فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت جمعه ۲۷ آبان/پادشاه یا ملکه واقعیت خود پیدا کنید...

19:33 - 1401/08/26
یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت یین وضعیت فعلی تان کمی ناسالم شده است. شما بسیار نگران هستید و ممکن است افکار ناخوشایندی داشته باشید. حتی تا زمانی که نتوانید این مسئله را کنترل کنید، ممکن است خواب تان نیز آشفته باشد. مسئله اصلی داشتن وسواس بیش از حد است. متأسفانه، شما نمی توانید شرایط را کاملا کنترل کنید. گشودن قلب و اعتماد به آنچه پیش می آید باعث آرامش بیشتر شما خواهد شد. مراقبه می تواند به شما کمک کند تا اوضاع را بهبود ببخشید. کارت یانگ موارد زیادی ممکن است خواسته شما را تحت تاثیر قرار دهد. اکنون لحظه مهمی در زندگی شماست. اما کارت راهبه در این جا می گوید، کاری که انجام داده اید، پایه های محکمی در ذهن تان ایجاد کرده و باعث افزایش خودآگاهی تان می شود. موفقیت زمانی حاصل می شود که بخواهید از جایگاه قدرت و عمل کارتان را شروع کنید. ناامیدی و استیصال ممکن است گاه و بیگاه شما را از مسیرتان خارج کند. اما صرف زمانی هر چند کوتاه برای توجه به توانایی هایتان، سوخت مورد نیاز شما را برای برقراری ارتباط موثر با دیگران فراهم می کند.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت یین برج نمادی از تغییر و تحول عمیق است. اگر آن را در این موقعیت کشیده اید، به این معنی است که زندگی عاطفی شما اکنون بسیار آشفته است. شما ایده های بسیار خوبی در مورد چگونگی پیش برد شرایط فعلی خود دارید، اما ممکن است ندانید که چگونه از آن ها بهره مند شوید. اعتقاداتی درباره خود دارید که دیگران از آن آگاه نیستند. شما هنوز تمام اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید. قبل از اقدام، مدتی را در طبیعت سپری کرده و اجازه دهید خرد درونی تان ظهور کند. کارت یانگ همانطور که در زندگی خود شادتر می شوید، دیدن مشکلات دیگران برایتان سخت تر خواهد شد. با قرار گرفتن کارت داوری در اینجا، می توانید از آن ها بخاطر عملکردشان انتقاد کنید. اما بهترین راه این است که به آنها اجازه دهید اشتباهات خود را بپذیرند و در مسیرهای خود گام بردارند. شما می توانید با تفکر و تامل در مسیرتان بالا بروید. مصرف غذای سالم، آب فراوان، خواب خوب و نگرش مثبت می تواند حواس شما را از نکات منفی پرت کند.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت یین خواسته درونی شما این است که قدرت خود را در شرایط فعلی تان تثبیت کنید. کسی فکر نمی کند شما در انجام وظیفه هستید. شاید این حتی باور اشتباهی باشد که نسبت به خود دارید. در هر صورت، این کارت از شما می خواهد که به تعداد دفعاتی که برای دوستان، همکاران و اقوام خود وقت صرف کرده و زندگی آن ها را بهتر کرده اید، خوب فکر کنید. این کار به شما اجازه می دهد قدرت درونی تان را درخشان کرده و کاری برای انجام دادن داشته باشید. کارت یانگ شیطان می تواند یک کارت مرموز باشد. اگر آن را در موقعیت یانگ بیرون کشیده اید، از شما می خواهد که برخی از نگرانی های کوچک زندگی را رها کنید تا بتوانید زندگی معنوی خود را تعمیق بخشید. ممکن است وسوسه انگیز باشد که درگیر شایعات اداری یا مشکلات عاشقانه شوید. اما شما می توانید با امتناع از درگیر شدن در جنبه های منفی دنیای خود، رو به بالا حرکت کنید. مراقبه در مورد قدرت شفابخشی طبیعت باعث می شود که به راحتی بتوانید از خطاهای موجود در وضعیت فعلی خود بگذرید و به موفقیتی که می خواهید، برسید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت یین مرد به دار آویخته نشان می دهد که در این زمان از زندگی در یک دوراهی قرار دارید. ممکن است واقعا انتخاب سریع و قدم گذاشتن در مسیر یا راه جدید برایتان وسوسه انگیز باشد. اما این کارت از شما می خواهد برای بررسی گزینه های خود، لحظه ای مکث کنید. اگر دیگران در محل کار یا زندگی شخصی، شما را تحت فشار قرار می دهند، سکوت کرده و وقت کافی برای تصمیم گیری درست به خود اختصاص دهید، تا در زمان مناسب، به موفقیت برسید. کمی با خود خلوت کرده و اجازه دهید خرد و آگاهی وارد وجودتان شود. کارت یانگ آیا می خواهید مانند پادشاه یا ملکه واقعیت خود پیدا کنید؟ حضور امپراطور در موقعیت یانگ نشان می دهد زمان آن فرا رسیده است که اقدامات بهتری در زندگی تان انجام دهید. گاهی اوقات، قدرت از درون فرد نشات می گیرد. مراقبه در مورد قوی ترین ویژگی های خود باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. هنگامی که این کار را در زمینه کاری یا احساسی خود انجام می دهید، رویاهای شما شروع به شکوفا شدن می کنند. در این شرایط، شما قوی تر از آن هستید که تصور کنید. نیازی به تظاهر نیست. با آرامش و قدرت، این کار انجام خواهد شد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت یین ملکه کارت تازگی، رشد و نیروی خلاقیت در وجود ماست. هنگامی که این کارت در این موقعیت قرار می گیرد، به این معنی است که باغ درون شما به توجه بیشتری احتیاج دارد. اگر کمی احساس عدم تعادل کرده اید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که چیزهای ارگانیک بیشتری را در سبک زندگی خود بگنجانید. غذاهای کامل، صرف زمانی از روز در طبیعت، صداقت، پیاده روی و خوردن یک اسموتی با مواد غذایی مغذی، سطح انرژی و خلق و خوی شما را تغییر داده و احساس سلامتی خواهید کرد. کارت یانگ به وضعیت فعلی تان کمی بیش از حد توجه می کنید. شما می خواهید در زمینه کاری