حامد سلطانی | عکس همسر حامد سلطانی | عکس فرزند حامد سلطانی

عکس جدید تلخ و جانسوز که حامد سلطانی از همسر و پسرش منتشر کرد + عکس

حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها است که چند روز پیش در تصادف وحشتناک همسر و پسرش را از دست داد او در غم از دست دادن عزیزانش سوگوار است

گل کوچیک : حامد سلطانی مجری معروف صدا و سیما است. حامد سلطانی چند روز پیش بعد از اجرا در ورزشگاه آزادی به همراه خانواده به سفر رفت. حامد سلطانی در راه بیرجند تصادف کرد و همسر و پسر یک ساله اش را از دست داد. حامد سلطانی و پسرش

مراسم خاکسپاری فائزه صفری همسر حامد سلطانی + فیلم

پاتوق آنلاین: حامد سلطانی مجری معروف صدا و سیما است. حامد سلطانی هفته گذشته در جاده طبس به همراه خانواده اش عازم سفر بود که تصادف کرد و همسر و پسریک ساله اش فوت شدند و تنها خودش و دخترش جان سالم به در بردند. حامد سلطانی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد مقدس است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@gandom_journal)

این حادثه که ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه صبح امروز در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داد همسر۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله "حامد سلطانی" مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه ها دردم جان باختند.

بیوگرافی حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها + جرئیات تصادف

حامد سلطانی مجری تلویزیون در برنامه های اعجوبه فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد .

جزئیات تصادف مجری برنامه اعجوبه‌ها در اصفهان- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

حامد سلطانی از طراحان گرافیک شهرداری مشهد و از طراحان پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد می باشد.

مراسم ترحیم همسر و فرزند حامد سلطانی + تصاویر

حامد سلطانی

بیوگرافی حامد سلطانی

حامد سلطانی مدیریت مسابقه میدانی شبکه سه را بر عهده دارد. او در فصل اول مسابقات میدون و فصل دوم مسابقات میدون به عنوان مجری در کنار داورانی چون علیرضا یونچی، امیر شکونیا، مینا مهرنوش و حمیدرضا موسیگی حضور دارد.

این برنامه اولین مسابقه تلویزیونی تجاری محور است که در آن جوانان، کارآفرینان جوان، نخبگان اقتصادی، تولیدکنندگان، صنعتگران و افرادی که می خواهند محصولات، محصولات و صنایع خود را به مردم عرضه کنند، شرکت کرده و جوایزی دریافت می کنند.

حامد سلطانی

همسر حامد سلطانی کیست ؟

او چند سال پیش ازدواج کرد و دختر کوچکی به نام فاطمه سلما و پسری به نام محمد مهدی دارد اطلاعات کاملی از نام و شهرت همسرش وجود ندارد .

حامد سلطانی به تازگی پسردار شده بود، که در تاریخ 4 خرداد 1401 همسر و پسر یک و نیم ساله اش را در تصادف از دست داد .

حامد سلطانی

حامد سلطانی

سوابق مدیریتی و اجرا حامد سلطانی

 • مجری تبلیغات عفاف و حجاب
 • مجری بزرگداشت شهدای ترور استانهای خراسان
 • فعالیت در وب نگار پارسیان
 • مدیر دفتر گروه هنری معراج
 • مشاور و مجری تبلیغاتی اداره کل تعاون استان خراسان رضوی
 • همکاری با مجتمع تجاری کیان سنتر و مجتمع طلا و جواهر پرنس مشهد
 • قعالیت در اداره آموزش وپرورش ناحیه ۳ مشهد
 • مشاور تبلیغاتی کانون فرهنگی تربیتی شهید علم الهدی
 • مدیر کارگروه تبلیغات عضو شورای اسلامی مشهد و عمـار
 • مجری و مشاور تبلیغات هیئت های مذهبی و بسیج دانشجویی
 • مـجری تبـلیغات پـروژه ای موسـسه چـاپ و کـارت زیتون و دانـشگاه شهید منتظری مشهـد

حامد سلطانی

فوت همسر و فرزندان حامد سلطانی

حامد سلطانی طی حادثه دلخراش تصادف همسر و یک از فرزندانش را از دست داد .

امور پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان خوروبیابانک گفت: این حادثه که ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه صبح امروز در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داد همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله «حامد سلطانی» مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه ها در دم جان باختند.

وی افزود: ۲ مصدوم که «حامد سلطانی» ۳۴ ساله و دختر ۸ ساله اش بودند به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شدند و برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

حامد سلطانی

اینستاگرام حامد سلطانی

حامد سلطانی در اینستاگرام با صفحه ای به نام hamedsoltaniiiii فعال که بعد از فوت همسر و پسرش پروفایل این صفحه به رنگ سیاه در آمد .

حامد سلطانی

مجری تلویزیون داغدار شد.تصادف مرگبار مجری تلویزیون حادثه آفرید. مجری تلویزیون همسر خود را ازدست داد. پسر یک و نیم ساله مجری تلویزیون نیز فوت کرد.

