فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال تاروت پیشگویی آینده یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱/کارت امپراطور نشان می دهد که شما باید تصمیمات قدرتمندی باید بگیرید

16:34 - 1401/09/05
یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت یین درویش کارت تنهایی و احساس جدایی از دیگران است. اگر آن را در موقعیت یین بیرون کشیده باشید، احساس درونی شما مانع حرکت تان می شود. گاهی اوقات، این مسئله می تواند اتفاق خوبی باشد. مطالعه، مدیتیشن یا ورزش می تواند فواید مثبتی برای زندگی شما به همراه داشته باشد. اما عدم ارتباط با انسان ها می تواند شما را غمگین کند. حضور در کنار دوستان یا اقوام قدیمی برای شما بسیار خوب خواهد بود. کارت یانگ شیطان می تواند یک کارت مرموز باشد. اگر آن را در موقعیت یانگ بیرون کشیده اید، از شما می خواهد که برخی از نگرانی های کوچک زندگی را رها کنید تا بتوانید زندگی معنوی خود را تعمیق بخشید. ممکن است وسوسه انگیز باشد که درگیر شایعات اداری یا مشکلات عاشقانه شوید. اما شما می توانید با امتناع از درگیر شدن در جنبه های منفی دنیای خود، رو به بالا حرکت کنید. مراقبه در مورد قدرت شفابخشی طبیعت باعث می شود که به راحتی بتوانید از خطاهای موجود در وضعیت فعلی خود بگذرید و به موفقیتی که می خواهید، برسید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت یین جنبه یین در این قسمت توسط کارت درویش نمایش داده می شود. این کارت نشان می دهد که وقت آن است که کمی بیشتر به گفتگو و احساسات درونی خود توجه داشته باشید. احساسات شما کمی نوسان دارد و گاهی ممکن است شاد یا لحظه ای دیگر غمگین باشید. درویش کارت روشنایی است، و در زمان مناسب، با خرد خود بر همه چیز تاثیر می گذارد. مراقبه در مورد مشکلات، می تواند راه حل مناسب را در زمان درست به شما نشان دهد. کارت یانگ این کارت بیانگر شادی افسار گسیخته است. خورشید که در موقعیت یانگ قرار گرفته است، نیاز به ارتباط با تمام چیزهای سرگرم کننده زندگی شما را نشان می دهد. اکنون ممکن است وقت آن فرا رسیده باشد که یک دوست خوب برای پیاده روی پیدا کنید یا کمی باغبانی کنید (چیزی که شما را مستقیما در ارتباط با طبیعت قرار می دهد). ارتباط شما با زمین همان چیزی است که صلح را به ارمغان می آورد. وضعیت شما به شدت به عزمی راسخ نیاز دارد. بودن در طبیعت باعث می شود تا بدون زحمت به خودآگاهی برسید. به آنچه که به ذهن تان می آید اعتماد کنی

