ساسی مانکن | بیتا همسر ساسی مانکن

زیبایی بی حد و حصر زن اول ساسی مانکن | سایه زن اول ساسی کیست؟

ساسی مانکن خواننده ایرانی است.ساسی مانکن تا کنون دوبار ازدواج کرده است. ساسی مانکن شش سال پیش با یک دختر 19 ساله به نام سایه ازدواج کرد و از او بچه دار شد و او را طلاق داد.

گل کوچیک: ساسی مانکن خواننده ایرانی است.ساسی مانکن تا کنون دوبار ازدواج کرده است. ساسی مانکن شش سال پیش با یک دختر 19 ساله به نام سایه ازدواج کرد و از او بچه دار شد و او را طلاق داد. زن اول ساسی مانکن هم اکنون 24 سال دارد. حال هفته گذشته ساسی مانکن با زنی 40 ساله به نام بیتا ازدواج کرد. و حتی برزو ارجمند و احسان کرمی در مراسم عروسی او حضور داشتند.

عکس) همسر سابق ساسی مانکن کیست؟

ساسی مانکن با نام اصلی ساسان یافته در ۲۷ آبان ماه ۱۳۶۷ در شهرستان اهواز به دنیا آمده است. ساسی سال ۱۳۹۹ با دختری به نام بیتا ازدواج کرد. مراسم ازدواج او شب گذشته در آمریکا با حضور تعدادی زیادی از هنرمندان خارج از کشور برگزار شده است. در ادامه تصاویری از عروسی لاکچری ساسی مانکن و بیتا را مشاهده می کنید.

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن و بیتا در آمریکا

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس0جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس7

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس11

فعالیت هنری اش را در اوایل سال ۱۳۸۵ با همکاری چند پسر جوان به نام حسین مخته و علیشمس آغاز کرد. این آهنگ را به صورت موزیک ویدیو در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش کرد و به شهرت رسید. بیشتر آهنگ های او در اوایل فعالیتش شاد و پر انرژی بود یا به اصطلاح آنرا شیش و هشت می‌نامید.

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس8

بعد از اینکه به صورت حرفه ای با حسین مخته و علیشمس کار میکرد تصمیم به جدایی از آنها گرفته و به صورت تکی کار خود را ادامه داد. این خواننده زیرزمینی بعد از اینکه نتوانست کشورمان مجوز دریافت کند در نهایت در سال ۲۰۱۲ به کوالالامپور مهاجرت کرد و در آنجا به آمریکا پناهنده شد.

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس18

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس18

بعد از مهاجرت به آمریکا چندین موزیک ویدیو خارجی اصول و قواعد اسلامی را با زنان بی حجاب بر روی شبکه های ماهواره ای پخش کرد. با چندین خواننده معروف لس آنجلسی به نام ابراهیم حامدی معروف به ابی و همچنین آرش همکاری کرد.

جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس4جشن عروسی لاکچری ساسی مانکن در آمریکا/ حضور برزو ارجمند و احسان کرمی در عروسی ساسی مانکن + عکس18