فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۴ آبان /آینده از آن شماست...

17:59 - 1401/08/23
یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت عدالت: شما باید خلاهای زندگی تان را به سرعت پر کنید. فرشته زادکیل نماد فراوانی، خرد و مهربانی است. این فراوانی در قالب ثروت، خوشبختی یا سلامتی در زندگی تحقق می یابد. همچنین، او فرشته حافظه نیز بوده و به شما کمک می کند اطلاعات را به خوبی به خاطر بسپارید. تلاش کنید تا نیازهایتان را بشناسید و برایشان تلاش کنید. از آینده نترسید، زیرا آینده از آن شماست!

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ارابه: شما باید از شر چیزهایی که آزارتان می دهد، خلاص شوید. میکائیل به شما قدرت، صبر و شجاعت می دهد تا از موانع عبور کنید. با کمک این فرشته می توانید الگوها و عادت های قدیمی را بشکنید. میکائیل به عنوان فرشته حقیقت (صداقت)، باعث می شود تا با خود صادق باشید. مهارت های ارتباطی شما در حال حاضر خوب است، بنابراین، سعی کنید با صداقت، واقعیت را ببینید و دست از توجه به ایده آل ها و توهمات بردارید. سرنوشت تان را به دست خود بگیرید تا به اهدافی که می خواهید، برسید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد به دار آویخته: احساس می کنید تنها هستید و مورد بی توجهی قرار گرفته اید، از این رو، زندگی نابسامانی دارید. ممکن است منتظر برگشت شخص مورد علاقه یا درست شدن رابطه ای باشید که به پایان رسیده است. به طور کلی، شما به دنبال عشق هستید، اما احساسات تان کاملاً مشخص و واضح نیست. فرشته متاترون اینجا است تا به شما کمک کند دوباره تمرکز کنید. قدرت شفابخشی او می تواند اعتماد به نفس شما را بازگردانده و شما را از خوب بودن تصمیم تان مطمئن کند. متاترون از شما در برابر طوفان های زندگی محافظت می کند.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت عاشقان : شما اخیراً یک دوره سردرگمی، عصبانیت یا ناراحتی را پشت سر گذاشته اید (یا در حال حاضر آن را پشت سر می گذارید). کارت Phuel، نماد حرکت آب و نیروی ماه است. احساسات مانند آب، همیشه در حال تغییر است. این کارت انرژی لازم برای کنترل وسوسه ها، عصبانیت و آرامش ذهن را برای شما به ارمغان آورده و باعث می شود انرژی های منفی را از خود دور کنید. Phuel، عمدتا بر روی چاکرای خورشیدی، که محل تمرکز احساسات است، تاثیر گذاشته و در زمان بحران یا آشفتگی شدید، باعث ایجاد احساس سعادت و آرامش خواهد شد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت امپراطور: به نظر می رسد از نظر احساسی و جسمی خسته اید یا استرس دارید. رافائل اینجاست تا به شما کمک کند رو به جلو حرکت کنید. شما در درون خود قدرت غلبه بر ناملایمات را دارید. فرشته رافائل می تواند به شما انرژی دهد تا از این قدرت، برای کمک به دیگران و همچنین خودتان استفاده کنید. او به شما یادآوری می کند که نسبت به خود صادق باشید و اجازه ندهید دنیای بیرون، شما را سرنگون کند. به خودتان اعتماد کنید تا مشکلات را با آرامش پشت سر گذاشته و به نتایج خوبی برسید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت جهان: باراکیل به شما توصیه می کند که در حال حاضر، زیاد ریسک نکنید. ممکن است اخیرا مشغول فعالیت جدیدی باشید که علاقه زیادی به آن دارید، اما مراقب باشید تا خطری تهدیدتان نکند. باراکیل به شما کمک می کند جوانب مثبت و منفی هر موقعیت را بسنجید تا شرایط مناسب برای رسیدن به موفقیت را پیدا کنید. به جای حرکت و تغییر مداوم، سعی کنید در جای ثابتی بمانید. این فرشته می تواند به شما آگاهی بخشیده و باعث شود وقت خود را صرف کارهای درست کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت درویش: این کارت قدرت شفابخشی هوا و زمین کنترل می