همسر سن بالای مهدی قائدی

تصادف عجیب و شدید مهدی قائدی / خدا رحم کرد + عکس

12:23 - 1401/03/11
متاسفانه بازیکن استقلال با خودروی MWM خود تصادف وحشتناکی کرد و راهی بیمارستان شد. .مهاجم جوان استقلال که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود شب گذشته در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد.

گل کوچیک به گزارش از پایگاه خبری پاتوق آنلاین : مهدی قائدی متولد 14 آذر 1377 در بوشهر ، فوتبالیست پست مهاجم است با 166 سانتی متر قد از 10 سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می کند . مهدی قائدی و همسر سن بالایش. تیپ جدید مهدی قائدی. استوری زشت همسر مهدی قائدی.

مهدی قائدی به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آن ها در اتوبان امام علی «ع» بوشهر واژگون میشود.

تصادف عجیب و شدید مهدی قائدی / خدا رحم کرد + عکس4

در سانحه واژگونی اتومبیل، به غیر از مهدی قائدی سه نفر دیگر هم در ماشین بوده‌اند. دو نفر جراحات سطحی داشتند که بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان ترخیص شدند. یک نفر در آی سی یوست و مهدی قائدی هم بعلت خون ریزی داخلی به اتاق عمل رفته و بعد از انجام عمل، در آی سی یو بستری شده است.

تصادف عجیب و شدید مهدی قائدی / خدا رحم کرد + عکس1

استقلال از ساعت 14:45 فردا «سه‌شنبه» در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی به مصاف صنعت نفت آبادان می رود و مهدی قائدی بعلت محرومیت یکی از غایبان استقلال دراین مسابقه به شمار می‌رفت.