دختر ها عاشق چه طور مردایی میشن؟ | چند نکته برای جذاب بودن از نظر خانم ها

09:12 - 1401/12/26
ارزش یک مرد با تأثیری که روی اطرافیان می گذارد، سنجیده می‌شود. اینجاست که شخصیت مهمتر از پول است.

شما می توانید ثروتمند باشید و شخصیت نداشته باشید. در اینجا سه کار وجود دارد که مردان با شخصیت در روابطشان با زنان انجام نمی دهند

سندرم «مرد خوب»

پسر خوب، مرد آلفا، مرد با شخصیت ، همه اینها به چه معناست؟ هیچ مردی به طور کامل در یک دسته قرار نمی گیرد زیرا آنها معنی یکسانی ندارند. پس بهتر است به جای اینکه سعی کنید مردم را راضی نگه دارید ،قوی، با اعتماد به نفس و قاطع باشید.

در مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۱ توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا، از زنان خواسته شد تا مردان را بر اساس حالات چهره‌ ارزیابی کنند. غرو، مهمترین ویژگی جذابیت ظاهری بود. مردان با شخصیت برای خوشان ، زمانشان و کسانی که به آنها اهمیت می دهند ارزش قائل هستند.

غیبت کردن

شایعات ،هیچ ارزشی ندارد و مردان با شخصیت ،از غیبت کردن لذت نمی برند. اگر پشت سر دوستانتان با دخترمورد علاقه تان صحبت می کنید، او بلافاصله به این فکر می کند که پشت سر او چه می گویید. به جای غیبت کردن، هنر رویارویی را یاد بگیرید. سعی کنید حرف ها و ناراحتی هایتان را مستقیم و مؤدبانه به آنها بگویید. نباید با غیبت کردن آبروی دیگران را ببرید.

خود شیفتگی

مردان با شخصیت ، ارزش سکوت را می دانند. آن‌ها می‌دانند چه زمانی ساکت بمانند و گوش دهند و چه زمانی صحبت کنند. آنها هیچوقت از خودشان تعریف نمی کنند تا جلب توجه کنند. اضطراب، ناامنی یا عدم اعتماد به نفس باعث خودشیفتگی می شود. اگر با دختری صحبت می‌کنید و متوجه می‌شوید که کلمه «من» مدام از دهانتان بیرون می‌آید، یکی از منفورترین کارهایی را انجام می‌دهید که همه دختران از آن متنفر هستند.

یک مرد با شخصیت به پوست خود اهمیت میدهد. او ارزش خودش را می‌داند و زیبایی ظاهرش برایش مهم است.