حامد سلطانی | عکس همسر حامد سلطانی | عکس فرزند حامد سلطانی

عاشقانه های حامد سلطانی و همسر جوانش + عکس

حامد سلطانی مجری معروف تلویزیون که در فاجعه تصادف همسر و پسرش را از دست داد و داغدار شد اوتصاویری از خانواده اش منتشر کرد

گل کوچیک به گزارش از پاتوق آنلاین : حامد سلطانی مجری معروف صدا و سیما است. حامد سلطانی چند روز پیش بعد از اجرا در ورزشگاه آزادی به همراه خانواده به سفر رفت. حامد سلطانی در راه بیرجند تصادف کرد و همسر و پسر یک ساله اش را از دست داد. حامد سلطانی و پسرش

بیوگرافی حامد سلطانی و همسرش فائزه صفری [فرزندان]

بیوگرافی حامد سلطانی مجری حامد سلطانی متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۷ در مشهد مقدس، مجری تلویزیون در برنامه های اعجوبه و مسابقه میدان و مراسم های مختلف مناسبتی و طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد

سوابق و فعالیت ها سلطانی از طراحان گرافیک شهرداری مشهد و از طراحان پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد می باشد.

زندگی شخصی حامد سلطانی

حامد سلطانی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد و مجری تلویزیون است. او طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صدا و سیمای مشهد می باشد.

بیوگرافی حامد سلطانی و همسرش فائزه صفری [فرزندان]

وضعیت ازدواج و همسر حامد سلطانی

حامد سلطانی چند سال پیش ازدواج کرده و متاهل است. همسرش فائزه صفری متولد 1368 می باشد. ثمره این ازدواج یک دختر به نام فاطمه سلما و یک پسر به نام محمدمهدی است.

از همسر حامد سلطانی تصویری منتشر نشده و تنها مورد موجود مرتبط به ازدواج در صفحه شخصی مجری اعجوبه ها، نمایی از کیکی است که عکس آن را به مناسبت سالگرد ازدواجش منتشر کرده است.

همسر حامد سلطانی

فوت همسر و فرزند حامد سلطانی

حامد سلطانی در 13 خرداد 1401 در سانحه تصادف همسر و پسر یک سال و نیم خود را از دست داد و داغدار شد. این حادثه ساعت 4 و 10 دقیقه صبح در کیلومتر 65 محور خور به طبس رخ داد که در آن همسر و فرزند پسر مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه ها در دم جان باختند و این مجری 34 ساله و دختر 8 ساله اش مصدوم شدند.

فرزندان حامد سلطانی

فعالیت های حامد سلطانی در عرصه هنر

او همچنین مجری تبلیغات محیطی نمایشگاه عفاف و حجاب و اجرا در بسیاری از برنامه ها و مراسم های مختلف بوده است.

وی همچنین علاوه بر اجرا و طراحی گرافیک در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز دستی بر آتش دارد و کارگردانی مستند از بهشت تا بهشت را بر عهده داشته است.

اجرای برنامه اعجوبه ها

فصل جدید اعجوبه‌ها به تهیه‌ کنندگی سیدمهدی حسینی است که اجرای آن را حامد سلطانی بر عهده دارد. اعجوبه‌ها در فصل جدید آیتم‌های مختلفی هم طراحی کرده است که در آن‌ها به معرفی کودکان، تعامل کودکان با پدران و تشخیص چهره مادران و همچنین مواردی دیگر می‌پردازد.

اجرای حامد سلطانی

کارگردانی حامد سلطانی

حامد سلطانی علاوه بر اجرا در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز فعالیت می کند و کارگردانی مستند از بهشت تا بهشت را بر عهده داشته است.

همسر حامد سلطانی | مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی

حامد سلطانی در سانحه‌ای رانندگی، روز ۱۴ خرداد در محور خوروبیابانک اصفهان به طبس، جان خود را از دست دادند.

حامد سلطانی در مراسم تشییع پیکر همسر و فرزندش خطاب به حاضران گفت: «امشب هرکس خواست بر این مصیبت گریه کند بر مصیبت ارباب بی‌کفنم حسین گریه و ثوابش را به روح همسر و فرزندم هدیه کند.»

جزئیات تصادف مجری برنامه اعجوبه‌ها در اصفهان- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim