پری دریایی واقعی در ژاپن/ پری دریایی

عجیب ولی واقعی: مخفیانه فیلمبرداری کردن از یک پری دریایی واقعی در ژاپن؟! +عکس ها

13:48 - 1401/05/16
توریست استرالیایی درحال قدم زدن در یکی از سواحل دیدنی و پر رمز و راز متوجه 2 مردی شد که به آب نزدیک شده و پری دریایی واقعی را با خود بردند.

فیلم برداری مخفیانه از پری دریایی واقعی؟!

انتشار ویدئوی که به طور مخفیانه ضبط شده است نظریه ی وجود پری دریایی را باز هم در میان علاقه مندان به دنیای زیرآب و ماجراهای جالب به راه انداخت .

Is this mysterious footage proof mermaids exist? Tourist sees 'creature' being pulled from water

عجیب ولی واقعی: مخفیانه فیلمبرداری کردن از یک پری دریایی واقعی در ژاپن؟! +عکس ها2

ادعای یک توریست در مورد ویدئوی پری دریایی واقعی

به گزارش دیلی استار فردی به طور مخفیانه از 2 مرد با پوشش زرد رنگ مخصوص فیلمبرداری می کند ، 2 مرد زردپوش موجودی با دم سبز رنگ بزرگ که بدنی شبیه انسان دارد را از درون آب بیرون می کشند ، این ویدئو که همچون ویروس در فشای مجازی به سرعت منتشر شد شک و شبهه ها را در مورد وجود پری دریایی واقعی بیشتر ساخت.

به نظر می رسد این کلیپ توسط یک توریست استرالیایی در منطقه "مینه سوتا" ضبط شده است .

مردی که تنها نام "مکی" از او منتشر شده است هنگام ضبط این ویدئو می گوید:کمی با دقت بیشتر نگاه کنید ،اگر احساس می کنید که این ها ساختگی هستن یک لحظه از خودتان بپرسید که چرا یک انسان برای خلق ویدئوی جالب بایستی خودش را به این خطر بیاندازد .

از زمانی که من اینجا ایستاده بودم خبری نبود تا اینکه یک خودروی بزرگ با چند سرنشین به کنار ساحل امدند ، 2 رد با لباس زرد رنگ که حدس می زنم برای محافظت آنها از مسمویت های احتمالی استفاده شده بود پیاده شده و به سمت آب رفتند و موجودی نسبتا بزرگ را از آب کم عمق کنار ساحل بیرون اوردند ، مثل اینکه از قبل آن را در آن قسمت گذاشته بودند . زمانی که موجود دریایی را دیدم مات و مبهوت نگاه می کردم و تصمیم گرفتم تا با ضبط ویدئوی از این تصاویر باورنکردنی دیگران را از صحت گفته هایم مطلع سازم.

کامل و واضح دیدم که آن دو مرد موجود دریایی که در داستان ها پری دریایی نام دارد با دم سبز رنگ بلند با استفاده از یک پوشش از آنجا دور کردند.

گفتنی است هنوز هیچ خبری مبنی بر تایید یا رد این مطلب منتشر نشده است اما توریست استرالیایی مصمم است تا به همه ثابت کند که انچه دیده واقعیت داشت.

تصاویر منتشر شده از شکار لحظه ی جابه جایی پری دریایی در مینه سوتا

عجیب ولی واقعی: مخفیانه فیلمبرداری کردن از یک پری دریایی واقعی در ژاپن؟! +عکس ها5

عجیب ولی واقعی: مخفیانه فیلمبرداری کردن از یک پری دریایی واقعی در ژاپن؟! +عکس ها14

عجیب ولی واقعی: مخفیانه فیلمبرداری کردن از یک پری دریایی واقعی در ژاپن؟! +عکس ها14