سحر قریشی | سحر قریشی و تتلو | ازدواج سحر قریشی و تتلو

سحر قریشی چقدر پیر و چروکیده شده | ازدواج سحر قریشی را پیر کرد

23:33 - 1401/05/20
سحر قریشی بازیگر مطرح ایرانی است. سحر قریشی با امیرحسین مقصودلو ازدواج کرده است. سحر قریشی با مهدی طارمی و امید علومی هم در گذشته ارتباط داشته است. 
سحر قریشی

گل کوچیک: سحر قریشی بازیگر مطرح ایرانی است. سحر قریشی با امیرحسین مقصودلو ازدواج کرده است. سحر قریشی با مهدی طارمی و امید علومی هم در گذشته ارتباط داشته است. سحر قریشی پیش از این قرار بود با مهدی طارمی ازدواج کند که ارتباط آنها تمام شد...

سحر قریشی چقدر پیر و چروکیده شده | ازدواج سحر قریشی را پیر کرد16

سحر قریشی که طبق گفته خودش چند ماهی است با امیر تتلو ازدواج کرده، وضعیت عجیب خود را در خانه مشترک شان به نمایش گذاشته است. سحر قریشی در این ویدیو نشان می دهد که در یک بلاتکلیفی عجیبی گیر افتاده و فعالیت خاصی در ترکیه و منزل امیر تتلو ندارد.

سحر قریشی در طول روز مشغول گوش کردن به اهنگ های امیر تتلو و ویدیو ساختمان مشترک شان است و برنامه زنده ای هم در این میان برای دنبال کنندگان خود منتشر می‌کند.

در طول شب نیز ویدیوهای از آتشدان و استخر حیات شان منتشر می کند. اما موضوعی که عیان است بلاتکلیفی آینده سحر قریشی در وضعیت حاضر است.

ویدیو تا حالا دیده نشده از سحر قریشی

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by  (@saharghoreyshifan_elnaz)

تصویری عجیب از سحر قریشی بازیگر مطرحی که قرار است با امیر تتلو ازدواج کند در فضای مجازی با چهره ای بسیار شکسته منتشر شد.

دعوای ساختگی یا واقعی؟

این دعوای علنی در فضای مجازی تعجب کاربران را برانگیخته و بسیاری آن را جنجال ساختتگی این دو چهره ی پرحاشیه برای جذب مخاطب و ترند شدن دانسته اند.

در این میان، نکته ای که در متن عذرخواهی سحر مورد توجه کاربران قرار گرفت این بود که قریشی تتلو را همسر خود خطاب کرده و از خداحافظی اش با سینما خبر داده است.

در کنسرت اخیر تتلو در استانبول نیز آقای خواننده خانم بازیگر را به عنوان همسر خود به حضار معرفی کرده بود.

سحر قریشی از زمان سفرش به ترکیه همواره با حجاب کامل دیده شده و به همین دلیل تصور می شد او قصد بازگشت به ایران و از سرگیری کار بازیگری را داشته باشد.

 

 

 

 

 

.