طالع بینی /فال روزانه/ شخصیت شناسی

طالع بینی: بگو متولد چه ماهی هستی تا راز پنهان شده تو قلبت رو برملا کنم

19:14 - 1401/09/13
با عمیق ترین و اصلی ترین تمایلات و میل و خواسته قلبی متولدین هر ماه در بروج فلکی بیشتر آشنا شوید.

متولدین تمام ماه ها در زیر چتری از ستاره ها به دنیا آمده اند و با توجه به تاریخ تولدشان تحت یکی از دوازده گروه صور فلکی قرار می گیرند. نشانه های صور فلکی می تواند چیزهای زیادی از شخص از عمیق ترین میل و خواسته قلبی تا شخصیت فرد را افشا کنند و معمولا افرادی که تحت یک نشانه به دنیا آمده اند، خصوصیات مشترکی با هم دارند.

میل و خواسته قلبی متولدین هر ماه

هر کسی تمایلات و خواسته های پنهانی در درون خود دارد که شاید آنها را به زبان جاری نکند ولی طبق نشانه صور فلکی عمیق ترین خواسته هر فرد از روی ماه تولد او مشخص می شود.

فروردینی ها: تمایل به رهبر بودن، به دست آوردن چیزهای بزرگ، ترند ایجاد کردن و در چشم بودن دارند.

فروردینی ها از همه مصمم تر هستند. آنها برای رهبری کردن و آرزوهای بزرگ به دنیا آمده اند. عاشق ماجراجویی بوده و همیشه تمام تلاش خود را می کنند تا به اهدافی که در سر می پرورانند، برسند. چیزی بین اهداف و تصمیم آنها قرار نمی گیرد. آنها کسانی هستند که برای دیگران مثال زدنی و الگو می شوند و از راه مهربانی و احساس، می توانند دیگران را دنباله رو خود کنند.

اردیبهشتی ها: آنها در تمام جوانب زندگی به دنبال امنیت هستند.

اردیبهشتی ها به دنبال امنیت در تمام امور و بخش های زندگی خود هستند. آنها به جای رهبری، ترجیح می دهند دنباله رو باشند و بسیار در امر تجارت و امور مالی خوب عمل می کنند، چرا که مردمی بسیار محتاط هستند و همچنین به همه نیز وفادارند. اردیبهشتی ها می توانند مشاوران اقتصادی خوبی باشند چرا که می توان به تصمیم گیری های مالی آنها اعتماد و تکیه کرد. گرچه آنها گاهی اوقات لجباز هستند ولی معمولا بر سر چیزی لجاجت به خرج می دهند که بسیار آن را با ارزش می دانند و همانا “امنیت” است.

خردادی ها: تمایل به دانش، تجارب و چیزهای جدید دارند.

تشنگی خردادی ها به کسب دانش هرگز رفع نمی شود و همه چیزهای جدید را می خواهند امتحان کنند. آنها عاشق ماجراجویی و امتحان چیزهای جدید هستند. بسیار باهوش و مبتکرند و همین امر به آنها اجازه می دهد با هر موقعیتی سازگاری پیدا کنند. چالش های جدید، سفر به دور دنیا و امتحان کردن چیزهای جدید میل و خواسته قلبی آنهاست. خردادی سرشار از انرژی بوده و آماده هر چالشی هستند که برسر راهشان قرار بگیرد. آنها گاهی اوقات تنهایی را ترجیح می دهند تا در خود تفکر کنند. یادگیری را دوست دارند و مدام به دنبال چیزهای جدیدند تا دانش خود را توسعه دهند.

تیرماهی ها: تمایل به آزادی در تمام جنبه های زندگی دارند.

آزادی واقعی همیشه در ذهن یک تیرماهی جا دارد و تا به چیزی که می خواهند دست پیدا نکنند، از تلاش نمی ایستند. تمایل آنها به آزادی هم از جهت احساسی و هم مالی و هم رابطه عاشقانه است. متولدین این ماه نیز مثل تعداد دیگری از نشانه ها، از وفاداری زیادی برخوردارند. آنها زنجیر را دوست ندارند و هیچ چیز نمی تواند آنها را بسته نگه دارد چرا که برای پرواز زاده شده اند. همچنین گاهی اوقات خجالتی و حساس هستند و ممکن است احساس خود کم بینی پیدا کنند. علاوه بر این آنها از قدرت بصری و مشاهده بالایی برخوردارند.

طالع بینی: بگو متولد چه ماهی هستی تا راز پنهان شده تو قلبت رو برملا کنم 7خواسته اصلی متولدین هر ماه

مردادی ها: تمایل به مورد قدردانی و تمجید واقع شدن دارند.

مردادی ها مدام به دنبال تحسین و احترام هستند. افرادی جاه طلب و با اعتماد به نفس و با اهداف بزرگ هستند و چیزی جلو دار آنها نیست. آنها رهبری را دوست دارند و در هر موقعیتی کنترل را در دست می گیرند. سرشار از احساس همدلی و مراقبت هستند ولی در عین حال نسبت به انرژی های اطرافشان بسیار حساس اند. آنها به مردم فرصت های زیادی می دهند و انتظارات بالایی دارند. مردادی ها دوست دارند برای دستاوردهایشان مورد تحسین قرار بگیرند تا برایشان راضی کننده باشد و اگر از آنها تشکر و قدردانی نشود، آن را رفتاری بی ادبانه می دانند.

