فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت پیشگویی آینده شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱/تکلیف یک وضعیت روشن خواهدشد

22:27 - 1401/09/04
از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت برج می تواند ساختارهای موجود در محل کار را تغییر دهد تا فضایی را برای امکانات جدید فراهم آورد. اگرچه ممکن است در ابتدا غافلگیر شوید، اما به زودی با این تغییر سازگار می شوید و حتی ممکن است در مورد اتفاقات آینده نیز هیجان داشته باشید. سعی کنید در حال حاضر با جریان زندگی پیش بروید و این تغییرات را بپذیرید.

کارت قضاوت شانس تازه ای به شما می دهد. شما این فرصت را دارید که دوباره شرایط گذشته را تجربه کنید. این بار چیزی را پیدا می کنید که اولین بار آن را از دست داده بودید. منتظر کشف حقایق بزرگ تری باشید. در این صورت می توانید مجددا با کسی ملاقات کنید که به شما اجازه می دهد بر موانع غلبه کنید. با چنین قدرتی می توانید الگوهای قدیمی در روابط تان را نیز تغییر دهید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت نشان دهنده نیرو و اعتماد به نفس شما در زندگی است و به شما می گوید که توانایی انجام کارهای بسیار زیادی را دارید. مهارت ها و توانایی های شما به خاطر حس امید به زندگی است که در درون تان وجود دارد و دیگران نیز این روحیه و اشتیاق را تحسین می کنند. بهتر است با افرادی که این حس تعهد شما را درک نمی کنند، صبورانه برخورد کنید.

شما فکر می کردید که وجوه مشترک زیادی با هم دارید، اما دو فرد کاملا متفاوت با سلیقه های مختلف هستید. اگر در یک رابطه طولانی مدت قرار دارید، قبل از این که رابطه تان دچار چالش شود، نسبت به آن متعهد شوید. این کار را می توانید با دوست داشتن، احترام گذاشتن و درک تفاوت های یک دیگر انجام دهید. اگر مجرد هستید، ممکن است جذب فرد متفاوتی شوید و باید توصیه های بالا را رعایت کنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

اگر به دنبال کاری جدید یا تغییر رویه در زندگی تان هستید، کارت جادوگر نشان می دهد که فروش یا مشاغلی که می توانید در آن ها یک رهبر باشید، برایتان فرصت خوبی است. یا اگر می خواهید در موقعیت فعلی خود باقی بمانید، ببینید چگونه می توانید مهارت های رهبری، ارتباطات یا فروش بیشتری را وارد کارهایتان کنید. هرچه از مهارت های خود بیشتر استفاده کنید، نتایج بهتری بدست خواهید آورد.

کارت ارابه به شما می گوید که دو نفر با شرایط کاملا یکسان می توانند با سرعت های مختلفی حرکت کنند. موفقیت زمانی اتفاق می افتد که سرعت یکی کاهش یافته و دیگری سریع تر حرکت کند. همسو شدن با دیگران باعث می شود تا از روابط غیر واقعی اجتناب کنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

چرخ سرنوشت انرژی های جدید و هیجان انگیزی را وارد محیط کار شما می کند. این انرژی می تواند به شکل یک شخص یا فرصتی باشد که شما قبلا به آن توجهی نکرده بودید. امروز ریسک پذیر باشید و چیز جدیدی را امتحان کنید! شانس موفقیت شما زیاد است و می توانید از طرف دیگران حمایت شوید. از این انرژی برای رسیدن به اهداف تان نهایت استفاده را ببرید!

کارت عاشقان: کسی از محبت کردن خودداری می کند و شما نیز متوجه آن شده اید و این موضوع باعث تنش میان تان شده است. امروز باید با هم ارتباط برقرار کنید. سوال بپرسید و پاسخ بگیرید. ترس از نادیده گرفته شدن را کنار بگذارید. اکنون زمان آن است اطراف خود را پاک سازی کرده و برای موفق شدن، رو به جلو حرکت کنید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت اعتدال به شما این فرصت را می دهد که مهارت ها و توانایی های مختلف خود را در کارتان، با هم ترکیب کنید. اکنون می توانید ارزیابی کنید که در چه کاری مهارت دارید و دوست دارید چه کارهای جدیدی را وارد حرفه خود کنید. با بهره مندی از استعدادهای متنوع خود در زندگی حرفه ای، می توانید به تعادل و شادکامی دست یابید.

