سحر قریشی / ازدواج سحر قریشی با تتلو / سحر قریشی در ترکیه

تتلو موفق شد سحر رو معتاد کنه / عکس شوکه کننده از سحر قریشی با موهای از ته تراشیده؟!

16:48 - 1401/06/23
سحر قریشی با انتشار یک فیلم در اینستاگرام که در آن با استایل گنگ در یک باشگاه ورزشی در دبی امارات مشاهده می شود از حرکت به سمت هدف سخن گفت و برای رسیدن به اهداف خود موهایش را تراشید.

عکسی در اینجاست که سحر قریشی با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است، استیل ورزشکاری و موهای تراشیده شده بازیگر زن سابق سینمای ایران نظر مخاطبان را جلب کرد.

سحر قریشی با سر تراشیده و تتویی روی صورتش، در حال ورزش در یک باشگاه ورزشی در دوبی، استوری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

تتلو موفق شد سحر رو معتاد کنه / عکس شوکه کننده از سحر قریشی با موهای از ته تراشیده؟!9

سحر قریشی، بازیگر پرحاشیه سینما با انتشار عکسی از خود در دوبی، از ظاهر جدیدش رونمایی کرد.

سحر قریشی با سر تراشیده و تتویی روی صورتش، در حال ورزش در یک باشگاه ورزشی در دوبی، استوری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد

سحر قریشی اگرچه گاهی با حرف‌ها و اظهارنظرهایش جنجال‌هایی را ایجاد می‌کرد، اما همیشه ظاهر مناسب و معقولی داشت. او بازیگر موفقی در سینمای تجاری بود که هوادارن بسیاری هم داشت. این روز‌ها نیز فیلم بانک زده‌ها را در حال اکران دارد و تهیه کننده‌ای نیز اعلام کرد که این بازیگر، ممنوع الکار نیست.

حالا بعد از جدایی از امیر تتلو و انتشار شایعاتی، به دوبی مهاجرت کرده است. بر اساس اخباری که صحت و کذب آن‌ها هنوز مشخص نشده، او در سناریویی چند میلیون دلاری حضور یافته و رابطه اش با امیر تتلو، از ازدواج عاشقانه تا جدایی ناگهانی، همگی پروژه‌ای برای کسب درآمدی هنگفت بوده که با اسپانسرینگ یک رمز ارز اجرا شده است.

تتلو موفق شد سحر رو معتاد کنه / عکس شوکه کننده از سحر قریشی با موهای از ته تراشیده؟!2 «ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو، یک معامله دو ساله و چندصد میلیاردی با اسپانسری یک رمز ارز و بازدید یوتیوب است. یک تهیه‌کننده به نام سینما، در این سناریو دخیل است که بیست میلیارد سهم خالص او از این ماجراست. دوبی بودن قریشی در همین سناریوست. تتلو در آهنگ جدیدش هم اشاره به رمز ارز دارد». قدم‌های بعدی سحر قریشی در این مسیر هنوز معلوم نیست. اینکه آیا حرکت غافلگیر کننده دیگری انجام خواهد داد یا اینکه به ایران بازمی گردد و روال عادی زندگی را طی می‌کند. البته ظاهر جدیدش، احتمال اول را بیشتر تقویت می‌کند.»