سحر قریشی | سحر قریشی و تتلو | ازدواج سحر قریشی و تتلو

خماری تتلو بعد طلاق از سحر قریشی | تتلو افسردگی مزمن گرفت

09:26 - 1401/06/05
چهارشنبه شب سحر قریشی پس از مدت ها از دنبال کنندگان اش خواست که از او سوال کنند، تا جواب ابهامات شان را بدهد.
تتلو

گل کوچیک: چهارشنبه شب سحر قریشی پس از مدت ها از دنبال کنندگان اش خواست که از او سوال کنند، تا جواب ابهامات شان را بدهد. مهم ترین سوال متاهل یا مجرد بودن او بود که سحر قریشی تایید کرد که جدا شده و اکنون مجرد است.

در ادامه یک کاربر دیگر سوال پرسید که چرا در این چند ماه به راه کج کشیده شد و به بی راهه رفت. او با حالت طنزآمیز جواب این دنبال کننده اش را داده و گفته که انسان جایزالخطا است. اما گاهی انسان از راه کج به مقصد می رسد.

خماری تتلو بعد طلاق از سحر قریشی | تتلو افسردگی مزمن گرفت0

خانوم خانوما به تازگی تصویری از خود منتشر کردند که میشه گفت اولین عکس بعد از جدایی از تتلو هستش. در ادامه این تصویر رو مشاهده می کنید تا ادامه داستان.

خماری تتلو بعد طلاق از سحر قریشی | تتلو افسردگی مزمن گرفت19

جدایی سحر قریشی تتلو را دیوانه کرد

انتشار یک فیلم از ورزش شبانگاهی امیر تتلو که نشان از حال پریشان و بی خوابی ابن خواننده ایرانی دارد با واکنش های کاربران اینستاگرام مواجه شد و برخی آن را عوارض جدایی از سحر قریشی دانستند.

در این ویدیو که امیر تتلو آن را با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته، این خواننده ایرانی نیمه شب در حال ورزش کردن و دویدن دور استخر است.

کاربران فضای مجازی دو علت اصلی اقدام عجیب تتلو را عوارض سوء مصرف موادمخدر و یا دیوانه شدن این خواننده پس از جدایی سحر قریشی عنوان کردند.