مهدی قائدی | همسر مهدی قائدی | ستاره معصومی

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس

12:49 - 1401/05/03
مهدی قایدی به همراه همسرش به ایران سفر کرده است. مهدی قایدی در ابتدای فصل به شباب الاهلی پیوست و کنار ستاره معصومی همسرش در دبی سکونت دارد.
مهدی قائدی

به گزارش گل کوچیک، مهدی قایدی به همراه همسرش به ایران سفر کرده است. مهدی قایدی در ابتدای فصل به شباب الاهلی پیوست و کنار ستاره معصومی همسرش در دبی سکونت دارد. مهدی قایدی بیشتر از پیشرفت در فوتبال، در زندگی لاکچری پیشرفت کرده است. مهدی قایدی به تازگی ظاهر خود را تغییر داده و سیبیل گذاشته است. سیبل مهدی قایدی در فضای مجازی سوژه شده و کاربران شوخی های جالبی با آن می‌کنند.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس5

پدر شدن مهدی قایدی

مهدی قایدی در حال پدر شدن است. خبری شوکه کننده برای مهدی قایدی از طرف همسرش که هواداران این زوج را تکان داد. مهدی قایدی این روزها مصدومیت را به پایان رسانده و به یکی از بازیکنان ثابت الاهلی تبدیل شده است. چند وقتی است که همسر مهدی قایدی عکس هایی از کمر به بالا از خود منتشر می کند. این عکس ها شایعه باردار بودن همسر مهدی قایدی را به راه انداخت.

یکی از دوستان ستاره معصومی در صفحه اینستاگرام او می پرسد که نی نی چه زمانی به دنیا می آید و بدین شکل بارداری او را لو می دهد.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس3

مهدی قایدی ستاره فوتبال ایران زندگی جالبی در امارات دارد. مهدی قایدی در زمان حضور در استقلال تمرکز خود را روی فوتبال گذاشته بود و موفق شد با درخششش لژیونر شود. مهدی قایدی به لطف همسرش به یکباره شاخ اینستاگرامی شد و به ستاره فضلی مجازی تبدیل شد. مهدی قایدی در امارات زندگی لاکچری دارد و درکنار ستاره معصومی همسرش حسابی سر و صدا به راه انداختند. به تازگی برادر مهدی قایدی هم راهی امارات شده و در کنار این دو به گشت و گذار پرداخته است.

آنها با هم یک خوراکی جالب را امتحان کردند که در پایان مطلب می‌توانید سایر تصاویر را هم ببینید.

این سه نفر پس از گشت و گذار و خوش گذرانی‌های خود یک ویدئو از خوردن پفک نیتروژنی منتشر کردند. خوراکی ای که کمتر در ایران شناخته شده و تنها در چند مکان محدود در ایران می‌توان آن را پیدا کرد. جر پفک، بستنی نیتروژنی هم وجود دارد که پس از خوردن این دو دود از دهانتان خارج می شود انگار که در حال مصرف دخانیات هستید.

بستنی نیتروژتی با نیتروژن مایع درست شده و هنگام درست کردنش بخار شدیدی ظرف و اطراف صاحب مغازه را فرا میگیرد.طعم آن خوشمزه است و میتوانستید خودتان طعم مورد نظزتان را سفارش دهید. برخی مواد غذایی را در نیتروژن مایع میگذارند تا یخ بزنه و بعد .....

پفک نیتروژنی هم خیلی جالب و متفاوت و فان است.پفک نیتروژنی وقتی روی میز قرار می‌گیرد از سرمای آن، بیرون لیوان در دمای محیط یخ زد. پفک را اگر در تکه های بزرگ و تند تند بخورید از سرمای شدید پفک نیتروژنی زبانتان میسوزد. قسمت خنده دار و جالبش این است که اگر پفک را با دهان باز میخوردیم بخارات زیادی از دهانمان بیرون میزد و اگر با دهان بسته میخوردیم بخار زیادی از سوراخهای بینیمان خارج میشود.

البته گفته می‌شود افراط در خوردن این نوع مواد غذایی باعث آسم میشود و خیلی هم برای مری و معده ضرر دارد.

به طور عمومی نیتروژن، نوعی گاز خنثی است که درون بستنی با چیزی واکنش نمی‌دهد، فقط مراقب باشید در وضعیت تغییر حالت از مایع به گاز نباید با بدن برخورد مستقیم داشته باشد، پس در غیر این صورت هیچ مشکلی برای مصرف کننده محصول به وجود نمی‌آورد و می تواند در مواد مختلف خوراکی استفاده شود. این در حالی است که شیر آلوده یا خامه نامرغوب در هر نوع بستنی، می تواند برای زنان باردار و کودکان مشکل ساز شود و باعث بیماری لیستریوز و حتی سقط جنین شود. از این رو به گروه های آسیب پذیر جامعه توصیه می‌کنیم در صورت تمایل به تجربه طعم این بستنی جدید، به بستنی فروشی های معتبر و تمیز که از مواد غذایی استاندارد و ایمن استفاده می‌کنند خرید کنید. لازم به ذکر است برای شما که شعبه بستنی نیتروژنی در تهران دارید پرشیا گاز آسیا وارد کننده قانونی انواع مخازن نگه داری نیتروژن مایع در سایز ها و مدل های متنوع امکان بهره مندی از خواص فراوان نیتروژن مایع مثل بستنی نیتروژنی را برای شما فراهم کرده است.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس0

