سحر قریشی | ازدواج سحر قریشی | اینستاگرام سحر قریشی

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس

20:07 - 1401/04/14
سحر قریشی در ادامه گرفتن تاثیرات منفی از امیر تتلو اینبار از فن لاتی حرف زدن خودش در اینستاگرام رونمایی کرد.

گل کوچیک: سحر قریشی که حدود یکسالی با تتلو در ارتباط بود گویا از او جدا شده است. شوهر سحر قریشی در این هفته به سفارت ترکیه رفت و پاسپورت خود را برای ورود به ایران گرفت. شوهر سحر قریشی در سفارت قول داد تمام تتوهای خود را پاک کند.سحر قریشی باردار است. سحر قریشی در ترکیه کنار تتلو زندگی می کند. سحر قریشی بازیگر ایران بود. سحر قریشی برای همیشه از بازیگری دل کند.

رابطه تتلو و سحر قریشی از آغاز تا کنون حواشی بسیاری در فضای مجازی داشته است.

سحر قریشی مدتی است سرگرم تاتو کردن بدن و خانه داری بوده و به کلی از سینما و بازیگری فاصله گرفته است.

او که فیلم هایی از تتو آرتیست های خود در اینستاگرام استوری می کند اینبار زیر دست یک زن روس رفته تا تتوی اختاپوش روی بدنش بزند.

بازیگر زن سابق سینمای ایران در ویدیویی که منتشر کرده با لحن لاتی می گوید: هشت پا بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!

لم| لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!

سحر قریشی و علاقه های او در کودکی

علاقه من به بازیگری به قبل از ورودم به مدرسه باز می گردد. از همان دوران، وقتی که کارتون نگاه می کردم و شخصیت های کارتونی را تقلید می کردم اطرافیان می گفتند که سحر تو روزی هنرپیشه می شوی! به همین دلیل نیز هنگامی که به دوران دبیرستان رسیدم وارد حیطه تئاتر شدم.

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس15

سحر قریشی و اولین تجربه و شهرت

اولین بار در سال 1388 با سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی وارد قاب تلویزیون از شبکه سه شد و با نقش یلدا در طی چند روز به شهرت عجیبی رسید که زندگی اش را از هم پاشاند!

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس2

از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بازیگری بدهم. من هم تست دادم و برای بازی در فیلم لج و لجبازی در سال 1388 قبول شدم.

سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی بودیم که سیاوش خیرابی من را به آقای سهیلی زاده برای سریال دلنوازان معرفی کرد که آمدم و تست دادم و برای بازی در نقش یلدا انتخاب هم شدم.

سحر قریشی / ازدواج اول و طلاق

اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن 17 سالگی در سال 83 با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق و جدایی ختم شد.

علت طلاق به گفته مهران اخوان ذاکر

«پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتار سحر تغییر کرد و شش ماه بعد از آن من از ایشان خبری نداشتم. به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم و در نهایت از بکدیگر جدا شدیم.»

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس17

افشاگری علیه تحصیلات قریشی

مهران اخوان ذاکر در مورد تحصیلات سحر قریشی می گوید : جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد! به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است … ؟

صیغه محرمیت با امید علومی

سحر قریشی اولین بار در برنامه رضا رشیدپور خبر محرم شدن (صیغه) خود با امید علومی (خواننده) را رسانه ای کرد و درباره نسب خود با وی گفت :

من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس12

نحوه آشنایی

آشنایی این دو در فیلم دریا کنار در سال 1393 صورت گرفته است، امید علومی و سحر قریشی در این فیلم بازیگر بودند و امید علومی تیتراژ و موسیقی این فیلم را نیز کار کرده بود.

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس7

طلاق

بعد از چندین ماه دیگر در محافل هنری سحر قریشی با امید علومی دیده نشد و در مصاحبه جدید خود عنوان کرد مجرد است و منکر رابطه قبلی خود با امید علومی شد. به این تفسیر این دو از بکدیگر جدا شدند.

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس14

رابطه با مهدی طارمی

در آبان ماه سال 96 خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی منتشر شد اما مدتی بعد با واکنش تند برادر قریشی این خبر تکذیب شد. با انتشار یک فیلم لو رفته از طارمی و قریشی در کشور قطر این شایعه تبدیل به حتم و مشخص شد این دو در یک رابطه عاشقانه هستند.

مشخصات ظاهر و رژیم

اهل رژیم غذایی هستم و از طرف پدر و مادر، ژن چاقی دارم قدم 170 سانتی‌متر و وزنم 58 کیلوگرم است اما به شدت مراقب وزنم هست. یک دوره‌ بود که خیلی ورزش می‌ کردم اما الان وقت نمی‌ کنم و فقط رژیم می‌ گیرم و گریه می‌کنم.