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت یین اگر مرد به دار آویخته را در موقعیت یین خود بیرون کشیده اید، با دوره مهمی در زندگی خود روبرو هستید. روشی که برای انجام کارها به آن عادت کرده اید، دیگر جواب نمی دهد و شرایط پیش رو، به تغییر دیدگاه تان نیاز دارد. از زاویه دیگری به موضوع نگاه کنید تا بینید که باید تغییر کنید. قرار گرفتن در کنار دیگران برای یافتن نقاط مشترک اولین قدم برای بهبودی است. کارت یانگ اکنون ممکن است چیزهایی در زندگی شما وجود داشته باشد که مطمئن نیستید چگونه از پس آن بر می آیید. ماه در اینجا نشان می دهد که ارتباطات تان ممکن است در شرایط فعلی کم باشد. اگر دوست دارید کارها را در مسیر درست پیش ببرید، باید اعتماد به نفس بهتری داشته باشید و از قدرت شهود خود استفاده کنید. در مسائل مربوط به عشق و پول، فقط با شروع یک رابطه جدید می توانید زندگی تان را روشن کنید. این راهکار را امتحان کنید و ببینید که کجا می رسید! اگر به حرف قلب تان گوش دهید، همه چیز ممکن خواهد شد.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت یین کارت ملکه در موقعیت یین می گوید شما در حال حاضر به پرورش و حمایت جدی نیاز دارید. خواسته های شما ممکن است محدودیت هایتان را محک بزند. در زندگی احساسی یا کاری تان، سختی های زیادی را تجربه کرده اید. اما توجه به خود به معنی خودپرستی نیست. این کار همان چیزی است که شما برای سرپا ماندن و پیش رفت به آن نیاز دارید. کارت ملکه به شما نشان می دهد که با کمی خواب با کیفیت، غذای سالم، نوشیدن آب و یوگا چطور می توانید استرس تان را کاهش دهید. کارت یانگ اگر چرخ سرنوشت را در موقعیت یانگ بیرون آورده اید، وقت آن است که به برکات زندگی خود توجه کنید. بیشتر وقت شما ممکن است صرف توجه به دستاوردها و تلاش برای رسیدن به اهداف تان شود. اما شکرگذاری بهترین راه استفاده از زمان تان است. زندگی همیشه چرخه های پرفراز و نشیبی خواهد داشت و ربطی به وضعیت فعلی شما ندارد. وقتی عمیقا شکرگذاری کنید، اتفاقات بعدی دیگر اهمیتی ندارد، زیرا شما همیشه برای مرحله بعدی آماده خواهید بود.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت یین اگر چرخ سرنوشت را در این موقعیت بیرون کشیده اید، وضعیتی که با آن روبرو هستید شرایطی است که باید کمی بیشتر درباره آن فکر کنید. به دلیل چرخه ای بودن چرخ سرنوشت، شما متوجه می شوید که دفعه قبل کجا اشتباه کرده اید و می توانید دیگر این الگوها را تکرار نکنید. شما بسیاری از درس های مهم زندگی را آموخته اید. این وضعیت ایجاب می کند که از همه چیزهایی که آموخته اید برای راحتی و رفاه بیشتر در زندگی خود استفاده کنید. آنچه شما نیاز دارید در درون شماست، نه بیرون. کارت یانگ اگر اخیراً احساس می کنید کمی در مشکلات گیر کرده اید، برای تغییر آن آماده شوید. ارابه در موقعیت یانگ به این معنی است که شما به آرامی حرکت می کنید. تاکنون در شرایط فعلی، پیشرفت آهسته و مداوم برای رسیدن به اهداف تان بسیار عالی بوده است. اما اکنون وقت آن رسیده که کمی سریع تر حرکت کنیم. با افزایش مراقبه ها و استفاده از روش های زمینی مانند Mountain Pose و Standing Forward Bend، خود را برای سرعت بیشتر آماده کنید. شما برای هر چیزی احساس آمادگی خواهید کرد.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت یین ابله کارت پشت سر گذاشتن اتفاقات گذشته است تا بتوانید از آغاز جدید لذت ببرید. در موقعیت یین، این کارت به این معنی است که چمدان های احساسی شما برای ادامه راه بیش از حد سنگین شده اند. بنابراین، وقت آن است که خاطرات دردناک گذشته را کنار بگذارید تا بتوانید رو به جلو پیش بروید و احساس خوشبختی کنید. شاید فکر کردن در مورد آینده ترسناک باشد، اما نتیجه آن بسیار شادتر خواهد بود. کارت یانگ اگر ستاره را در موقعیت یانگ بیرون کشیده اید، وقت آن است که برای بازگرداندن سطح انرژی خود اقدامی انجام دهید. این کارت به این معنی است که شما برای کارهای بزرگ تر و بهتر در نظر گرفته شده اید. اما ممکن است آنقدر فرسوده شده باشید که تصور نکنید چگونه می توانید به چیزی دست پیدا کنید. قطع یا مصرف حداقل قند و کافئین می تواند برای جلوگیری از مشکلات به شما کمک کند، در حالی که مصرف میوه و سبزیجات، انرژی تان را در طول روز بیشتر کند. به زودی آمادگی مقابله با هر مشکلی را پیدا خواهید کرد!