زندگی لاکچری مهدی قایدی در امارات

مهدی قایدی ستاره سابق تیم استقلال در ابتدای فصل راهی شباب الاهلی شد. جدایی مهدی قایدی از استقلال با واکنش تند هواداران استقلال همراه بود. مهدی قایدی که به واسطه همسرش درگیر حواشی زیادی شده است در این فصل هم در تیم خود نیمکت نشین بوده تا زمزمه جدایی او بر سر زبان ها بیافتد. به تازگی ویدئوی جدیدی از فحاشی رکیک امیر تتلو به همسر پرحاشیه مهدی قایدی سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی شایعه جدایی مهدی قایدی از همسرش هم داغ داغ است.

امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال فحاشی کرد. این درگیری هر روز ابعاد گسترده‌تری پیدا می‌کند. گفته می‌شود گویا ستاره معصومی زن مهدی قایدی قصد شکایت از تتلو را به خاطر این فحاشی دارد.

طلاق مهدی قایدی از همسرش

ابعاد این درگیری به حدی است که گویا مهدی قائدی قصد طلاق ستاره معصومی همسرش را دارد اما او بارها گفته که به ستاره ایرانی به شدت علاقمند است و همه جا از این عشق و علاقه به همسرش می‌گوید.

ماجرای طلاق از کنسرت تتلو شروع شد. امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال فحاشی کرد.

امیر تتلو با انتشار یک فایل صوتی شروع به فحاشی به همسر مهدی قائدی خانم ستاره معصومی کرد که به دلیل به کار بردن کلمات بسیار زننده فقط قادر به پخش تیکه زیر هستیم.

همانطور که گفتیم در این فایل صوتی امیر تتلو خواننده جنجالی شروع به فحاشی به همسر مهدی قائدی می کند ولی قادر به پخش نسخه کامل فایل صوتی نبودیم. همسر مهدی قائدی چهره جنجالی اینستاگرام است که با ایجاد حاشیه های مختلف از جمله کشف حجاب توانست به شاخ مجازی تبدیل شود و الان برای خودش یک چهره شناخته شده اینستاگرام است. فحاشی امیر تتلو به افراد مختلف ادامه دارد امیر تتلو با ارسال پیام های صوتی در شبکه های اجتماعی اقدام به فحاشی افراد مشهور در ایران می کند. از بازیگر و بازیکن فوتبال گرفته تا چهره های شاخ مجازی که به واسطه اینستاگرام به شهرت رسیده اند. برخی می گویند این اقدام امیر تتلو برای گرفتن بازدید در یوتیوب است که به ازای آن درآمد دلاری دریافت می کند.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس1

ستاره معصومی زن مهدی قایدی

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از جنجالی ترین همسران فوتبالیست در ایران است که با حاشیه هایی که در اینستاگرام ایجاد کرده به شهرت زیادی رسیده است. از کشف حجاب گرفته تا دخالت در امور فوتبالی باشگاه استقلال (اظهار نظرهای جنجالی). بعد از رفتن مهدی قائدی بیش از آنکه حاشیه ها سمت مهدی باشد به سمت همسرش رفت! چراکه در طول مدت گمانه زنی ها او بود ک هبا طرفداران صحبت می کرد. تغییر رفتار ستاره معصومی و ماجرای کشف حجاب او از سفر جنجالی آنها به دبی آغاز شد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم‌هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند.

مهدی قایدی و همسرش در روز ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند. عکسهای مراسم عقد این دو در همان ابتدا در بسیاری از رسانه های کشور پخش شد و خیلی ها معتقد بودند که مراسم آنها لاکچری برگزار شده. بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بیشتر خبر از دنیای رو به کشفی میدهد که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید. علاقه او به سگها در بیشتر تصاویر اینستاگرامی مشهود است. البته مهمترین موضوعی که در خصوص ستاره معصومی باید گفت ارتباط بسیار خوبی است که او با مهدی قائدی بازیکن استقلال دارد. بیوگرافی همسر مهدی قائدی نشان می دهد که احتمالا باید به زودی او را در زمینه مدلینگ جزو فعالان قابل توجه دید. این موضوع را البته باید از تعداد فالوورهای اینستاگرام او نیز فهمید. او چند وقت پیش در پستی از ۱۰۰ کا شدن فالوورهایش اظهار خوشحالی کرد و از آنها تشکر نمود. البته تعداد فالوورهای اینستای او در حال حاضر ۵۴۷ کا فالوور دارد.

