شخصیت شناسی/طالع بینی/ فال

بگو متولد چه ماهی هستی ؟ تا بگم رویاهات چیه و قرار چه زمانی برآورده می شود؟

13:42 - 1401/11/10
افراد بزرگ، رویاهای بزرگ در سر دارند و به دلیل ماهی که در آن متولد شده اند بسیار رویاپرداز هستند. این خصوصیت میتواند زمینه ساز متولدین هر ماه در مسیر موفقیت باشد.

رویاهای متولدین هر ماه چیست؟ وقتی که صحبت از ایده‌آل گرایی می‌‌شود، باید به سراغ متولدین هر ماه برویم تا ببینیم که این ویژگی در کدام یک از افراد بیشتر است؛ زیرا بعضی از افراد هستند که به خاطر ماهی که در آن متولد شده‌اند به طور کل ایده‌آل گرا تر هستند و رویاهای بسیار بزرگی در سرشان دارند که شاید برای ما خیلی قابل باور نباشد. در ادامه جزئیات بیشتر در خصوص رویاهای متولدین هر ماه را بخوانید.

بهمن ماهی‌ها جزء افرادی هستند که جهان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می‌کنند. آن‌ها سخت برای اهداف شان تلاش می‌ کنند و می‌‌پذیرند که انسان‌‌ها با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام می‌توانند ایده‌ها و نوآوری‌های خودشان را داشته باشند. بهمن ماهی‌ها همیشه برای کار های جدید و رویایی داوطلب هستند و به چیز های کم قانع نمی‌‌شوند و در رویای خودشان زندگی می کنند.

مرداد

مرداد ماهی‌ها نه تنها ایده‌آل گرا هستند، بلکه خیلی هم خوش بین می‌باشند. آن‌ها در دنیای رویایی خودشان زندگی می کنند که البته این رویاها را تا حد زیادی به واقعیت هم تبدیل می‌‌کنند. اگر کسی بخواهد آن‌ها را ناامید کند، از او فاصله می‌‌گیرند و سعی می‌‌کنند که کار خودشان را انجام دهند. افراد یاری رسان، وفادار و با انرژی می باشند.

دی

دی ماهی‌ها می‌دانند که چگونه باید رویا های خود را به واقعیت تبدیل کنند. آن‌ها عاشق این هستند که در ذهن شان رویاپردازی کنند تا بتوانند زندگی مورد علاقه خود را خلق کرده و به واقعیت تبدیل کنند و برای هدف هایشان می جنگند و سخت تلاش می‌ کنند.

اسفند

اسفند ماهی‌ها سعی می‌کنند که همیشه در دیگران ویژگی‌‌های مثبت‌شان را ببینند. به خاطر همین خیلی بخشنده و پذیرا هستند و خودشان را نیز لایق بهترین‌ها می‌دانند. آن‌ها بی قید و شرط به شما عشق می‌ورزند و هر وقت که بتوانند به شما کمک می‌کنند. هرگز افراد خودخواهی نیستند و هیچ‌گاه دیگران را به خاطر منافع خودشان به خطر نمی‌ اندازند اما رویاهای بسیار بزرگی در سر دارند که برای واقعی شدن آن ها خیلی زیاد می کوشند.

تیر

تیر ماهی‌ها افراد ایده آل‌گرایی هستند. آن‌ها سعی می‌‌کنند که رویاهای مختلف را در ذهن‌شان بررسی کنند تا ببینند که واقعاً چه می‌‌خواهند. خیلی نمی‌توانند افراد نامهربان را تحمل کنند، زیرا رفتار دیگران برایشان خیلی مهم است. خودشان دلسوز و مهربان هستند و خیلی هم راحت صدمه می بینند اما نسبت به ایده آل‌هایی که دارند؛خوش ‌بین می‌باشند.

فروردین

فروردین ماهی ها آماده انجام هر چالشی می باشند. آن ها پول خود را در کارهای خیر سرمایه‌گذاری می‌ کنند. حتی می‌ توانند یک فضای کوچک را به بهترین حالت ممکن بسازند و تغییرات مثبتی در آن به وجود بیاورند. آن‌ ها نگاه واضحی نسبت به دنیا و محیط اطراف خود دارند و می‌دانند که چگونه باید راهی برای رسیدن به رویاهای شان پیدا کنند.

مهر

مهر ماهی ها به عدالت باور دارند. می‌دانند که از پس همه سختی‌ها و کشمکش‌‌ها بر می‌آیند، زیرا قبل از رسیدن به هرچیزی رویای آن را در ذهنشان می پرورانند. افراد کمک کننده‌ای هستند و به آینده امیدوار می‌باشند و سعی می‌‌کنند که از احساسات خودشان و دیگران مراقبت کنند اما در مسیر رویاهای شان نیز حرکت می کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها ایده آل گرا هستند. دوست دارند که هر کاری را بی عیب و نقص به انجام برسانند. خیلی خوب مشکلات خود را حل می‌ کنند. قبل از این که بخواهند وارد کاری شوند، اول تصویر آن را در ذهن و رویاهایشان می‌ سازند تا ببینند که چه مشکلات احتمالی بر سر راهشان وجود دارد؛ سپس این مشکلات را برطرف کرده و بعد وارد کار می‌ شوند. البته گاهی اوقات روی چیز های منفی هم تمرکز می‌ کنند اما به هرحال رویاپردازان قوی هستند.