مراسم خاکسپاری مرحومه فائزه صفری و پسر خردسالش (همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون ملی) در بهشت متقین بیرجند برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر محمد مهدی سلطانی و فائزه صفری، پسر و همسر حامد سلطانی مجری صدا و سیما و عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم، فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، هیئت‌های مذهبی‌ و خادمان آستان قدس رضوی برگزار شد.

این مراسم که در بهشت متقین بیرجند برگزار و با حضور خیل عظیمی از مردم این شهر همراه بود، مداحان به ذکر مصیبت و مداحی پرداختند.

همچنین جمعی از مسئولان استان خراسان جنوبی به منظور همدردی وعرض تسلیت با خانواده داغدار مجری تلویزیون درمنزل پدر همسر وی در بیرجند حضور یافتند.

‌در این دیدار ‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول بسیج سازندگی استان حضور داشتند.

حامد سلطانی، مجری تلویزیون در پی حادثه رانندگی، همسر و فرزند یک ساله و نیمه خود را از دست داد.همسر این مجری شبکه سه سیما، از اهالی خراسان جنوبی و شهر بیرجند است.

همچنین دختر 8 ساله‌اش دچار شکستگی شده و خود او جراحت پیدا کرده است که این دو نفر در بیمارستان بستری‌اند.

مجری تلویزیون

حامد سلطانی مجری تلویزیون داغدار شد

حامد سلطانی، مجری برنامه «اعجوبه‌ها»، صبح امروز در محور خور به طبس تصادف کرد و همسر و پسر خود را در این حادثه از دست داد.

همسر و فرزند مجری برنامه «اعجوبه‌ها»ی تلویزیون، صبح امروز (جمعه ۱۳ خرداد) در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس، طی حادثه تصادف، درگذشتند.

همسر حامد سلطانی، ۳۳ سال و پسرش، یک و نیم سال سن داشتند که در این حادثه، در دم جان باختند.

دو مصدوم این تصادف که حامد سلطانی ۳۴ ساله و دختر ۸ ساله‌اش هستند، به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل و سپس برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

بیوگرافی حامد سلطانی مجری

حامد سلطانی متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۷ در مشهد مقدس، مجری تلویزیون و مراسم های مختلف مناسبتی و طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد

سوابق و فعالیت ها حامد سسلطانی

سلطانی از طراحان گرافیک شهرداری مشهد و از طراحان پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد می باشد.

او همچنین مجری تبلیغات محیطی نمایشگاه عفاف و حجاب و اجرا در بسیاری از برنامه ها و مراسم های مختلف بوده است.

وی همچنین علاوه بر اجرا و طراحی گرافیک در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز دستی بر آتش دارد و کارگردانی مستند از بهشت تا بهشت را بر عهده داشته است.

حامد سلطانی اجرای مسابقه میدون شبکه سه را بر عهده دارد. او در فصل اول مسابقه میدون و فصل دوم مسابقه میدون به عنوان مجری برنامه در کنار داورانی چون علیرضا یونچی و امیر شکوهی نیا و مینا مهرنوش و حمیدرضا موثقی حضور دارد.

این برنامه اولین مسابقه تلویزیونی با محوریت کسب و کار است که جوانان و شرکت کنندگان جوان کار آفرین و نخبه های اقتصادی و تولید کنندگان و صنعتگران و افرادی میخواهند تولید و محصول و صنعت خود را به مردم معرفی کنند در آن شرکت میکنند و جوایزی نیز دریافت میکنند.

مجری تلویزیون

همسر حامد سلطانی مجری تلویزیون کیست؟

ایشان چند سال پیش ازدواج کرده و یک دختر کوچک به نام فاطمه سلما دارد که تصاویری از دخترش با متن های احساسی و پدرانه را به اشتراک گذاشته است

پیج اینستاگرام حامد سلطانی

سوابق مدیریتی و اجرا حامد سلطانی

• مجری تبلیغات عفاف و حجاب

• مجری بزرگداشت شهدای ترور استانهای خراسان

• فعالیت در وب نگار پارسیان

• مدیر دفتر گروه هنری معراج

• مشاور و مجری تبلیغاتی اداره کل تعاون استان خراسان رضوی

• همکاری با مجتمع تجاری کیان سنتر و مجتمع طلا و جواهر پرنس مشهد

• قعالیت در اداره آموزش وپرورش ناحیه ۳ مشهد

• مشاور تبلیغاتی کانون فرهنگی تربیتی شهید علم الهدی

• مدیر کارگروه تبلیغات عضو شورای اسلامی مشهد و عمـار

• مجری و مشاور تبلیغات هیئت های مذهبی و بسیج دانشجویی

• مـجری تبـلیغات پـروژه ای موسـسه چـاپ و کـارت زیتون و دانـشگاه شهید منتظری مشهـد