قتل / حوادث / قتل عمد/ حادثه

راز قتل فجیح مرد ثروتمند / از بوی تعفن در خانه مجللش الهیه+ عکس

در این مطلب ماجرای قتل مرد ثروتمند تهرانی را مشاهده می کنید که با انتشار بوی تعفن از خانه اش همسایه او راز یک جنایت را فاش کرد و با اداره پلیس تماس گرفت. با حضور پلیس در محل حادثه با جسد دست و پا بسته پیرمرد 70ساله روبرو شدند

چند روز پیش در تماسی که با اداره پلیس گرفته شد از بوی تعفن عجیب از یک خانه در منطقه الهیه گزارش داده شد. با حضور پلیس جسد دست و پا بسته پیرمرد ۷۰ساله در حالی مشاهده شد که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود. در اینجا راز قتل مرد ثروتمند را مشاهده می کنید

قتل مرد ثروتمند

بوی تعفن مشکوک از یک خانه در منطقه الهیه توسط همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد و ماموران کلانتری محله راهی محل حادثه شدند

پنجشنبه هشتم دی ماه امسال، بوی تعفن مشکوکی از یک خانه در منطقه الهیه از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، ماموران کلانتری محله راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

ماموران کلانتری هنگامی که وارد خانه موردنظر شدند با جسد پیرمرد حدودا ۷۰ ساله‌ای مواجه شدند که دست و پایش بسته شده و آثار ضرب و جرح روی بدن وی مشهود بود.

قتل مرد ثروتمندماجرای قتل مرد ثروتمند

بدین ترتیب کارآگاهان زبده اداره دهم پلیس آگاهی، تیم بررسی صحنه جرم و متخصصان پزشکی قانونی با دستور بازپرس کشیک قتل پای در محل حادثه گذاشتند و با تحقیقات اولیه، متوجه شدند از زمان مرگ مقتول ۳ روز گذشته است.

کشف جسد مرد جوان در تپه تنباکویی شرق تهران

بررسی‌های بیشتر کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی حکایت از آن داشت، احتمالا ۲ یا ۳ مرد جوان پس از حضور در خانه موردنظر با تهدید چاقو، دست و پای مقتول را بسته و اقدام به سرقت وسایل وی کردند اما هنگامی که‌ به اتاق گاوصندوق رسیدند، ناگهان آژیر دزدگیر به صدا در آمده و سارقان با بی‌توجهی به مردسالخورده پا به فرار گذاشته‌اند!

قتل مرد ثروتمندقتل مرد ثروتمند تهرانی

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم، دوربین‌های مداربسته اطراف خانه موردنظر را هدف بازبینی قرار دادند و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی را برای شناسایی عاملان این جنایت، کلید زدند.

با دستور بازپرس کشیک قتل جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.