی تبدیل شده به بُتی بزرگ که برخی عاشق و شیفته خودش و چهرش هستند! برخی هم به شدت مخالفشن و این چهره رو منفور میدونن!

فرشته حسینی با توجه به اینکه اصالتا ایرانی نیست در مقابل با اتفاقات تو افغانستان واکنش نشون میده اما اینبار خانوم بازیگر اومد و یه ترکیبی از ایران و افغانستان زد و متنی بلند بالا در کپشن نوشت که با نظرات به شدت منفی و هجوم کاربران همراه شد. در ادامه ابتدا تصویر رو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

فرشته حسینی با انتشار این عکس ممنوع الکار شد | عکس ناجور فرشته لب دریا چشم همه رو در آورد16

و اما متن کپشن!

فرشته حسینی با انتشار این عکس ممنوع الکار شد | عکس ناجور فرشته لب دریا چشم همه رو در آورد6

وقتی نوید محمدزاده به همه نظرات پشت کرد و شیفته فرشته زندگیش شد!

اما اغلب کامنت ها به چه موضوعی اشاره داشت؟ اینکه فرشته حسینی شاید چندان با زحمت زیاد به حال حاضرش نرسید کاملا حق به نظر میرسه اما اینکه اصالت خانوم بازیگر مداما بهش گفته میشه چی؟ بسیاری از کاربران این نظر رو دارند که فرشته حسینی چون از افغانستان اومده پس نوید محمدزاده براش زیاده و نوید حیف شده! از طرفی هم بسیاری بر این عقیده هستد که فرشته حسینی همیشه یخ و بی چالش ایفای نقش میکنه و خیلی برای کارش زحمت نمیکشه که خب این موضوع هم زیاد دیده شده! اما موضوع اصلی کاربران در اینه که فرشته باید برگرده به کشور خودش که خب این چندان جالب به نظر نمیاد!

ناگفته هم نونه که از قدیم گفتن علف باید به دهن بزی شیرین باد و نویدی که شیفته فرشته شده قطعا میدونسته آیندش چخبره پس چندان نباید به نظرات که حتمااا اینو نگیر و برو اون یکی رو بگیر و ... گوش داد!

فرشته حسینی با انتشار این عکس ممنوع الکار شد | عکس ناجور فرشته لب دریا چشم همه رو در آورد4