سردار آزمون | سردار آزمون و آناهیتا کریمی/ سردار آزمون و آلیا

شنا کردن سردار آزمون در استخر شیشه ای با دوستای خارجیش + فیلم

12:05 - 1401/04/27
سردار آزمون متولد 11 دی 1373 است. سردار آزمون پسر خلیل آزمون از مربیان سابق والیبال است. سردار آزمون از بهترین گل زن ها در ایران می باشد و رتبه سوم گلزن برتر را در تاریخ کشور دارد
 سردار آزمون

گل کوچیک: سردار آزمون متولد 11 دی 1373 است. سردار آزمون پسر خلیل آزمون از مربیان سابق والیبال است. سردار آزمون از بهترین گل زن ها در ایران می باشد و رتبه سوم گلزن برتر را در تاریخ کشور دارد. سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا 8 گل به ثمر رسانده است. سردار آزمون در صفحه رسمی خود در اینستاگرام یک فیلم در استخر شیشه ای و لاکچری منتشر کرده است. که تعجب مخاطبین را برانگیخته است.

سردار آزمون با انتشار فیلم زیر در پیج اینستاگرامش در استخر لاکچری شیشه ای مورد توجه مخاطبین قرار گرفت.

سردار آزمون (زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای بایر لورکوزن و تیم ملی ایران بازی می‌کند. او در عرصه ملی در تمامی رده‌های سنی تیم ملی به میدان رفته‌است و اکنون بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است. آزمون سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران است.

از باشگاه‌هایی که سردار آزمون در آن‌ها حضور داشته‌است، می‌توان به باشگاه سپاهان، روستوف، روبین کازان، زنیت سن پترزبورگ و بایر لورکوزن اشاره کرد. او همچنین در لیگ قهرمانان اروپا ۸ گل به ثمر رسانده‌است و بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپا است.