از دیگر مواردی که باید در خصوص او گفت علاقه و البته ظرفیت او در تبلیغات اینستاگرامی است. استوری های هایلایت شده او نشان میدهد که شاید به زودی باید شاهد تبلیغات از طرف همسر بازیکن ریز نقش استقلال باشیم.

زندگی شخصی ستاره معصومی با ستاره استقلال روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگتر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچیک از آنها در مورد آن واکنشی ندادند. او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس3

بازیکن محبوب استقلال نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت. سفرهای زیاد بازیکن محوری استقلال همراه تیم باعث شده تا هرچند که خلأ او در کنار همسرش احساس شود اما ستاره معصومی این خلأ را با گذاشتن پست و استوری برای همسرش به گونه ای کمتر می کند.

بازیکن استقلال در اولین تبریک تولد همسرش نوشت: تولدت مبارک بهترین اتفاق زندگیم. ” خیلی دوست دارم همسرم ”

آنچه که از ظاهر موضوع پیداست او و مهدی قایدی زندگی آرام و خوبی با هم دارند و به زودی باید شاهد حضور پر رنگ تر آنان در فضای مجازی به واسطه گرایش آنان به این مسیر باشیم.

ستاره معصومی هرچند که صفحه شخصی اش را در فضای مجازی باز گذاشته اما بستن کامنتها نشان میدهد که خیلی علاقه به حواشی این فضا ندارد و بیشتر به دنبال هدفمند کردن حضور و فعالیتش در صفحات اجتماعی است. این چهره علیرغم شنیدن شایعات مختلف در خصوص اختلاف سنی خودش با قائدی از هر اظهار نظری در این مورد خودداری کرده و بیشتر به کار خود و دلمشغولیهایش می پردازد.

هدیه میلیاردی مهدی قایدی برای همسرش

مهدی قائدی بعد از مدتی در ایرانو تیم استقلال بودن، با توجه به نظرات همسرش به پیشنهاد الاهلی پاسخ مثبت داد. از طرفی با رفتن مهدی قائدی از ایران همسرش، ستاره معصومی نیز آزادی بیشتری در خرج کردن و حجاب خود دارد. او با استایل های نامتعارفی در فضای های عمومی حاضر می شود و حتی در اینستاگرام خود نیز کاملا بی حجاب ظاهر می شود.

ستاره معصومی اخیرا عکس های بسیاری را از گردش لاکچری شان با مهدی قایدی در فضای مجازی منتشر کرد. این دو به شهربازی رفتند و ساعات خوشی را سژری کردند. در عکس ها مهدی قایدی با پوشش عربی به شهربازی رفته است. در آخر عکسی از مهدی قایدی را در کنار موز عروسی بزرگی منتشر کرد که خنده همه کاربران را در پی داشت. او در یکی از بازی ها به احتمال زیاد برند شده و این جایزه را دریافت کرده است.

پیش از سفر به شهربازی ستاره معصومی از هدیه گران قیمت و میلیاردی مهدی قایدی رونمایی کرد. الگوهای زیبایی که به سبک و استایل اهالی هندوستان است.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس19

عکس جنجالی همسر مهدی قایدی | کشف حجاب رسمی همسر مهدی قایدی

مهدی قایدی بازیکن تیم استقلال عکس جدیدی از خود و همسرش در فضای مجازی گذاشت که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس7

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی

ستاره معصومی متولد دهم بهمن ۱۳۷۰ در بوشهر می باشد و 7 سال اختلاف سنی با مهدی قایدی همسرش دارد.

آنها در ۱۰ دی ماه ۱۳۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند و مراسم ازدواج آنها از جنجالی ترین خبرهای رسنه‌های ورزشی بود مراسم ازدواجشان کاملا لاکچری بود که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

ستاره معصومی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت زیادی دارد و با جنجال سازی همیشه سوژه شبکه های اجتماعی و رسانه ها گردیده است علاقه او به سگ ها یکی از نکاتی است که در بیوگرافی وی میتوان ذکر کرد او همچنین در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

از دوستان صمیمی اش می توان به آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون اشاره کرد که همیشه با یکدیگر به گردش می روند تصاویر و فیلم های گردش آنها در دبی و کشورهای مختلف دیگر چندین بار سوژه رسانه ها شده است.

قبلاً در فضای مجازی به عنوان مدلینگ فعالیت داشت اما شهرت او زمانی بیشتر شد که با مهدی قائدی بازیکن تیم ملی کشورمان ازدواج کرد.

مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس15

بازیکن محبوب استقلال نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت. سفرهای زیاد بازیکن محوری استقلال همراه تیم باعث شده تا هرچند که خلأ او در کنار همسرش احساس شود اما ستاره معصومی این خلأ را با گذاشتن پست و استوری برای همسرش به گونه ای کمتر می کند.بیوگرافی همسر مهدی قائدی (ستاره معصومی) از سن و سال تا ازدواج

    • مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس11
    • مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس14
    • مهدی قائدی بی غیرتی خود را به نمایش گذاشت + عکس20