مهدی طارمی/ دوست دختران مهدی طارمی/

دعوای مهدی طارمی /کلافه شدن مهدی طارمی / نمی‌خواهم حرف بزنم چرا منو مجبور به حرف زدن میکنید + عکس

15:23 - 1401/03/25
مهدی طارمی، لژیونر درخشان تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از اردوی قطر حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.

گل کوچیک : مهدی طارمی و همسر خارجیش/ مهدی طارمی در خانه میلیاردیش / مهدی طارمی در میان۱۰ گلزن برترفوتبال دنیا مهدی طارمی مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه پورتو این روزها در رسانه های ترکیه به سوژه داغی تبدیل شده که در رادار باشگاه فنرباغچه قرار دارد.در همین رابطه کریم کورکماز خبرنگار رادیو گل در تحلیل احتمال انتقال مهدی طارمی به فنرباغچه این طور گفت: به نظرم انتقال مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو به فنرباغچه کم است. ولی اگر این انتقال انجام شود طارمی آقای گل جدید سوپر لیگ ترکیه می شود.

دعوای مهدی طارمی /کلافه شدن مهدی طارمی / نمی‌خواهم حرف بزنم چرا منو مجبور به حرف زدن میکنید + عکس10

باشگاه پورتو برای انتقال مهدی طارمی به فنرباغچه خواهان دریافت مبلغ 20 میلیون یورو شده است. این مبلغ نجومی برای جذب ستاره 30 ساله ایرانی توسط سران باشگاه ترکیه ای شوکی بزرگ بوده است.

رسانه های ترکیه از رایزنی مدیران باشگاه فنرباغچه برای کم کردن مبلغ فروش طارمی خبر داده بودند ولی سران باشگاه پورتو حاضر به فروش ستاره ایرانی خود به کمتر از این مبلغ نیستند.

طارمی فصلی رویایی را به همراه پورتو پشت سرگذاشته و موفق به قهرمانی در لیگ و جام حذفی شده است. ستاره ایرانی 26 گل برای پورتو به ثمر رساند و 13 پاس گل داد.

البته فنرباغچه تنها مشتری طارمی در نقل و انتقالات تابستانی به شمار نمی آید بلکه 5 باشگاه اروپایی دیگر به دنبال جذب مهاجم ملی پوش کشورمان هستند.