نگاه عاشقانه امید ابراهیمی سر سفره عقد به زن خوشگلش + عکس

تصویری از همسر زیبای امید ابراهیمی را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

گل کوچیک: امید ابراهیمی بازیکن فوتبال است. امید ابراهیمی متولد 25 شهریور 1366 است. امید ابراهیمی در نکاه مازندران متولد شده است. امید ابراهیمی باجناق خسرو حیدری است.

امید ابراهیمی در اردیبهشت ماه سال ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد. نگین، خواهر لاله شفیع زاده؛ همسر خسرو حیدری است. امید در رفت و آمد ها با خوانواده ی خسرو حیدری با همسرش آشنا شد و تصمیم گرفت با خسرو باجناق شود.

امید ابراهیمی و همسرش نگین شفیع زاده

پایگاه خبری گل کوچیک: امید ابراهیمی بازیکن تیم ملی است. امید ابراهیمی ازدواج کرده و همسری به نام نگین دارد. امید ابراهیمی در بلژیک نیز بازی کرده است. امید ابراهیمی هافبک استقلال بوده است.

هافبک ملی پوش و مرد محبوب استقلالی ها این بار نیز مقصد فوتبالی اش را لیگ برتر ایران انتخاب نکرده و به زودی در لیگ ستارگان قطر حضور خواهد یافت. در ادامه عکس های از امید ابراهیمی و همسرش را مشاهده کنید.

امید ابراهیمی

امید ابراهیمی و همسرش

هافبک ملی پوش ایران بعد از یک فصل حضور در لیگ بلژیک و در شرایطی که شایعاتی درباره بازگشت به ایران درباره او شکل گرفته بود، در قطر حضور یافت. وی با انتشار عکسی در بلژیک در کنار همسرش تولد وی را تبریک گفته است.

امید ابراهیمی برای تولد همسرش نوشت : تولدت مبارک عشق من

امید ابراهیمی و همسرش

امید ابراهیمی و همسرش نگین شفیع زاده

امید ابراهیمی بعد از پایان قرارداد با تیم بلژیکی مورد توجه چند تیم لیگ برتری از جمله استقلال و سپاهان قرار داشت، اما با توجه به قراردادش با الاهلی بار دیگر به لیگ ستارگان قطر بازگشت تا از تیررس نقل و انتقالات فوتبال ایران دور شود.

ابراهیمی بعد از حضور در قطر و پشت سر گذاشتن قرنطینه دو هفته‌ای در این کشور طی امروز و فردا در تست‌های پزشکی الاهلی حضور خواهد یافت تا در نهایت قرارداد خود را با باشگاه سابقش به امضا برساند.

ازدواج امید ابراهیمی و همسرش

امید ابراهیمی در اردیبهشت ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد نگین شفیع زاده خواهر لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است، با این حساب امید ابراهیمی با خسرو حیدری باجناف شدند و یک خانواده تمام فوتبالی و استقلالی تشکیل دادند.

بازگشت امید ابراهیمی به لیگ ستارگان قطر

امید ابراهیمی، هافبک دفاعی سابق استقلال و سپاهان که در فصل گذشته با حضور در لیگ بلژیک در تیم یوپن حضور یافته بود، بعد از تجربه ناکام در این کشور اکنون به دوحه بازگشته است تا روند مذاکرات خود با الاهلی قطر را دنبال کند.

روزنامه استاد الدوحه در گزارشی درباره این بازیکن نوشته که امید ابراهیمی بعد از حضور در قطر و پشت سر گذاشتن قرنطینه دو هفته‌ای در این کشور طی امروز و فردا در تست‌های پزشکی الاهلی حضور خواهد یافت تا در نهایت قرارداد خود را با باشگاه سابقش به امضا برساند.

امید ابراهیمی و همسرشا

امید ابراهیمی و همسرش نگین

امید ابراهیمی بعد از پایان قرارداد با تیم بلژیکی مورد توجه چند تیم لیگ برتری از جمله استقلال و سپاهان قرار داشت اما با توجه به قراردادش با الاهلی بار دیگر به لیگ ستارگان قطر بازگشت تا از تیررس نقل و انتقالات فوتبال ایران دور شود.