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت یین اگر کارت قدرت را در موقعیت یین قرار داده اید، خواسته درونی شما این است که قدرت خود را در شرایط فعلی تان تثبیت کنید. کسی فکر نمی کند شما در انجام وظیفه هستید. شاید این حتی باور اشتباهی باشد که نسبت به خود دارید. در هر صورت، این کارت از شما می خواهد که به تعداد دفعاتی که برای دوستان، همکاران و اقوام خود وقت صرف کرده و زندگی آن ها را بهتر کرده اید، خوب فکر کنید. این کار به شما اجازه می دهد قدرت درونی تان را درخشان کرده و کاری برای انجام دادن داشته باشید. کارت یانگ ماه نور خود را در تاریکی می تاباند و راهی برای پیمایش فراهم می کند. در موقعیت یانگ، از شما خواسته می شود که نور و خرد را به وضعیت فعلی خود بیاورید. تمام جواب هایی که به دنبال آن هستید، در درون شماست. مراقبه به شما کمک می کند اقدامات مثبتی انجام دهید. استفاده از این موارد باعث می شود که احساس قدرت پیدا کرده و با دنیای اطراف خود ارتباط داشته باشید. وقتی تاریکی را پشت سر بگذارید، به اهداف خود می رسید و به نور تبدیل خواهید شد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت یین گاهی اوقات، در صورت نیاز، احساسات درونی شما، پیام های مهمی را ارائه می دهد. با قرار گرفتن کارت اعتدال در موقعیت یین، پیام هایی در مورد تعادل و اعتدال دریافت می کنید. اگر بیش از حد تحت تاثیر دیگران می گیرید، وقت آن است که برای خود مرزهایی تعیین کنید. اگر رژیم و برنامه غذایی خوبی ندارید، باید از غذاهای کامل و فرآوری نشده استفاده کنید، بیشتر آب بنوشید و تحرک داشته باشید. این موضوع زیاده روی نبوده و به نوعی، ایجاد تغییرات کوچک و واقع گرایانه است. کارت یانگ یانگ بیرونی در هر موقعیتی با یین درونی کار می کند. در شرایط فعلی، امپراطور نشان می دهد که شما باید تصمیمات قدرتمندی اتخاذ کنید. اگرچه ممکن است به دنبال مشاجره نباشید، اما می توانید راه های دیگری برای بیان حقیقت پیدا کنید. مراقبه قبل از صحبت با شخص مقابل باعث می شود از موضوعات مهم غافل نشوید. اکنون باید عقاید خود را آزادانه بیان کنید. دیگران نیز می توانند از حکمت و آگاهی شما بهره مند شوند.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت یین اگر ستاره را در این موقعیت ترسیم کرده باشید، ممکن است احساس کنید که لیاقت تان بیشتر از دستاوردهای اخیرتان است. از نظر احساسی وضعیت سختی را سپری کرده اید. شما به عشق و علاقه و احساس قدردانی بیشتری در محل کارتان نیاز دارید. اما آن را دریافت نکرده اید. عصبانی یا ناامید شدن به شما کمکی نخواهد کرد و نمی خواهید دوستان خود را به خاطر این مسئله از دست بدهید. صبر کردن به شما کمک می کند تا از پس چالش های موجود در مسیر خود بر بیایید. کارت یانگ جمله “قبل از طلوع همیشه هوا تاریک است” برای چنین مواردی ابداع شده است. با قرار گرفتن برج در اینجا، ممکن است امیدتان را از دست بدهید و فکر کنید که وضعیت شما هرگز به همان شکلی که می خواهید پیش نخواهد رفت. اما هرگز تسلیم نشوید! بهترین راه پیشرفت این است که خود را با کمی یوگا آرام کنید. Warrior I و Tree Pose به شما کمک می کند تا با زمین ارتباط برقرار کرده و هر طوفانی را تحمل کنید. ممکن است نتوانید آنچه اتفاق می افتد را کنترل کنید اما می توانید نحوه پاسخگویی به آن را مدیریت کنید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت یین مرد به دار آویخته نشان می دهد که در این زمان از زندگی در یک دوراهی قرار دارید. ممکن است واقعا انتخاب سریع و قدم گذاشتن در مسیر یا راه جدید برایتان وسوسه انگیز باشد. اما این کارت از شما می خواهد برای بررسی گزینه های خود، لحظه ای مکث کنید. اگر دیگران در محل کار یا زندگی شخصی، شما را تحت فشار قرار می دهند، سکوت کرده و وقت کافی برای تصمیم گیری درست به خود اختصاص دهید، تا در زمان مناسب، به موفقیت برسید. کمی با خود خلوت کرده و اجازه دهید خرد و آگاهی وارد وجودتان شود. کارت یانگ ممکن است اخیرا همه چیز طبق برنامه پیش نرفته باشد. اما با قرار گرفتن اعتدال در موقعیت یانگ، این اتفاقات تغییر می کند. شما از خواسته های خود آگاه هستید و این اتفاق بسیار مثبت و خوبی است! اما همانطور که برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید، داشتن صبر به شما کمک می کند تا از نظر ذهنی، جسمی و روحی آرام باشید. هر روز انجام یک کار کوچک شما را بیش از هر زمان دیگری به زندگی دلخواه تان نزدیک می کند. آنچه شما دارید بسیار ارزشمند است!

