فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟

08:49 - 1401/12/26
فال تاروت خود را در سایت گل کوچیک بخوانید.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟17

کارت برج : امروز خلاقیت و قدرت تخیل شما در اوج خود قرار دارد و با حرف ها و ایده هایتان می توانید همه را تحت تأثیر قرار دهید. بیش از اندازه سعی نکنید که کامل و بی نقص باشید، این کار تنها باعث از بین رفتن ذوق و خلاقیت شما خواهد شد. همه ما ممکن است اشتباهات کوچکی داشته باشیم، مهم این است که به موقع متوجه آنها شده و برطرف کنیم. اگر رابطه عاطفیتان برای شما هیچ جذابیتی ندارد و احساس خفگی دارید چرا خودتان را رها نمی کنید؟! ادامه دادن همیشه بهترین راه حل نیست، گاهی باید همه چیز را رها کرد و رفت.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟2

کارت ابله : امروز شما عینک خوش بینی به چشمتان زده اید و حتی اگر همه چیز روبراه نباشد هم فکر می کنید که هیچ مشکلی در کار نیست. این تنها خود شما هستید که می توانید در وضعیت موجود تغییر ایجاد کنید و اوضاع را رو به بهبود پیش ببرید. اگر در آغاز کار سرعت عمل و کاراییتان آن طوری که انتظار داشتید نبود خودتان را سرزنش نکنید و کمی به خودتان وقت بدهید تا کارها روی روال بیفتند؛ قرار نیست که همه چیز یک روزه روبراه شود.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟13

کارت شیطان : امروز دچار برخی توهمات شده و نمی توانید این همه عشقی که دور و برتان را فرا گرفته است ببینید. با وجود این که تنش و انرژی منفی در اطراف خودتان احساس می کنید ذکاوت و مهارت شما در روابط اجتماعی به شما کمک خواهد کرد که دیگران حتی متوجه وجود چنین وضعیتی نشوند. ولی این وضعیت دیر یا زود آشکار خواهد شد و هر چقدر سعی در مخفی نگه داشتن آن داشته باشید بیشتر برایتان ایجاد مشکل خواهد کرد. آنچه در سرتان می گذرد را با اطرافیانتان در میان بگذارید. بیان حقیقت بهتر از زندگی کردن با دروغ است.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟17

کارت مرد دار آویز : امروز آنقدر افکار متفاوتی در سرتان هستند که برگشتن به دنیای واقعی و حرف زدن در مورد آنچه دارد در سرتان می گذرد تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. به خودتان زیاد فشار نیاورید و سعی کنید مدت زمانی را بی آن که مجبور باشید با کسی حرفی بزنید با خودتان خلوت کنید. فکر کردن به سوالات بی پاسخی که امروز در سرتان هستند هیچ اشکالی ندارد، به شرط آن که فکر نکنید که حتما باید جوابی برای آنها پیدا کنید؛ همین که به دنبال حقیقت باشید برایتان کافی است.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟11

کارت قضاوت : امروز اگر بخواهید بر اساس خواسته های خودتان و نتیجه گیری های اشتباهی که می کنید در مورد دیگران قضاوت کنید، ممکن است به سادگی دچار اشتباه شوید. به جای این که فکر کنید که می دانید دیگران چه احساسی دارند و چه فکر می کنند بهتر است جواب آن را از خودشان بپرسید. به آنچه می شنوید خوب دقت کنید، زیرا به سادگی ممکن است قسمت های مهم آنچه گفته می شود را نشنیده و ذهن خود را درگیر فرعیات کنید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟4

کارت عشاق : شما می خواهید برای شک و تردیدهایی که نسبت به رابطه عاطفی خود احساس می کنید راه حلی پیدا کنید. متاسفانه طرف مقابلتان در این ماجرا زیاد با شما همکاری نمی کند و هر چقدر هم که به او فشار بیاورید و بخواهید او را به تعهد وادار کنید تنها از شما فراری خواهد شد. بهترین کاری که از دست شما بر می آید این است که او را آزاد بگذارید تا خودش در این رابطه تصمیم بگیرد زیرا از شما کار چندانی ساخته نیست.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟5

