پیکه و شکیرا با هم آشتی کردن؟ | عکس دونفره و عاشقانه پیکه و شکیرا

17:00 - 1401/11/04
پیکه و شکیرا از زوج های پرطرفدار و پرحاشیه ای بودند که به تازگی خبر جدایی شان در فضای مجازی پیچید اما حالا خبر جدیدی از آشتی آنها به گوش طرفداران رسیده است.

گل کوچیک: پیکه و شکیرا از زوج های پرطرفدار و پرحاشیه ای بودند که به تازگی خبر جدایی شان در فضای مجازی پیچید اما حالا خبر جدیدی از آشتی آنها به گوش طرفداران رسیده است.

منت کشی پیکه از شکیرا به جایی نرسید

از قرار معلوم، حواشی زندگی جرارد پیکه، بازیکن سابق تیم فوتبال بارسلونا تمامی ندارد و همچنان ماجراهای پس از جدایی اش از شیکرا در صدر اخبار سلبریتی ها قرار میگیرد. جدیدترین حاشیه زندگی پیکه و شکیرا، پیشنهاد آشتی است که از طرف جرارد مطرح و بلافاصله از سوی خواننده واکا واکا رد شد.

طبق گزارش geo.tv جرارد پیکه پس از اینکه متوجه اشتباه خود در رابطه با ترک همسر سابقش، شکیرا شد، سعی کرد با شکیرا آشتی کند اما بخششی حاصل نشده و ناکام ماند.

پیکه و شکیرا با هم آشتی کردن؟ | عکس دونفره و عاشقانه پیکه و شکیرا0

یکی از نزدیکان این زوج مشهور اینطور عنوان کرد که جرارد پیکه یک ماه پس از انتشار خبر جدایی شان، پشیمان شد و به خانه بازگشت، اما درخواست بخشش از طرف پیکه به نتیجه ای نرسید و آنها تصمیم گرفتند کاملاً از هم جدا شوند.

ادعا شده که شکیرا، که قبلا جرارد را به خاطر کارهایش بخشیده بود، اما این بار، چنین نکرد. پس از اینکه شکیرا از بازگشت به زندگی مشترک امتناع کرد، جرارد رابطه خود را به شکل جدی تری با کلارا چیا مارتی ادامه داد.

به نظر می رسد این گزارش درست باشد زیرا شکیرا حتی در آهنگ جدید خود به آن اشاره ای هم کرد و گفت:"من پیش تو بر نمی گردم، حتی اگر گریه کنی یا به من التماس کنی."

جرارد و شکیرا که والدین دو پسر به نام‌های ساشا و میلان هستند، سال گذشته پس از 12 سال رابطه عاشقانه، خبر جدایی خود را، رسما اعلام کردند.

 

 

 

 

 

.