کند. احتمالاً اکنون از نظر ذهنی یا جسمی تهی شده اید. فرشته آریل اینجا است تا به شما کمک کند رو به جلو حرکت کرده و از ترس و استرس خلاص شوید. همچنین، این کارت نشان می دهد که شما در درون خود، قدرت غلبه بر ناملایمات و سختی ها را دارید. فرشته آریل به شما این توانایی را می دهد تا در هماهنگی با خود زندگی کرده (با خودتان هماهنگ بوده) و با مهار انرژی های منفی، از آسیب به خودتان جلوگیری کنید. این فرشته می تواند به شما کمک کند تا فضای اطراف خود را سالم تر کرده و با دید جدیدی به زندگی بنگرید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت خوشید: این فرشته به شما کمک می کند تا با مشکلات شخصی خود کنار بیایید. شما مشکلاتی در روابط تان دارید. همراهی فرشته هامالیئل به شما کمک می کند تا در زمان مناسب، با مشکلات تان مقابله کرده و برای حل آن ها تلاش کنید. همچنین، حضور هامالیئل نشان می دهد که شما به جزئیات توجه دارید. اما سعی کنید کلیات (چشم انداز وسیع تر) را نیز در نظر بگیرید، تا آرامش بیشتری داشته باشید. از توجه به برخی چیزها باید اجتناب کرد. به چیزهایی که خود و افراد اصلی زندگی تان نیاز دارند، فکر کرده و برای دست یابی به آن ها، اقدام کنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ملکه: شما با وضعیت پیچیده ای روبرو هستید و مطمئن نیستید که چگونه می توانید بر این چالش، غلبه کنید. خوشبختانه، فرشته اوریئل به شما کمک کرده و استعدادهایتان را شکوفا می کند. او می تواند انرژی منفی گذشته را از بین برده و انرژی مثبت وارد زندگی تان کند. اجازه بدهید این فرشته، به روح تان نور و انرژی تازه بخشیده و شادی و خلاقیت برای شما به ارمغان بیاورد. از تمام لحظات زندگی برای رسیدن به شادی، همدلی، سازش و بهبود عزت نفس تان بهره مند شوید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت جادوگر: این کارت نشان می دهد که شما در راه رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی هستید. شما در حال حاضر، به اهداف بلند مدت تان فکر می کنید، از موانع گذشته عبور کرده و به زندگی تان سر و سامان می دهید. وقتی فرشته نگهبان تان را فراخوانده و نیرو شفابخشی او را باور کنید، برایتان قدرت و خرد به همراه خواهد آورد. Melchizedek (ملچیزدک) از بزرگترین فرشتگان الهی است که به شما کمک می کند تا با نیرو تاریکی مبارزه کنید. بنابراین، دیگر نگران نباشید، شما در مسیر درست قرار دارید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت کشیش: احساسات مثبت به زندگی تان برکت می دهد. عشق در زندگی شما جایگاه مهمی دارد. فرشته هانیل به شما می آموزد که عشق به دو دسته تقسیم می شود: “نوع اول عشق به خانواده، دوستان و معشوق و نوع دیگر به دنیا و محیط اطراف”. اگر دوران سختی را پشت سر می گذارید، هانیل می تواند به شما کمک کند تا با عشق ورزیدن به جهان، ایمان تان را تقویت کنید. به خود و احساسات تان اعتماد کنید و مطمئن باشید با ابراز عشق به کائنات، مسیر سعادت و هماهنگی را پیدا خواهید کرد.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ابله: شما باید افق دید خود را گسترش دهید و ادنچیل در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. شما در شرایطی گیر کرده اید که به نظر می رسد مناسب تان است، اما آن را دوست ندارید. چیزهایی که محدودتان می کند را کنار بگذارید. ادنچیل به شما کمک می کند تا بفهمید واقعاً به چه کاری علاقه دارید. وقت آن است که به صدای قلب خود گوش دهید. کم تحرکی فعلی، شما را به سمت پذیرش یک ذهنیت تهاجمی و تند سوق می دهد. بیندیشید و لجباز نباشید، زیرا این کار برایتان سودی نخواهد داشت! به توانایی های خود اعتماد کنید، زیرا فرشته نگهبان تان اینجاست تا شما را راهنمایی کند

 

 

 

 

 

.