کارت خورشید : شاید امروز یک دنیا کار برای انجام دادن داشته باشید، ولی اگر ندانید از کجا باید شروع کنید و برنامه ای برای انجام کارهایتان نداشته باشید چندان راه به جایی نخواهید برد. آماده کردن فهرستی از کارهایتان چندان ساده به نظر نمی رسد، زیرا همه آنها برایتان از اولویت نسبتا بالایی برخوردار هستند. با این حال اگر خوب فکر کنید و درگیر جزئیات و فکر و خیال هایتان نشوید می توانید فهرست دقیقی تهیه کرده و با پیش رفتن بر اساس آن، پیش از پایان یافتن امروز ببینید که یک عالمه کار انجام داده اید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟6

کارت اعتدال : امروز دارید با احتیاط تمام سعی می کنید در رابطه عاطفیتان تعادل ایجاد کنید. از طرفی این طور به نظر می آید که فرصت هایی برایتان وجود دارند، ولی تنها اگر روی هدف خاصی متمرکز شوید. از طرفی دیگر هم فانتزی هایی که درباره عشق و روابط عاشقانه دارید ممکن است شما را دچار توهم کنند. این که چه مسیری را در پیش بگیرید کاملا به خودتان بستگی دارد، ولی شاید اصلا لازم نباشد فعلا هیچ اقدامی بکنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟5

کارت پاپ : این روزها به نظر می رسد که همه چیز در هم و برهم است، ولی اگر خودتان کمی نظم و برنامه داشته باشید خواهید دید که می توانید مسیر خودتان را بدون دردسر ادامه دهید. آدم های خیلی جالبی در اطرافتان هستند که وقت گذراندن با آنها آنقدر برایتان لذت بخش است که شاید فراموش کنید چه مسئولیت هایی در انتظارتان هستند. ولی هر چقدر هم کارهایی که همراه با هم می کنید جالب و سرگرم کننده به نظر برسند، این لذت ها کاملا زودگذر هستند و خیلی زود فقط شما و کوهی از کارهای عقب افتاده باقی خواهید ماند.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟13

کارت جهان : اکنون می تواند برای شما بهترین یا بدترین زمان ممکن باشد و همه چیز فقط به خودتان بستگی دارد. شما نمی توانید همه چیز را درست کنید. به جای آن که با نگاهی انتقادی به خودتان و گذشته تان نگاه کنید ذهنتان را روی انجام کاری متمرکز کنید که انجام پذیر باشد و اثرات مثبتی روی شما و نگرشتان نسبت به زندگی بگذارد. امروز در زندگیتان اتفاقاتی خواهند افتاد که به شما این احساس را منتقل می کنند که زندگیتان روند رو به رشدی را دارد طی می کند ، برای غافل گیری های خوشایند آماده باشید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟5

کارت عدالت : شما قلبا انسانی هستید که به آینده اهمیت می دهد، ولی در حال حاضر نمی توانید خودتان را از بند گذشته رها کنید. شما در رابطه ای قرار گرفته اید که با باورهای قلبیتان تناقض دارد و این موضوع دارد باورهای شما را مورد آزمایش قرار می دهد. به جای این که خودتان را دست کم بگیرید و یا دیگران را سرزنش کنید، برای خودتان اهداف جدیدی تعیین کرده و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. ولی انتظار نداشته باشید که یک شبه به موفقیت دست پیدا کنید؛ تغییرات حقیقی و پایدار زمان می برند تا به وقوع بپیوندند.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

فال تاروت واقعی و روزانه شما برای امروز جمعه 26 اسفند چه شگفتانه ای دارد؟9

کارت کاهن اعظم : افرادی که به دنبال نصیحت های عاقلانه شما هستند امروز شما را متفاوت از آن چیزی که خودتان می بینید خواهند دید. شما هر چند چیزی بروز نمی دهید ولی نگران این هستید که مبادا حتی خودتان هم در راه درست قرار نگرفته باشید و در نتیجه چیزی نداشته باشید که به دیگران عرضه کنید. با این حال اطرافیانتان چیزی در شما می بینند که باعث می شود حتی به چشم یک مرشد به شما نگاه کنند. خودتان را با احساسی که نسبت به خود دارید عصبی و گمراه نکنید.