علی دایی

علی دایی ، عادل فردوسی پور رو با خاک یکسان کرد + فیلم

09:00 - 1401/03/07
شوخی جالب و بامزه علی دایی با عادل فردوسی پور موقع تنیس بازی کردن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

گل کوچیک: شوخی جالب و بامزه علی دایی با عادل فردوسی پور موقع تنیس بازی کردن را در ادامه مطلب مشاهده کنید. علی دایی چند روز پیش با برنامه 360 عادل فردوسی پور که به تازگی روی آنتن رفته است مصاحبه کرد. علی دایی در این برنامه از درد و دل ها و دغدغه هایش گفت و با عادل فردوسی پور بازی تنیس کرد. عادل فردوسی پور و علی دایی در بحران‌ها و جمع آوری کمکهای مردمی برای زلزله زدگان و سیل زدگان جزء اولین کسانی بودند که خودشان را اثبات کردند .

عادل فردوسی‌پور مدتی است فعالیت رسانه‌ای خود را با «فوتبال 360» شروع کرده است. روز گذشته با انتشار تیزری با شعار« فوتبال برای همه» به شکل رسمی از این اپلیکیشن رونمایی شد.

علی دایی ، عادل فردوسی پور رو با خاک یکسان کرد + فیلم3

‎در اپلیکیشن فوتبال 360 ، اخبار، گزارش‌ها و تمام اتفاقات فوتبالی ایران و جهان در قالب متن، ویدیو و پاتکست ارائه می‌شود. اما اتفاق مهم در این اپلیکشن قرار است در بخش ویدیو آن بیفتد. جاییکه طبق تیزر پخش شده، عادل فردوسی پور همراه با کارشناسان و مهمانان ویژه بازی‌های مهم داخلی و خارجی را بررسی خواهد کرد. طبق اخبار رسیده علی دایی اسطوره فوتبال ایران نخستین مهمان عادل در برنامه فوتبال 360 خواهد بود.

‎یکی از برنامه‌های ویژه این اپلیکیشن پوشش مستقیم فوتبال‌های اروپایی است، که قرار است مهمترین بازی‌های اروپایی با گزارش عادل فردوسی پور پخش شود. احتما اینکه این اتفاق از بازی فینال لیگ قهرمانان بین تیم های رئال مادرید و لیورپول بیفتد زیاد است.

علی دایی ، عادل فردوسی پور رو با خاک یکسان کرد + فیلم18

او محتوای این اپلیکشن در قالب عکس نوشت، متن و ویدیو در صفحه اینستاگرام فوتبال 360 هم بارگذاری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گل کوچیک : علی دایی فوتبال خود را از استقلال اردبیل آغاز کرد علی دایی در دانشگاه صنعتی شریف تهران قبول شدو به تهران آمد. علی دایی فوتبالیست . همسر علی دایی. ازدواج علی دایی. افتخارات علی دایی

پدرش علی دایی راننده کامیون بود و مادرش خانه دار؛ متولد 14 بهمن 1348 است اما برای اینکه یک سال زودتر به مدرسه برود در شناسنامه 1 فروردین بعنوان تاریخ تولد درج شده است.

  اما علی دایی چند سالی است که در حوالی فوتبال ایران آفتابی نمی‌شود. این انتخابی است که در تیزر اولین قسمت برنامه ۳۶۰ درجه عادل فردوسی‌پور هم در یک جمله طلایی تداعی می‌شود. آنجا که علی دایی می‌گوید: «آویزون این فوتبال نیستم آقای فردوسی‌پور.».

  علی دایی ، عادل فردوسی پور رو با خاک یکسان کرد + فیلم6

  اما این غیبت خودخواسته هم باعث نشده که حواشی دست از سر شهریار فوتبال ایران بردارد. آخرین حاشیه نیز به خرید یک کارخانه فولاد توسط او بازمی‌گردد. روز گذشته اخباری در شبکه‌های اجتماعی دست به دست‌ شد که از خرید کارخانه ورشکسته فولاد بردسیر کرمان توسط علی دایی حکایت داشت. با این حال دایی امروز در یک استوری اینستاگرامی این موضوع را تکذیب کرد.

  ماجرای خرید کارخانه فولاد توسط علی دایی چیست؟

  اما ماجرای خرید کارخانه فولاد توسط علی دایی چیست؟ گویا طی چند روز اخیر، علی دایی در سفری که به کرمان داشت، از کارخانه رو به تعطیلی بردسیر بازدید داشت. برخی این بازدید را به معنای خرید این کارخانه تلقی می‌کنند.

  بدین ترتیب از روز گذشته برخی صفحات اجتماعی با تیتر حماسی «نجات ۲۰۰۰ کارگر توسط شهریار» به استقبال این موضوع رفتند، در حالی که منبع اولیه این خبر دقیقاً مشخص نیست، دایی امروز این خبر را تکذیب کرد.

  او که از زمان بازیگری در صنعت پوشاک ایران فعالیت دارد، گویا قصد ندارد شانس خود در صنایع دیگر را محک بزند. البته از سویی هم به نظر می‌رسد طی هفته‌های اخیر گروهی با انتشار برخی از اخبار درصدد تخریب چهره‌های محبوب کشور، ازجمله اسطوره‌های فوتبالی هستند.

  به‌عنوان مثال می‌توان به انتشار تصویر خانه علی کریمی توسط یکی از فعالان مجازی در بحبوحه گرانی‌ها اشاره کرد. انتشار تیزر برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با عنوان «۳۶۰ درجه» نیز شاید در انتشار شایعه خرید کارخانه فولاد توسط دایی بی‌تاثیر نباشد. در این تیزر که مشخص شد اولین مهمان برنامه جدید فردوسی‌پور، علی دایی است، بر محبوبیت شهریار فوتبال ایران تاکید می‌شود.

  اما نکته به کرمانی‌بودن مجری این برنامه بازمی‌گردد. مجری‌ طردشده از صداوسیما که حالا در اوج محبوبیت قرار دارد. طبیعی است افرادی که از محبوبیت این دو فرد واهمه دارند، در لایه‌های پنهان انتشار چنین خبری ارتباط این دو چهره را در حد زد و بندهای اقتصادی تقلیل دهند.

  پای تخریب در میان است؟

  اخیراً نیز مشخص شد علی دایی و علی کریمی، کاپیتان‌های سابق تیم ملی، دعوت برای همراهی این تیم در اردوی کانادا را بر خلاف خداداد عزیزی رد کرده‌اند. به هر ترتیب این رد دعوت تکدر خاطر گروهی را به همراه داشت که ممکن است آن‌ها چنین اخباری را هدایت کنند.

  در این بین سعی این گروه بر تاکید به زندگی لاکچری دایی و کریمی هم تا کنون راه به جایی نبرده است. مشخصا مردم به کسانی که سابقه بازی در تیم‌هایی نظیر بایرن‌مونیخ را دارند و جزو پرافتخارترین فوتبالیست‌های ملی به حساب می‌آیند، حق این نوع زندگی را می‌دهند.

  شاید مردم از مدیران انتظار پاسخ‌گویی نسبت به دارایی و اموالشان را داشته باشند، اما حضور علی دایی در بین هشت نفری که قرعه‌کشی بزرگ‌ترین تورنمنت ورزشی جهان را انجام دادند، بزرگی نام او را نمایان می‌سازد. حتی اگر او سودای حضور در صنعت فولاد ایران را در سر بپروراند، آن‌قدر نامدار است که وزنه‌ای جدید در این صنعت باشد.

   

   

   

   

   

  .