یا احساسی فراتر بروید، یا اتفاقات غیرممکن را کنترل کنید، اما این کارت از شما می خواهد راهی متعادل پیدا کنید. تمرینات تعادلی یوگا، مانند Chair and Half Moon pose، به شما کمک می کنند تا طوفان های احساسی را تحمل کرده و راحت تر به مسیر خود ادامه دهید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت یین بصیرت و آگاهی شما مورد توجه قرار خواهد گرفت. بعضی اوقات، شما چیزهایی را می دانید که بصیرت به درک آن کمک خواهد کرد. ارتباط با افراد دیگر ممکن است شما را بسیار ناامید کند. آن ها ممکن است درباره خود به شما اطلاعاتی ندهند. همانطور کهماه به تاریکی نور می بخشد، این کارت نیز می تواند زندگی شما را روشن کند. کارت یانگ وقت آن است که به برکات زندگی خود توجه کنید. بیشتر وقت شما ممکن است صرف توجه به دستاوردها و تلاش برای رسیدن به اهداف تان شود. اما شکرگذاری بهترین راه استفاده از زمان تان است. زندگی همیشه چرخه های پرفراز و نشیبی خواهد داشت و ربطی به وضعیت فعلی شما ندارد. وقتی عمیقا شکرگذاری کنید، اتفاقات بعدی دیگر اهمیتی ندارد، زیرا شما همیشه برای مرحله بعدی آماده خواهید بود.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت یین در موقعیت یین، عدالت کارت تعادل است. زندگی عاطفی شما ممکن است اخیراً کمی دچار مشکل شده باشد. شما ساعت های زیادی را در روز در اختیار خود دارید. اگر احساس استرس می کنید، وقت آن است که کمی به عقب برگردید تا به تعادل برسید. خوردن غذای سالم، نوشیدن آب فراوان و شرکت در یک برنامه تمرینی آرام می تواند شما را به سرعت و به طور موثر به حالت طبیعی برگرداند. همچنین، وضعیت مورد نظرتان، برای رسیدن به موفقیت، باید به تعادل برسد. کارت یانگ آیا می خواهید مانند پادشاه یا ملکه واقعیت خود پیدا کنید؟ حضور امپراطور در موقعیت یانگ نشان می دهد زمان آن فرا رسیده است که اقدامات بهتری در زندگی تان انجام دهید. گاهی اوقات، قدرت از درون فرد نشات می گیرد. مراقبه در مورد قوی ترین ویژگی های خود باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. هنگامی که این کار را در زمینه کاری یا احساسی خود انجام می دهید، رویاهای شما شروع به شکوفا شدن می کنند. در این شرایط، شما قوی تر از آن هستید که تصور کنید. نیازی به تظاهر نیست. با آرامش و قدرت، این کار انجام خواهد شد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت یین وقت آن است که کمی حواس تان را جمع تر کنید تا بتوانید به آرامش برسید. اخیرا بیش از حد در مورد چیزی نگرانی یا استرس داشته اید. فشار خون تان نیز ممکن است بالا باشد. در شرایط فعلی ممکن است تمام این فشارها مانع پیشرفت تان شده باشد. اما زمانی که با خود خلوت می کنید، نفس عمیق کشیده و افکار امروزتان را رها می کنید، خرد درونی شما بهتر آشکار می شود. کارت یانگ آیا می خواهید مانند پادشاه یا ملکه واقعیت خود پیدا کنید؟ حضور امپراطور در موقعیت یانگ نشان می دهد زمان آن فرا رسیده است که اقدامات بهتری در زندگی تان انجام دهید. گاهی اوقات، قدرت از درون فرد نشات می گیرد. مراقبه در مورد قوی ترین ویژگی های خود باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. هنگامی که این کار را در زمینه کاری یا احساسی خود انجام می دهید، رویاهای شما شروع به شکوفا شدن می کنند. در این شرایط، شما قوی تر از آن هستید که تصور کنید. نیازی به تظاهر نیست. با آرامش و قدرت، این کار انجام خواهد شد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت یین عدالت کارت انصاف و برابری است، کسی در وضعیت فعلی شما طبق قوانین عمل نمی کند. اگر احساس می کنید که به شما ظلم شده است، احتمالا می خواهید بر علیه مجرم صحبت کرده یا به طریقی انتقام بگیرید. اما این کارت بر اساس تعادل و مهربانی است. کارما به طرف هر فردی که به طور نامناسب عمل کند، بر خواهد گشت. لازم نیست نگران این موضوع باشید. وقت خود را برای کارهای غیرضروری هدر ندهید. کارت یانگ پاپ کارت احترام است، بنابراین اگر آن را در موقعیت یانگ بیرون کشیده اید، باید ارزش خود را نشان دهید. ارتقا خود در کار، یا حتی در روابط شخصی همیشه آسان نیست. اما وقت آن رسیده است که با رئیس یا شریک زندگی خود صحبت کنید تا به شناخت بیشتری برسید. استرس نداشته باشید. ساختن یک مورد خوب به معنای ارائه موارد سودمند و مزیت هاست.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت یین حتی اگر اقدامات درستی هم انجام نداده باشید، خواسته های درونی شما کنترل اوضاع را در دست می گیرند. اکنون وقت آن است که در زمینه کاری تان، پله های ترقی را یک به یک طی کنید تا به چیزهای بیشتری برسید. در رابطه احساسی یا روابط دیگرتان، ممکن است لازم باشد که رهبر باشید. دیگران به شما می نگرند تا چیزهایی را که خوش حال تان می کند را پیدا کنند. ساکت نمانید، تا آن ها این موضوع را خودشان کشف کنند. کمی ارتباط مستقیم، همراه با سخاوت و عشق هرگز به کسی آسیب نمی رساند. کارت یانگ ممکن است اخیرا همه چیز طبق برنامه پیش نرفته باشد. اما با قرار گرفتن اعتدال در موقعیت یانگ، این اتفاقات تغییر می کند. شما از خواسته های خود آگاه هستید و این اتفاق بسیار مثبت و خوبی است! اما همانطور که برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید، داشتن صبر به شما کمک می کند تا از نظر ذهنی، جسمی و روحی آرام باشید. هر روز انجام یک کار کوچک شما را بیش از هر زمان دیگری به زندگی دلخواه تان نزدیک می کند. آنچه شما دارید بسیار ارزشمند است!