شهریوری ها: آنها در زندگی بیشتر از هرچیزی به دنبال دریافت عشق واحساس هستند.

عشق و محبت میل و خواسته قلبی شهریوری هاست و مثل دارو به دنبال عشق هستند. آنها عشق را هم بین دیگران پخش کرده و هم آن را دریافت می کنند. بسیار قابل اتکا و وفادارند و وفاداری بیشتر از هرچیزی برای آنها اهمیت دارد. شهریوری ها بسیار باهوش هستند و همین امر به آنها کمک می کند به راحتی بیشتری به اهداف خود دست پیدا کنند. برخی از مردم به اشتباه شهریوری ها را افرادی سرد قضاوت می کنند ولی در واقع آنها سرشار از عشق، مهربان و احساس هستند.

مهر ماهی ها: آنها در زندگی به دنبال تعادل و شفافیت هستند.

مهرماهی ها چیزی به اندازه شفافیت و تعادل در زندگی نمی خواهند و تنها وقتی همه چیز در تعادل و برابری باشد، آنها را راضی می کند. ذاتا افراد آرامی بوده و تا جایی که بتوانند از درگیری اجتناب می کنند. چندان از فعالیت های بیرون خانه استقبال نمی کنند و ماجراجویی و بیرون گردی برای آنها کاری بسیار به ندرت است. از آنجا که به دنبال آرامش در زندگی هستند معمولا زیاد تمایلی به کار ندارند چرا که چالش های زیادی دارد، گرچه نشانه صوری آنها این طور نشان می دهند که در تصمیم گیری سریع هستند ولی در واقع سردرگم شده و نمی توانند خوب تصمیم گیری کنند.

آبان ماهی ها: در هر کاری به دنبال موفقیت هستند.

آبان ماهی ها به شدت مصمم بوده و از چالش ها رویگردان نیستند. میل و خواسته قلبی آنها موفقیت است به خصوص در کارهایی که دیگران شکست می خورند ولی آنها موفق از میدان بیرون می آیند. از هیچ چیزی به این اندازه لذت نمی برند که به دیگران ثابت کنند، آنها اشتباه می کنند. وقتی نوبت به هدف آنها می رسد، بسیار نا آرام اند و شاید همین امر موجب شده آنها از تمام متولدین ماه های دیگر، جاه طلب تر باشند.

طالع بینی: بگو متولد چه ماهی هستی تا راز پنهان شده تو قلبت رو برملا کنم 10عمیق ترین تمایلات متولد هر ماه

آذر ماهی ها: تمایل به ایجاد تغییر در دنیا دارند.

آذرماهی ها از امتحان کردن چیزهای جدید ترسی ندارند و سعی دارند اختراعات و تغییرهای واقعی در دنیا ایجاد کرده تا به شیوه مثبتی در زندگی بسیاری از مردم تاثیرگذار باشند. آنها دوست دارند تنهایی کار کنند چرا که به آنها احساس استقلال بیشتری می دهد. بسیار مبتکر و خیال پردازاند و اغلب چنان در کار غرق می شوند که توجهی به احساسات ندارند و همین امر منجر به بیرون رفتن دیگران از زندگی آنها می شود.

دی ماهی ها: تمایل به دریافت احترام و تحسین از سوی خانواده و دوستان دارند.

میل و خواسته قلبی دی ماهی ها این است که موفقیت هایشان از سوی خانواده و دوستانشان مورد تحسین قرار بگیرد. می خواهند ارزش خود را برای خانواده شان ثابت کنند چرا که بر این باورند با موفقیت هایشان برای خانواده افتخار به همراه آورده اند. در قبال افرادی که دوستشان دارند بسیار وفادار و مراقبند. افرادی خود اتکا بوده و اکثر آنها نه دنباله رو دیگران بلکه رهبر هستند. درست مثل مردادی ها تمایل به تحسین داشته و می خواهند در راس هر چیزی باشند تا ارزش شان را به خانواده ثابت کنند. ولی دی ماهی ها گاهی دمدمی مزاج و لجوج نیز می شوند.

بهمن ماهی ها: تمایل به سرآمد بودن و به چشم آمدن در بین جمعیت را دارند.

بهمن ماهی ها از اینکه با دیگران “ترکیب شده” و متفاوت به نظر نرسند، متنفرند. آنها نیز مثل تعدادی دیگر از متولدین ماه های دیگر، مبتکرند و ایده های عالی دارند. با داشتن روحیه همدلی و احساسی خود، خواستار کمک به دیگران هستند و وقتی نوبت به اهدافشان می رسد، هیچ چیزی را مهمتر از آن قرار نمی دهند. آنها چنان مصمم هستند که گاهی اوقات متوجه مردم و احساسات اطرافشان نمی شوند. معمولا دوست ندارند کسی با آنها رئیس مابانه رفتار کند و استقلال را دوست دارند. می خواهند همیشه مسیر مجزایی رفته و مثل دیگران نباشند. علاوه بر این متولدین این ماه از قوه طنز خوبی برخوردارند.

اسفند ماهی ها: به تبدیل رویاهایشان به واقعیت تمایل دارند.

میل و خواسته قلبی اسفندی ها این است که ایده ها و آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند. آنها در رابطه دوستی بسیار خوب بوده و دیگران را درک می کنند و فوق العاده وفادار و قابل اطیمنان هستند. اسفندی ها رویاپردازاند و عمیق ترین تمایل آنها نیز به واقعیت بدل کردن رویاهایشان است.

 

 

 

 

 

.