اخبار حوادث | حوادث تهران | حوادث قرچک

کار زشت یک راننده با ۱۸ مسافر در قرچک! + جزئیات

17:03 - 1401/09/02
سرهنگ یداله طهماسیان فرمانده انتظامی شهرستان قرچک، از زورگیری از ۱۸ مسافر در پوشش مسافربر خبر داد و گفت: متهم به مراجع قضائی تحویل داده شد.

گل کوچیک: سرهنگ یداله طهماسیان فرمانده انتظامی شهرستان قرچک، از زورگیری از ۱۸ مسافر در پوشش مسافربر خبر داد و گفت: متهم به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از دستگیری فردی که در پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از دست‌کم ۱۸ تن از مسافران خود کرده بود، خبرداد.

کار زشت یک راننده با ۱۸ مسافر در قرچک! + جزئیات8

سرهنگ یداله طهماسیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت با شیوه زورگیری از مسافران تحت عنوان مسافرکش در شهرستان قرچک، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تلاش‌های شبانه‌روزی و انجام اقدامات پلیسی و بررسی دوربین‌های شهری یک سارق را شناسایی کرده و پس از یافتن مخفیگاه وی و هماهنگی با مقام قضائی به آنجا اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

اعتراف به ۱۸ فقره سرقت توسط یک مسافربر

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، اظهارکرد:‌ متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به ۱۸ فقره سرقت به عنف در پوشش مسافر بر اعتراف کرد. همچنین در تحقیقات تکمیلی و بررسی در سامانه جامع پلیس آگاهی مشخص شد که متهم به دلیل همین جرم تحت پیگرد پلیس آگاهی شهرستان ری نیز قرار دارد.

طهماسیان در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست ضمن افزایش هوشیاری خود در برخورد با مسافرکش‌های شخصی مشکوک، هرگونه مورد را سریعا از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ایسنا