کارت جادوگر: با استفاده از کلمات جادویی و افکار مثبت، می توانید محیط اطراف خود را پاک سازی کنید. چرا عشق عمیق تان را ابراز نمی کنید؟ یا اینکه وقتی واقعا کسی را دوست ندارید، تظاهر به عشق می کنید؟ امروز چه چیزهایی باید گفته شود؟ آیا این کلمات صلح آمیز هستند؟ آیا باید گذشته را رها کنید و از تجربیات تان درس بگیرید؟ اکنون وقت آن است که خواسته های خود را کاملا واضح مطرح کنید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

امپراطور نشان می دهد که شما بسیار با نظم و انضباط و با تمرکز هستید و می توانید هر کاری را که در ذهن دارید، به مرحله عمل برسانید. شما قادر هستید بدون این که سرگرم جزئیات بی اهمیت شوید، برای رسیدن به اهداف خود سخت کار کنید. امروز می توانید کارهای زیادی انجام دهید، پروژه های قدیمی را به پایان برسانید و برای شروع پروژه های جدید آماده شوید. همانطور که برای آینده برنامه ریزی می کنید، با اطمینان در زندگی پیش بروید.

کارت خورشید: اگر امروز هوشیار باشید، همه چیز برایتان روشن خواهد شد. در غیر این صورت، شرایط همچنان مبهم باقی می ماند. وقتی به بینش برسید، دیگر با مشکلات درگیر نخواهید شد. شما می خواهید در چه جایگاهی قرار داشته باشید؟ قبل از اینکه بتوانید آن را داشته باشید، خوب آن را تجسم کنید و برای دست یابی به چنین موقعیتی، به دنبال راهکار باشید. روی بهترین ها تمرکز کرده و به راه خود ادامه دهید. در این صورت است که برنده و موفق خواهید شد. پس، وقت خود را صرف نگرانی های بیهوده نکنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

وقتی کارت مرد به دار آویخته بیرون کشیده می شود به این معنی است که به جای حرکت رو به جلو، اکنون زمان آن است که منتظر بمانید و کمی صبور باشید. ممکن است لازم باشد یک پروژه یا موقعیت کاری را در حال حاضر به حالت تعلیق درآورید تا زمان مناسب برای اقدامات جدید فرا برسد. با این کار می توانید بصیرت خود را نیز افزایش دهید و ب دیدگاه های جدیدتری دست پیدا کنید.

کارت ستاره این فرصت را به شما می دهد که برای شاد بودن به خودتان وابسته باشید. شما با مسئولیت پذیری، نیازهای خود را برآورده می کنید. این کار به مراتب ارزش بالاتری دارد (نسبت به این که کارهایتان را به دیگران واگذار کنید). این روزها می توانید وارد یک رابطه بالغانه و سالم شوید و انتخاب های بهتری داشته باشید. اگر شعارتان این باشد که من خودم را دوست دارم، عشق نیز وارد زندگی تان خواهد شد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ملکه بیانگر فراوانی و سهولت کار است. بهتر است با همکاران تان معاشرت کنید، زیرا این امر می تواند در بلند مدت نتایج خوبی برای شما داشته باشد. یک همکار یا مدیر زن ممکن است به نوعی به شما کمک کرده یا به عنوان مربی شما را راهنمایی کند. حمایت او را با کمال لطف بپذیرید و از او قدردانی کنید.

کارت درویش: صبر کنید! در حال حاضر از چه چیزهایی خبر دارید؟ درویش نشان دهنده نور، آگاهی و راه به سوی مقصدی جدید است. اگر گم شده اید، اکنون می توانید راه خود را پیدا کنید. این کارت شما را انتخاب کرده تا بدانید که اگر تا کنون خود را محدود کرده اید، اکنون می توانید آزادی بیان خود را بدست آورید. شما آزاد هستید تا بر لذت های زندگی تمرکز کنید. زندگی شما این روزها زیباتر به نظر می رسد و امکانات بسیاری در اختیارتان قرار دارد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت پاپ نشان دهنده سلسله مراتب و ساختار ثابت است. این روزها در محل کار تان احساس می کنید که در جایگاه اقتدار قرار دارید. این امکان وجود دارد که از شما خواسته شود در مورد یک مسئله اخلاقی تصمیم گیری کنید. هرچه بیشتر به صدای درونی خود گوش دهید، احساس بهتری خواهید داشت.