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت یین در موقعیت یین، کارت داوری نشانگر تمایل شما برای ساده سازی زندگی است. اگر خانه، دفتر یا ماشین تان بهم ریخته است، باید آن را مرتب کنید. اگر مدتی تحت فشار قرار گرفته بودید، باید تما آنچه را که دیگر نیازی به آن ندارید، بیرون بریزید و سپس بقیه را به دو دسته تقسیم کنید. قسمتی را به دیگران اهدا می کنید. بخش دیگر را نیز به صورت سازمان یافته تر استفاده یا ذخیره خواهید کرد. این فرآیند می تواند برای احساسات یا باورهایتان نیز مفید باشد. بنابراین، آنچه را که نیاز ندارید، رها کنید. کارت یانگ اکنون ممکن است چیزهایی در زندگی شما وجود داشته باشد که مطمئن نیستید چگونه از پس آن بر می آیید. ماه در اینجا نشان می دهد که ارتباطات تان ممکن است در شرایط فعلی کم باشد. اگر دوست دارید کارها را در مسیر درست پیش ببرید، باید اعتماد به نفس بهتری داشته باشید و از قدرت شهود خود استفاده کنید. در مسائل مربوط به عشق و پول، فقط با شروع یک رابطه جدید می توانید زندگی تان را روشن کنید. این راهکار را امتحان کنید و ببینید که کجا می رسید! اگر به حرف قلب تان گوش دهید، همه چیز ممکن خواهد شد.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت یین کارت قدرت قرار گرفته در موقعیت یین شما نشان دهنده شخصی است که در درون خود شهامت زیادی دارد. ممکن است دریابید که در شرایط فعلی، باید این موضوع را به خودتان ثابت کنید. شما باید کمی بیشتر نظر خود را بیان کنید و از طریق ارتباط با دیگران، جایگاه و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. شما چیزهای زیادی برای ارائه دارید، بنابراین کسی نباشید که فقط حرف دیگران را باور کند. دیدگاه شما نیز ارزشمند و مهم است. کارت یانگ حتی اگر به اتفاقات خوب امیدوار باشید، شاید راهی برای مقابله با وضعیت فعلی خود پیدا نکنید. حضور ملکه در موقعیت یانگ به این معناست که باید خود را پرورش دهید. اگر می خواهید به نتایج مثبت برسید، مطمئن شوید که ابتدا نیازهایتان برطرف می شود. بر خلاف انتظارتان، ملکه Great Mother است. بنابراین، با انجام اقداماتی که باعث بهبود رفاه و خوشبختی شما می شوند، انرژی لازم را برای مقابله با هر کاری پیدا خواهید کرد

 

 

 

 

 

.