میخوای بدونی زنت کدوم اخلاق بدشو ازت مخفی میکنه به انتخاب رژ لبش دقت کن + تفسیر کامل

00:44 - 1401/12/27
یک تست شخصیت شناسی جالب از روی رنگ رژ لب خانم ها.

شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لب! هر کدام از رفتارهای شخصیتی مانند دست دادن، چشم های تان و دست خط تان یا حتی نوع پوشش و آرایشتان نشان دهنده شخصیت شماست. شما می توانید شخصیت طرف مقابل تان را با توجه به رفتارهای او بشناسید.این روزها از روی هر چیزی به موضوعی درباره شخصیتتان پی می برند و این بار نوبت به شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لب مورد علاقه تان است.

به نظر موضوع خوبی برای سرگرم شدن می آید نه؟ رنگ مورد علاقه تان را در کامنت ها بنویسید و بگویید آیا چیزهایی که گفته شد به واقعیت نزدیک بود یا خیر.شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لب را در ادامه بخوانید.

برای خانم هایی که انرژی فراوانی دارند صورتی گرم رنگی کامل است. خانم هایی که به سراغ این رنگ می روند در واقع می خواهند آن حس بازیگوشی و انرژی درونیشان را به خارج تراوش کنند. خانم هایی که از رنگ آلویی استفاده می کنند خاص هستند

رژ لب آلویی به خوبی خود را در یک جمع نشان می دهد و خانم هایی که از این رنگ استفاده می کنند مسلما از مورد توجه قرار گرفتن خجالت نمی کشند. خانم هایی که به رنگ آلویی علاقه نشان می دهند در واقع اعتماد به نفسی جذاب برای دیگران دارند و از چالش ها نمی ترسند. رژ لب آلویی همچنین نشان دهنده استایلی خاص است چون کسی که این رنگ را استفاده می کند از دیگران مجزا می شود.

خانم هایی که از رنگ قرمز اسپرت استفاده می کنند احساساتی هستند

درست مانند خانمی که از رژ لب با رنگ آلویی خوشش می آید، طرفداران رژ لب قرمز هم مشکلی با مرکز توجه قرار گرفتن ندارند. خانم هایی که قرمز بولد را دوست دارند معمولا از اعتماد بنفس بالایی برخوردار هستند و به خود اطمینان دارند. این خانم ها همچنین بسیار احساساتی هستند.

خانم هایی که از رژ لب استفاده نمی کنند با کسی شوخی ندارند!

وقتی رنگ طبیعی را برای لب ها انتخاب می کنید یعنی می خواهید جدی گرفته شوید. این خانم ها جدی و اهل عمل هستند و نباید سر به سرشان بگذارید.

خانم هایی که از رژ لب براق استفاده می کنند مهربان هستند

رنگ براق نشان می دهد کسی که آن را استفاده کرده مهربان است و اهل تظاهر نیست. خانم هایی که به چنین رژ لب هایی علاقه دارند زیاد خود را جدی نمی گیرند و شما هم نباید آنها را جدی بگیرید چون اگر شوخی می کنند از روی سادگی است.

خانم هایی که به رژ لب های رنگ پوست علاقه دارند گرم و غمخوار هستند

آنهایی که به رنگ مرجانی علاقه دارند دیدگاهشان نسبت به زندگی مثبت است. این خانم ها بسیار خوش بین هستند، عاشق بیرون هستند و قلبی جوان دارند. آنها همیشه سعی می کنند از هر موقعیتی بهترین را بدست بیاورند. خانم هایی که به رژ لب های بنفش علاقه دارند مرموز هستند

رنگ بنفش شامل تن های رنگ ارغوانی و خاکستری می شود. خانم هایی که این رنگ را ترجیح می دهند اسرار آمیز و ساکت هستند و حتی می توانند پیچیده و بسیار باهوش نیز باشند. رژ لب بنفش نشان از خانمی با برنامه و نقشه است.

خانم هایی که به رژ لب های کبود علاقه دارند قوی و خاموش هستند

درست مانند فامیل براق ترش یعنی قرمز، رنگ جگری نشان از اعتماد بنفس و هدفمند بودن است. با این حال خانم هایی که به این رنگ تمایل دارند بیشتر کم حرف و ساکت هستند. شاید زیاد مشتاق نباشند که مرکز توجه قرار بگیرند اما وقتی به آنها توجه می شود حرف های زیادی برای گفتن دارند خانم هایی که به رژ لب های قهوه ای صورتی علاقه دارند مستقل هستند

طیف صورتی که شامل ته رنگ قهوه ای نیز باشد برای هر خانمی انتخابی پیچیده است. آنهایی که به این رنگ مات علاقه دارند جدی و باهوش هستند. چنین خانم هایی روی مد هستند و دوست دارند همیشه استقلال خود را حفظ کنند.