راهبه به شما یادآوری می کند که “دوستت دارم” تنها سه کلمه کوچک برای ادامه رابطه نیست، بلکه آگاهی و توجه به کلمات بزرگی مانند “حسادت”، “دغل باری” و “انحصار طلبی” است که روابط را تحت تاثیر قرار می دهد. احساسات شدید نیاز به کنترل دارند، زیرا این تمایلات بر منطق فرد غلبه کرده و منجر به افراط گری می شود. به هر حال، هیچ کس نمی تواند مالک فردی دیگر باشد. رفتار خود را تغییر دهید. یک عاشق واقعی نمی تواند همه موانع را از بین ببرد.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت جادوگر نشان می دهد که در کارتان به موفقیت خواهید رسید. شما اهداف بلند پروازانه، رویاهای بزرگ و اعتماد به نفس خوبی دارید و می توانید خیلی خوب پیش رفت کنید. اکنون زمان خوبی برای رسیدن به موفقیت است، زیرا دیگران ارزش کارهایتان را متوجه خواهند شد.

کارت چرخ سرنوشت : امروز حقایق بیان شده و تکلیف یک وضعیت روشن خواهد شد. بهتر است مستقیما اقدام کرده و به کارهایتان رسیدگی کنید. چرخ سرنوشت به شما یادآوری می کند که برخی از کارها از حیطه اختیار شما خارج بوده و برخی رویدادها نیز نتیجه کاری نیست که شما انجام داده اید. شما در حال حاضر می توانید فقط بر نحوه برخوردتان با مسائل کنترل داشته باشید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کار شما ممکن است در حال حاضر تمام زندگی شما را تحت شعاع قرار دهد. اما همه چیز از بین نرفته است، زیرا این کارت به شما این فرصت را می دهد تا بینش عمیق تری از وضعیت فعلی خود بدست آورید. همانطور که سعی می کنید راهی را برای سرگرمی خود محیط کاری خسته کننده تان پیدا کنید، بهتر است رویکرد خلاقانه تری برای انجام کارها اتخاذ کنید.

کارت ملکه : امروز حقایق بیان شده و تکلیف یک وضعیت روشن خواهد شد. بهتر است مستقیما اقدام کرده و به کارهایتان رسیدگی کنید. چرخ سرنوشت به شما یادآوری می کند که برخی از کارها از حیطه اختیار شما خارج بوده و برخی رویدادها نیز نتیجه کاری نیست که شما انجام داده اید. شما در حال حاضر می توانید فقط بر نحوه برخوردتان با مسائل کنترل داشته باشید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت مرگ فرصتی را برای شما فراهم می کند تا عادات و الگوهای قدیمی را که ممکن است مانع پیشرفت شما در محل کارتان شود، کنار بگذارید. اکنون زمان آن است که خود را مورد بررسی قرار دهید تا ببینید برای رسیدن به فرصت های جدید و پیشرفت در زندگی تان، چه چیزهایی را باید کنار بگذارید.

کسی در اطرافیان شما عاشق شده است. این کارت به شما می گوید که افکارتان را از طریق کلمات بیان کنید. می توانید این کار را با سه کلمه کوچک آغاز کنید: “بیایید با هم دوست باشیم.” سپس همدیگر را بشناسید. چنین اتفاقی می تواند سرگرم کننده باشد. اگر در رابطه هستید، کارت عاشقان یادآوری می کند که باید افکار خود را بیان کنید. اگر اوضاع خیلی جدی شده باشد، این کارت از شما می خواهد شاداب و سرزنده باشید. هیچ چیز مانند خنده های شاد، افراد را امیدوار نمی کند.

 

 

 

 

 

.