سردار آزمون | سردار آزمون و آناهیتا کریمی/ سردار آزمون و آلیا

تیپ سوسولی سردار آزمون | ناز و اطوار سردار برای زن روسی اش (عکس)

21:08 - 1401/04/15
سردار آزمون در مراسم رونمایی از کیت جدید لورکوزن شرکت کرد و البته حرکات جالب توجهی هم انجام داد.

گل کوچیک : سردار آزمون در مراسم رونمایی از کیت جدید لورکوزن شرکت کرد و البته حرکات جالب توجهی هم انجام داد. باشگاه بایرلوکوزن از کیت فصل جدید خود برای فصل ۲۳-۲۰۲۲ رونمایی کرد. این باشگاه با انتشار تصاویر و ویدیوهایی ضمن رونمایی از کیت جدید، فروش آن را در فروشگاه رسمی خود شروع کرد.

در میان ویدیوها و تصاویر مختلف از کیت جدید بایرلوکوزن، یک ویدیوی ۱۰ ثانیه ای بیش از همه جالب بود و مورد توجه قرار گرفت. در این ویدیو سردار آزمون را می بینیم که مثل مانکن ها از پشت صحنه وارد شده و پس از پیمودن چند قدم، با چند ژست بامزه، پیراهن جدید باشگاه را که به تن کرده، به نمایش می گذارد.

آهنگ معروف Edamame که دو خواننده کانادایی و اندونزایی آن را خوانده اند روی این ویدیو گذاشته شده تا فضایی مشابه کلیپ های تبلیغاتی را شاهد باشیم؛ جایی که ملی پوش فوتبال کشورمان مهارت هایی جدید از خود در آن به نمایش گذاشته است. سردار با سبک راه رفتن و اجرای پایانی خود در این ویدیو نشان داد که استعداد مانکن شدن را هم دارد.

برند انگلیسی کاستور که ۷ سال از تاسیس آن می گذرد، طراحی و تولید کیت این فصل بایر لورکوزن را به عهده دارد. یاران آزمون فصل گذشته با لباس های جاکو بازی کردند.

تیپ سوسولی سردار آزمون | ناز و اطوار سردار برای زن روسی اش (عکس)12

تیپ سوسولی سردار آزمون | ناز و اطوار سردار برای زن روسی اش (عکس)16