سحر قریشی

سحر قریشی به خاک سیاه نشست | حاشیه جدید سحر خانوم در ترکیه

عکسی جنجالی و متفاوت از سحر قریشی بازیگر مطرح و سرشناس در فضای مجازی با چهره ای که بسیار شکسته شده منتشر شد.

به گزارش گل کوچیک: عکسی جنجالی و متفاوت از سحر قریشی بازیگر مطرح و سرشناس در فضای مجازی با چهره ای که بسیار شکسته شده منتشر شد.

چهره زار و پیر شده "سحر قریشی" همه را شوکه کرد/ عکس

نقشه “سحر قریشی” و “امیر تتلو” لو رفت!

نقشه امیر تتلو و سحر قریشی که برای جذب فالوور و دیده شدن دعوای صوری به راه انداختن نقش برآب شد.

امیر تتلو چند روز گذشته برای بیشتر دیده شدن اهانت هایی را به سحر قریشی از جمله معتاد بودن او انجام داد اما نمی دانست دست آنها برای مردم رو شده است.

طی چند ماه گذشته یکی از مهم‌ترین اخبار شبکه‌های اجتماعی اختصاص به رابطه سحر قریشی و امیر تتلو بوده است که هر روز و هر لحظه یک خبر جدید از آنها منتشر می شد و این قدر بازخورد داشت که خود آنها هم مدام در تلاش دیده شدن بیشتر بودند .

یکی از مهم‌ترین هدف‌های سحر قریشی و امیر تتلو کسب درآمدزایی بود و کار را تا جایی پیش بردند که ازدواج خود را نیز اعلام نمودند تا قدری هیجانات اخبار پیرامون این دو نفر کمی فروکش نماید.

اما این دو نفر یک اشتباه محاسباتی داشتند و آن هم این بود که نمی‌دانستند اعلام ازدواج آنها آبی بر روی آتش خواهد بود و دیگر اخبار این دو نفر مورد توجه قرار نخواهد گرفت.

این گونه بود که این دو نفر که از قضا بازیگران خوبی در فضای مجازی هستند، تصمیم بر این گرفتند که با انتشار یک خبر متفاوت فضای مجازی را دوباره به نفع خود کنند.

تتلو در ادامه این تصمیم با انتشار یک خبر که سحر معتاد است و غلط کردم بیایید او را ببرید، بار دیگر توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد و پیرامون این خبر سحرقریشی گفت: عذرخواهی میکنم و …

اما باید متوجه شد که این گونه اخبار نخ نما شده است و حنای این دو سلبریتی معروف دیگر رنگی ندارد.