علیرضا بیرانوند | همسر علیرضا بیرانوند | چت علیرضا بیرانوند

اکرم زن علیرضا بیرانوند با لباس کوتاه و چسبان در زمین قطر + عکس

23:51 - 1401/09/02
عکسی عجیب از اکرم همسر علیرضا بیرانوند را در زمین فوتبال مشاهده می کنید. انتشار این تصویر حالا واکنشی های متفاوتی را به دنبال داشته است.
علیرضا بیرانوند

گل کوچیک: عکسی عجیب از اکرم همسر علیرضا بیرانوند را در زمین فوتبال مشاهده می کنید. انتشار این تصویر حالا واکنشی های متفاوتی را به دنبال داشته است.برخی از کاربران بر این عقیده اند که هدف علیرضا بیرانوند، جلب توجه کاربران به صفحات مجازی همسر و فرزندان اش است. بخشی هم می گویند که علیرضا بیرانوند از هر فرصتی برای دیده شدن خودش استفاده می کند. علیرضا بیرانوند اصالت لری دارد.

اکرم زن علیرضا بیرانوند با لباس کوتاه و چسبان در زمین قطر + عکس20

پیشنهاد ۱۰۰ میلیاردی تیم لیگ برتری برای بیرانوند

علیرضا بیرانوند در خصوص پیشنهاد پرسپولیس در نیم فصل لیگ گذشته گفت: بله پیشنهاد بود و پرسپولیس و یکی دو تیم دیگر از لیگ برتر برای جذب من نامه زدند ولی مدیران بواویستا با جدایی من مخالفت کردند.

به گزارش خبر ورزشی، او ادامه داد: اگر آن موقع جدا می شدم باید یک میلیون یورو به آنتورپ می دادم که از عهده تیم های ایرانی پرداخت این مبلغ برای رضایتنامه خارج بود. حتی یکی از تیم های ایرانی حاضر بود به من برای ۳ فصل ۱۰۰ میلیارد بدهد که واقعا مبلغ بالایی است. من هم خودم این پیشنهاد را رد کردم و باشگاه بواویستا هم کلا مخالف جدایی من بود.

بیرانوند افزود: می دانم مبلغ زیادی است ولی من رد کردم چون می خواستم در صورت بازگشت به فوتبال ایران برای پرسپولیس بازی کنم. این یک قولی بود که بین من و هواداران گذاشته شد. قبل از جدایی ام گفته بودم که روزی برمی گردم و دوباره برای پرسپولیس بازی می کنم که خداراشکر این اتفاق افتاد.

وی اضافه کرد: من اگر می خواستم فقط به پول فکر کنم ، همین امسال و قبل از آمدن به پرسپولیس، می توانستم به راحتی با دو برابر پول بیشتر به تیم دیگری در لیگ برتر بروم ولی این کار را نکردم. من می دانستم پرسپولیس نمی تواند مثل خیلی دیگر از تیم های لیگ برتر پول بدهد. با این حال در این شکی نیست که پرسپولیس چیزهایی دارد که هیچ تیمی حتی در آسیا ندارد.