ساسی مانکن | عروسی ساسی مانکن | احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس

13:53 - 1401/05/08
ساسی مانکن چندماه پیش با زنی به نام بیتا در آمریکا ازدواج کرد و چند بازیگر معروف ایرانی را هم به عروسی میلیاردی خود دعوت کرده بود.

گل کوچیک : ساسی مانکن با نام اصلی ساسان یافته در ۲۷ آبان ماه ۱۳۶۷ در شهرستان اهواز به دنیا آمده است. ساسی مانکن سال ۱۳۹۹ با دختری به نام بیتا ازدواج کرد. مراسم ازدواج او شب گذشته در آمریکا با حضور تعدادی زیادی از هنرمندان خارج از کشور برگزار شده است. در ادامه تصاویری از عروسی لاکچری ساسی مانکن و بیتا را مشاهده می کنید.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @sasy.bita

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن و بیتا در آمریکا

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس8فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس5

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس7

فعالیت هنری اش را در اوایل سال ۱۳۸۵ با همکاری چند پسر جوان به نام حسین مخته و علیشمس آغاز کرد. این آهنگ را به صورت موزیک ویدیو در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش کرد و به شهرت رسید. بیشتر آهنگ های او در اوایل فعالیتش شاد و پر انرژی بود یا به اصطلاح آنرا شیش و هشت می‌نامید.

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس0

بعد از اینکه به صورت حرفه ای با حسین مخته و علیشمس کار میکرد تصمیم به جدایی از آنها گرفته و به صورت تکی کار خود را ادامه داد. این خواننده زیرزمینی بعد از اینکه نتوانست کشورمان مجوز دریافت کند در نهایت در سال ۲۰۱۲ به کوالالامپور مهاجرت کرد و در آنجا به آمریکا پناهنده شد.

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس4

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس19

بعد از مهاجرت به آمریکا چندین موزیک ویدیو خارجی اصول و قواعد اسلامی را با زنان بی حجاب بر روی شبکه های ماهواره ای پخش کرد. با چندین خواننده معروف لس آنجلسی به نام ابراهیم حامدی معروف به ابی و همچنین آرش همکاری کرد.

فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس10فیلم لو رفته جدید ازعروسی ساسی مانکن و بیتا+ عکس0

 

 

 

 

 

.