سریال یاغی/ طلا خانم / جاوید

کراش زدن ایتالیایی ها روی طلا خانم سریال یاغی+ عکس

20:02 - 1401/06/17
طناز طباطبایی، بازیگر نقش طلا در سریال پرطرفدار یاغی به کارگردانی محمد کارت، در حال حاضر خارج از کشور و در جریان یک اتفاق مهم هنری است.

طناز طباطبایی بازیگر فیلم بی رویا در جشنواره فیلم ونیز

هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز، قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی جهان، از تاریخ 31 آگوست تا 10 سپتامبر (9 تا 19 شهریور) در ایتالیا در حال برگزاری است. در این جشنواره طناز طباطبایی به همراه آرین وزیر دفتری و شادی کرم رودی، هومن سیدی حضور یافت و استایل خانم بازیگر در مراسم فرش قرمز فیلم بی رویا در فستیوال فیلم ونیز 2022 سوژه ی عکاسان شد. در ادامه عکس های طناز طباطبایی را در مراسم فرش قرمز فیلم بی رویا مشاهده می کنید.

کراش زدن ایتالیایی ها روی طلا خانم سریال یاغی+ عکس16

بازیگران فیلم بی رویا در جشنواره فیلم ونیز

طناز طباطبایی که دیروز در مراسم فوتوکال فیلم بی رویا کت و شلواری شیری رنگ با یقه طراحی شده و دوخت‌های تزئینی به شکل حیوان شیر (نماد شیر تخت جمشید) به تن کرده بود، در مراسم فرش قرمز فیلم بی رویا در جشنواره ونیز لباس متفاوتی پوشید.

کراش زدن ایتالیایی ها روی طلا خانم سریال یاغی+ عکس18

تیپ و استایل طناز طباطبایی در جشنواره فیلم ونیز 2022

مراسم فتوکال به اندازه فرش قرمز، رسمی نیست و به همین خاطر هم هنرمندانی که در فتوکال حاضر می‌شوند، معمولاً استایل‌های کژوال و راحت‌تری نسبت به فرش قرمز دارند.

کراش زدن ایتالیایی ها روی طلا خانم سریال یاغی+ عکس15

طناز طباطبایی بازیگر فیلم بی رویا

پیراهن کاملا پوشیده و بلند طناز طباطبایی با مدل یقه خاص آن با مدل مرتب موها، میکاپ و حتی گوشواره های مرواریدیش کاملا هماهنگ بود و در کل اوت فیت طناز طباطبایی الگانت و شیک بود تا جایی نظرات مثبت کاربران در فضای مجازی را در پی داشت و همه از استایل و وقار و اصالت خانم بازیگر تعریف و تمجید نموده اند.

کراش زدن ایتالیایی ها روی طلا خانم سریال یاغی+ عکس6

تیپ بازیگران فیلم بی رویا در جشنواره فیلم ونیز 2022

معرفی بازیگران و عوامل فیلم بی رویا

بی‌رؤیا فیلمی به کارگردانی و نویسندگی آرین وزیردفتری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی و هومن سیدی است که برای اولین بار در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

این فیلم داستان زوج جوانی به نام رؤیا و بابک را به تصویر می کشد که قصد مهاجرت از ایران را دارند اما دو هفته پیش از مهاجرت، رؤیا با دختری بی‌نام و نشان روبرو شده و این دختر به تدریج هویت رؤیا را دگرگون می سازد و...

کراش زدن ایتالیایی ها روی طلا خانم سریال یاغی+ عکس6

طناز طباطبایی، صابر ابر، شادی کرم‌رودی، فرانک کلانتر، رضا داوودنژاد، مائده طهماسبی، مجتبی فلاحی، نهال دشتی، مهری آل‌آقا، میلاد یزدانی، تیام کرمانیان و... از بازیگران فیلم سینمایی بی رویا هستند.