پسر خانواده شدم

امروز من به نوعی پسر خانواده هستم، سپهر برادرم گاهی اوقات من را به شوخی داداش سیا صدا می‌ کند به نوعی مثل برادرش شده‌ ام. دلیل اصلی‌ اش شاید چون صبح می‌ روم سر کار و شب بر می گردم یا اینکه خیلی سرم در حساب و کتاب است.

برادرم سپهر

سپهر به این عرصه علاقه ندارد من خیلی دوست دارم که سپهر هم وارد این عرصه شود بارها با او در این‌ باره صحبت کرده‌ ام ولی خودش علاقه‌ ای به این کار ندارد. سپهر مدتی در سوریه بعنوان مدافع حرم بود !

برند اختصاصی لباس

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس7لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس9

برند لباسی به اسم کمد را ثبت کردم تمام طرح‌ ها و لباس‌ ها آماده ارائه هستند ولی فعلا دست نگه داشته‌ ا درکل طراحی‌ ها به سبک و مدل خودم هستند.

بچه درس خوانی نبودم

کتاب می‌ خوانم ولی اصلا رمان نمی‌ خوانم از همان اول هم به خواندن رمان هیچ علاقه‌ ای نداشتم البته قبل از بازیگر شدن اصلا کتاب نمی‌ خواندم چون بچه درس‌ خوانی هم نبودم.

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس3

کتاب های مورد علاقه

هیچ علاقه‌ ای به کتاب نداشتم بعد از بازیگری برای پیشرفت کار خودم به سمت مطالعه رفتم اینکه به اطلاعاتم اضافه کنم و بتوانم از یکنواختی بازی خارج شوم.

عاشق کتاب‌ های روانشناسی هستم، سه سال دوره خودشناسی و اسطوره‌ شناسی گذراندم.

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس10

عمل زیبایی انجام ندادم

من هیچ جراحی روی صورتم انجام ندادم تنها یک بار تزریق لب انجام دادم که خیلی زود هم از انجام این کار پشیمان شدم و ژل را از لبم خارج کردم. برای گواه این موضوع حتی عکس های مربوط به دوران کودکی ام را هم منتشر کردم اما خب، برخی ها همچنان اصرار دارندکه بگویند من عمل زیبایی انجام دادم.

راز جدایی سحر قریشی از همسر موسیقیدان !

یکی از مشهورترین رستوران های پایتخت بود . جایی در بالای شهر ، بسیار شیک و دنج . ظرف مدت کوتاهی پاتوق ستاره های مشهور سینما ، موسیقی و فوتبال ایران شد و مشتریانش ثروتمندان بنام بودند.

هر روز اتومبیل های گران قیمت مقابل رستوران پارک و در هر ساعت شبانه روز بیش از تعداد انگشتان یک دست آدم سرشناس و مشهور را می توانستی آنجا پیدا کنی . کسانی که دنبال جایی امن و قابل اعتماد می گردند و به هر جایی پا نمی گذاشتند . مهمترین ویژگی این رستوران همین امنیت و ثبات و موقعیتش بود و درست به همین دلیل ، خبر بسته شدنش مثل توپ صدا و به معمای روز طبقه مرفه جامعه تبدیل شد !

سحر قریشی [کلیک و کشیدن برای جابجایی] فقط عده ای خاص از اصل ماجرا خبر داشتند . ماجرایی که از اختلاف خانم ستاره سینما با نامزد موسیقیدانش شروع شد . آنها که روی جلد همه نشریات بودند و حتی با هم فیلم بازی می کردند ، درست زمانیکه دوستانشان منتظر کارت عروسی آنها بودند ناگهان از هم جدا شدند . چرا ؟!

داستان از آشنایی خانم ستاره با یکی از مشهورترین ثروتمند های فوتبال ایران شروع می شود. آشنایی آدم های مشهور که هر روز در این رستوران هم را می دیدند ، چیز تازه و عجیبی نبود اما شایعاتی که به گوش خواننده جوان رسید خیلی بیشتر از یک سلام و علیک معمولی بود !

وقتی شنید نامزدش هفته قبل به سفر کاری نرفته و در شمال همراه با ثروتمند مشهور رویت شده ، یک راست به سراغ دوستش که مدیر رستوران بود رفت و از او بازخواست کرد ؛« چرا وقتی در محل کار تو این آشنایی رخ داد به من خبر ندادی ؟!»

مدیر رستوران برای تبرئه خود اصل ماجرا را تایید اما کاراکتر اصلی را عوض کرد و به خواننده جوان گفت :« ستاره سینمایی که در شمال همراه آقای خاص (!) بوده بازیگر مشهور دیگری است !»

