تست هوش / روانشناسی

تست هوش جالب : به نظر شما در این تصویرکدام یک از این آدم ها دروغگو هست و خود رو به مریضی زده تا از زیر کار در بره!؟

19:04 - 1401/07/04
آزمون شناسایی آدم دروغگو: یکی از مشکلاتی که بشر امروز با آن دست به گریبان است، بیماری های دنیای مدرن است. ضعف حافظه، فراموشی و … در حال تبدیل شدن به یک بیماری فراگیر در سنین میان سالی و کهنسالی و در برخی مواقع دوران جوانی شده است. دانشمندان می گویند که قدرت مغز انسان از دهه سوم زندگی به بعد شروع به پیر شدن ممکن می کند، اما خبر خوب اینجاست که می توان با برخی راهکارها حتی تا دوران پیری مغزی فعال و جوان داشت.

انجام معماها، تست ها، پازل های هوش و بازی های فکری می توانند مغز را به فعالیت واداشته و سلامتی آن را تضمین کند. در آزمون شناسایی آدم دروغگو شما می توانید علاوه بر سرگرمی و وادار کردن مغزتان به فعالیت، میزان هوش و حتی دقت خود را محک بزنید. با آزمون شناسایی آدم دروغگودر اینجا با ما همراه باشید. با انجام مرتب بازی های فکری، مهارتهای شناختی خود را افزایش دهید.

آزمون شناسایی آدم دروغگو

مهم نیست که دانش عمومی شما چقدر شگفت انگیز است. آیا می دانید IQ تصویری شما تا کجاست؟ ضریب هوش تصویری شما با ارزیابی حافظه، منطق، تشخیص فضایی و مهارت های استدلال شما محاسبه می شود. سوالات بر اساس معماهای تصویری است. میانگین مقیاس ضریب هوشی بصری بین 85 تا 115 است – آیا شما یکی از 5 درصدی هستید که نمره بالاتر از 115 را در سوالات هوش کسب مب کنند. خود را با آزمون شناسایی آدم دروغگو محک بزنید.

در تصویر دو خانم و یک اقا دیده می شود که گویا همه آنها دارای مشکلات سلامت هستند. اما به نظر می رسد یکی از آنها مشکلی ندارد و فقط برای اینکه در سر کار حاضر نشود، ادعا کرده است که دچار مشکل سلامتی شده است. به نظر شما کدامیک از افراد تصویر واقعا مشکلی ندارد؟ با دقت به تصویر آزمون شناسایی آدم دروغگو نگاه کنید.

تست هوش جالب : به نظر شما در این تصویرکدام یک از این آدم ها دروغگو هست و خود رو به مریضی زده تا از زیر کار در بره!؟4

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی آدم دروغگو

اگر پاسخ را پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. اما اگر هنوز بدنبال پاسخ هستید، 5 ثانیه دیگر بیشتر به شما فرصت داده می شود تا پاسخ را پیدا کنید.

.

.

.

.

.

به نظر می رسد که Rick دروغ می گوید. درست است که دست راست او باندپیچی شده است، اما به نظر می رسد هیچ مشکلی برای دست راست او پیش نیامده است.

تست هوش جالب : به نظر شما در این تصویرکدام یک از این آدم ها دروغگو هست و خود رو به مریضی زده تا از زیر کار در بره!؟9

اگر دست او مشکلی داشت، قطعا او گوش را با دست سالم حمل کرده و وقتی در حیب خود می گذاشت در جیب همان طرفی می گذاشت که با دستش گوشی بر می داشت. در تصویر گوشی همراه ریک در جیب سمت دست شکسته شده قرار داده شده است. پس ریک دروغ می گوید و مشکلی برای دستش پیش نیامده است