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت یین جهان کارت بهره وری و دستیابی به چیزهای خوب است. یک چرخه از زندگی شما به پایان می رسد تا چرخه دیگری شروع شود. به دستاوردهای خود در طی روزها، هفته ها و ماه های گذشته و درس های خوبی که در این راه آموخته اید، فکر کنید. از نظر احساسی، وضعیت فعلی شما پیچیده است. از افراد، مکان ها و لحظه هایی که شما را به این زمان آورده اند، قدردانی کنید. حتی اگر مجبور باشید شخص یا چیزی را رها کنید، اکنون بهترین زمان برای آن است. کارت یانگ مرد به دار آویخته تصویری را نشان می دهد که به صورت وارونه آویزان مانده و ظاهراً درمانده است. اما پرتوهای نوری که به دور سر او امتداد می یابند، حکایت از خردی دارد که با قرار گرفتن در این موقعیت به دست می آورد. اگر این کارت را اینجا بیرون کشیده اید، وضعیت فعلی شما حاکی از این است که بین جایی که الان هستید و مقصدتان گرفتار شده اید. اگرچه ممکن است گاهی ناامید باشید، اما حرکت رو به جلو و داشتن صبر و شکیبایی به خود شما بستگی دارد. مراقبه به شما می فهماند که حرکت رو به جلو و به موقع امکان پذیر بوده و اقدامات مثبت نتایج مثبتی به همراه دارند.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت یین کارت عاشقان که در اینجا قرار داده شده، نشان می دهد که شما سعی می کنید در زندگی تصمیمات بزرگی بگیرید. در حال حاضر گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. به جای اینکه بیش از حد خودتان را خسته کنید، ابتدا باید فقط به موارد ضروری یا بهترین ها توجه کنید. اینکه از خود بپرسید کدام گزینه ها با هدف شما همخوانی دارد و کدام موارد را باید رها کرد، ممکن است تصمیم گیری را برایتان آسان تر کند. پذیرفتن این انتخاب نتایج قدرتمند تری خواهد داشت.

 

 

 

 

 

.