خواننده جوان نامزد آن بازیگر را هم می شناخت . به سراغش رفت و نتیجه پیگیری هایش را به او گفت . خودتان می توانید حدس بزنید که این بار ، این تاجر موفق پی ماجرا را گرفت و وقتی به یقین رسید که همان شایعات اولیه درست بوده ، به دوست خواننده اش گفت :«مشکل از نامزد من نبوده و مدیر رستوران دروغ گفته است »

به این ترتیب خواننده جوان و دوست تاجرش به مراجع قانونی مراجعه و از مدیر رستوران شکایت می کنند . حجم اسناد و مدارک آن قدر زیاد بود که حکم قانونی به تعطیلی رستوران منتهی و پاتوقی که تبدیل به مکانی برای آشنایی های خارج از عرف شده بود ، برای همیشه برچیده شود .

کسانی که عادت ندارند معماها را پس از حل شدن نیز رها کنند ، خیلی دوست داشتند بدانند خانم سوپراستار چرا باید نامزد هنرمند و خواننده موفق را رها و با آقای عابربانک به سفر برود ؟

کلید حل ماجرا سوئیچ یک هیوندای آی سی بود ! سوئیچی که آقای عابربانک به مدیر رستوران مزبور تحویل داد تا خانم ستاره برای گرفتن سند ماشین همسفر جناب ثروتمند تا شمال شود !

جالب اینکه این هیوندا فقط منجر به تعطیلی آن رستوران و بیکار شدن پرسنلش نشد . تنها رفاقت خواننده و صاحب رستوران یا نامزدی ستاره سینما و خواننده پاپ را به هم نزد ، بلکه ازدواج بعدی خانم ستاره را هم روی هوابرد !

نامزد بعدی این بازیگر ، ستاره معروف فوتبال بود که مادرش با اطلاع از این ماجرا به پسرش گفت :«زنی که به خاطر یک هیوندا زندگی قبلی اش را خراب کرده نباید پا به خانواده ما بگذارد!»

البته در زمان وقوع ماجرا قیمت این ماشین ۸۰ میلیون تومان بود و گویا الان ۵۸۰ میلیون تومان شده است!

فریده واثق مادر امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو است که این روزها به شدت از رفتارهای پرخطر فرزند هنرمندش حمایت می کند

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس0

بیوگرافی فریده واثق

فریده واثق مادر امیر تتلو سالها پیش با پدر تتلو که اکنون در قید حیات نیست ازدواج کرده و حاصل این ازدواج سه فرزند ، یک پسر به نام امیرحسین و دو دوختر با نام های نغمه و نسیم بوده است

خانواده امیر تتلو

خانواده مقصودلو همیشه جنجالی بوده اند و در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند . خانواده ای هنرمند و ظاهرا بدون داشتن هرگونه ملاحظاتی ...

امیر تتلو اکنون بدون داشتن پدر دارای مادر و دو خواهر است . عکس خانوادگی امیر تتلو که توسط مادرش منتشر شده را در ادامه مشاهده می کنید

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس16

امیر تتلو در کنار مادر و خواهرش

نسیم دختر بزرگ فریده واثق و یکی از دو خواهر امیر تتلو در زمینه بدنسازی و خوانندگی فعالیت دارد و دختر دیگر با نام نغمه در رشته عکاسی و هنرهای تجسمی به صورت حرفه ای مشغول است

شغل مادر تتلو

امیر تتلو سالها پیش در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که شغل مادرش رقصندگی بوده است . اما فریده واثق در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به این موضوع نپرداخته است

اینستاگرام فریده واثق

امیر تتلو مدتی پیش با عصابیت تمام با انتشار پستی در اینستاگرام به مادرش فحاشی کرد و در انتها آدرس اینستاگرام مادرش را منتشر کرد

فریده واثق مادر امیر تتلو نیز در شبکه های اجتماعی فعال می باشد یکی از مهمترین حواشی که پیرامون او به وجود آمد پست اینستاگرامی بود که به اشتراک گذاشت و گفت که می‌خواهد با نوید محمدزاده سوپراستار کنونی سینمای ایران رقابت کند و تصمیم دارد که بر روی فرش قرمز جشنواره های بین المللی مختلف حضور پیدا کند.

عمده ی فعالیت مادر تتلو در اینستاگرام مربوط به تبلیغات در مورد کارها و حواشی امیرحسین است .

فریده واثق در جدیدترین فعالیت خود با انتشار پستی در اینستاگرامش به شدت از بسته شدن پیج فرزندش امیر تتلو انتقاد کرد .

گفتنی است فیسبوک با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که امیر تتلو برای همیشه باید با اپلیکیشن های این سازنده خداحافظی کند . تتلو در آخرین فعالیتش در اینستاگرام دختران کم سن و سال را به منزلش دعوت کرده که مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت و در نهایت اینستاگرام او بسته شد .

عکس های مادر امیر تتلو

در ادامه عکس های منتشر شده از فریده واثق مادر امیر تتلو در اینستاگرامش را مشاهده می کنید

لاتی حرف زدن سحر قریشی در اینستاگرام: بزنیم ببینیم ۸ تا پا در میاریم یا نه!+ عکس1

کودکی امیر تتلو در کنار مادرش