تست هوش/ آدم های باهوش/ هوش

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس

13:53 - 1401/05/13
ما هر روز صبح که از خواب بر می خیزیم، تلاش داریم که برنامه ورزش را حتما در برنامه روزانه خود قرار دهیم. ورزش برای سلامتی و همچنین تناسب اندام ما لازم است

ما هر روز صبح که از خواب بر می خیزیم، تلاش داریم که برنامه ورزش را حتما در برنامه روزانه خود قرار دهیم. ورزش برای سلامتی و همچنین تناسب اندام ما لازم است، اما چه اندازه به ورزش مغز و سلامت آن می اندیشیم. پژوهشگران معتقدند که ورزش کافی خون رسانی به مغز را افزایش می دهد اما برای بهبود عملکرد مغز، آن را باید وادار به فعالیت نمود. تست ها، پازل ها، بازی های فکر ی و … بهترین گزینه ها برای افزایش دادن عملکرد مغز هستند. سوالات هوش تصویری برای ورزش مغز را بررسی کنید. این سوالات می توانند مغز شما را به چالش کشیده و اندکی عملکرد آن را افزایش دهد. با ما همراه باشید.

سوالات هوش تصویری برای ورزش مغز

در مطلب مربوط به سوالات هوش تصویری برای ورزش مغز، چندین سوال هوش تصویری برای شما آماده شده است. شاید کمی ساده به نظر برسند، اما قطعاً برای حل آن نیاز به کمی دقت و تمرکز کردن دارید و همین کافی است که سلول های خاکستری مغز زیبای شما مجبور به فعالیت شوند. اگر آماده باشید سوالات را با هم مرور می کنیم.

سوال هوش 1

در تصویر دو زن روستایی از رودخانه روستا با خود مقداری آب حمل می کنند. در بسیاری از نقاط دور افتاده دنیا تا به اکنون از سیستم آب لوله کشی و … خبری نسیت. در این تصویر نیز این دو زن هر کدام دو سطل آب با خود از رودخانه پر کرده و به خانه می برند. به نظر شما کدامیک آب بیشتر ی با خود حمل کرده و به خانه می رساند؟

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس14

سوال هوش 2 در سوالات هوش تصویری برای ورزش مغز

در تصویر سه مرد حضور دارند و هر کدام مدعی هستند که پدر این نوزاد هستند. اما تنها یکی از مردان راست می گوید. به نظر شما کدام مرد، می تواند پدر این نوزاد باشد. برای یافتن پاسخ این سوال باید به تصویر دقت کنید. یک علامت مشترک میان کودک و یکی از مردان موضوع را روشن می کند!

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس9

سوال هوش 3

در تصویر سه دانشجوی دختر و یک استاد دانشگاه دیده می شوند. همه چیز نرمال و عادی به نظر می رسد. دانشجوها در حال ارائه پروژه آخر درسی خود به استاد هستند. سوالی که اینجا مطرح می شود ارتباط استاد با یکی از این دانشجوهاست. یکی از دختران دانشجو نامزد استاد می باشد. به نظر شما کدام یکی نامزد این استاد است. یک علامت مشترک میان استاد و دانشجو این ارتباط را افشا می کند.

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس10

پاسخ ها

پاسخ هوش 1 در سوالات هوش تصویری برای ورزش مغز

در ابتدا به نظر می رسد که زنی که سطلچوبی با خود حمل می کند، آب بیشتری از رودخانه برداشته است. اما با کمی دقت در تصویر متوجه می شویم که یکی از سطل های چوبی زن روستایی سوراخ است. بنابراین این زن تا به خانه برسد بخش زیادی از آب سطل هدر می رود. لذا به نظر می رسد زن روستایی با سطل فلزی با خود آب بیشتری به خانه می برد.

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس18

پاسخ هوش 2

بر روی حوله ای که نوزاد با آن پیچیده شده است، نام TEDنوشته شده است. بر روی بازوان مردن نیز نام TED خالکوبی شده است. دیگر نشانه ای غیر از این وجود دارد که این دو پدر و پسر هستند و آن دو مرد دیگر دروغ می گویند.

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس19

پاسخ هوش 3 در سوالات هوش تصویری برای ورزش مغز

به دستبند سبزرنگی که استاد به دست خود بسته است دقت کنید. نمونه آن بر روی موهای زن سوم نیز وجود دارد. پس دختر سومی نامزد استاد می باشد.

این سوالات ساده هوش را جواب بدهید که به راحتی سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهد + عکس1

امیدوارم از تست امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش مشاهده و مطالعه کنید.