سحر قریشی | سحر قریشی و تتلو | ازدواج سحر قریشی و تتلو

خوانندگی سحر قریشی برای مردهای نامحرم | سحر قریشی آهنگ بابک جهانبخش رو میخونه!

17:21 - 1401/05/20
امیر تتلو خودش رو برای کنسرت اردیبهشت ماه آمده می کند و این روزها حسابی سرش شلوغه و می خواد به قول خودش باشکوه ترین کنسرت را برای ایرانی ها برگزار کند.
سحر قریشیخوانند

گل کوچیک : سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. سحر قریشی به ترکیه مهاجرت کرده است. سحر قریشی برای همیشه از دنیای بازیگری خداحافظی کرد. سحر قریشی همسر رسمی تتلو است. سحر قریشی در ترکیه زندگی می کند.

تتلو درآمد کنسرت رو می خواد صرف هزینه عروسیش با سحر کنه!

شاید خیلی از طرفداران امیر تتلو و حتی سحرلیتی ها (طرفداران سحر قریشی) منتظر یک مراسم باشکوه بودند اما سحر و تتلو تا به حالا خیلی ساده مراسم هاشون رو برگزار کردند. حالا خیلی ها منتظر هستند تا روز کنسرت امیر خان فرا برسه و ببینن سورپرایزی که تتلو از مدت ها قبل وعدع ش رو داده چیه؟

خیلی ها معتقدند که امیر و سحر قراره تو کنسرت رسماً باهم ازدواج کنن و زن و شوهر بشن و سورپرازی هم که تتلو وعده ش رو داده همین موضوع هست. البته خود تتلو این مسئله رو رد کرد و نوشت: به نظر من ازدواج نمیتونه سورپرایز خوبی باشه!!!؟ یارو میخواد کنسرت ببینه و شاید نخواد زن گرفتن منو ببینه.

این در حالی است که قبل تر تتلو اعلام کرده بود تتلو اعلام کرده که دوست دارد تمام تتلیتی ها و هوادارانش در مراسم عروسی او حضور داشته باشند. اینجا یک تناقض بزرگ به وجود می آید چجوری میشه که از یک طرف تتلو میگه که دوست دارم همه تتلیتی ها تو مراسم ازدواجم باشن و از طرفی اعلام می کنه که کنسرت جای جشن عروسی نیست!

شایعاتی مطرح شده که با توجه به حضور تتلو در خارج از ایران قرار است با همکاری یکی از فعالین حوزه متاورس مراسم عروسی تتلو و سحر قریشی در متاورس برگزار شود تا ضمن دعوت از همه هوادارانش، هر شخصی از هر کجای دنیا بتواند فارغ از همه محدودیت ها در این مراسم شرکت کند. البته متاورس فعلا خیلی گرون است و برای برگزاری جشن در این فضا باید هزینه زیادی خرج کرد. شایعه شده که امیر خان تتلو قصد دارد درآمد حاصل از کنسرتش رو صرف هزینه عروسی ش با سحر تو متاورس کنه!

خوانندگی سحر قریشی برای مردهای نامحرم | سحر قریشی آهنگ بابک جهانبخش رو میخونه!2

سحر خانوم اگه بخواد پُر تتو بشه!

سحر خانوم قریشی به تازگی اعلام کرده که می خواد مثل شوهرش رو صورتش تتو بزنه البته سحر برای اینکه روی صورتش تتو بزند دلیل های عجیب و غریبی آورده او در صفحه شخصی خود نوشت: «مشابه همین عمل را نیز همسرم انجام داد که سال ها بعد مردم متوجه میشن که ایشون چه قدم بزرگی را برایشان برداشته چون انجام این کار واقعا دل بزرگی می‌خواهد. نظر شما چیه؟ تصمیم شما هر چه که هست من تصمیم را گرفتم و به زودی انجامش می‌دهم.»

حالا در شبکه های مجازی عکسی منتشر شده از سحر با صورتی تتو شده و کاربران سحر رو با حالتی تجسم کردن که تتوهای رو صورت امیر تتلو رو صورتش باشه!

خوانندگی سحر قریشی برای مردهای نامحرم | سحر قریشی آهنگ بابک جهانبخش رو میخونه!18

البته سحر و تتلو یک تتو مشترک هم روی دستشون زدن که طرح قلب و کلید است و گویا این زوج پرحاشیه می خوان به همه نشون بدن پایبند به یک قلب و یک کلید هستن.

خوانندگی سحر قریشی برای مردهای نامحرم | سحر قریشی آهنگ بابک جهانبخش رو میخونه!13

تتلو چقدر ادا داره واسه طرفداراش!

امیر تتلو کلاً شخصیت لوسی داره و خودش رو هم خیلی بالا می دونه و هر از گاهی با فالوورهاش قهر می کنه که شما قدر من رو نمی دونید. البته تازگی ها و بعد از ازدواج با سحر کمی بهتر شده چرا که در گذشته علاوه بر قهر کردن فحش و ناسزا هم می داد!

حالا امیر خان از ویو و بازدید کم پست هاش تو یوتیوب ناراحته و خطاب به فالوورهاش نوشت:

از امروز به بعد هیچ کامنتی خونده نمیشه و هیچ بحثی که ربط به امیر تتلو نداشته باشه و هیچ توضیح اضافه ای نخواهیم داشت اگرم درس یا توضیح یا آموزش داشته باشیم مجانی نخواهد بود!! تجربه و حال امروز و وضعیت ویو و میزان تربیت تو کامنتا و ری اکشن ها ثابت میکنه که زیاد صمیمیت با آدمایی که در حدّت نیستن منجر به بی احترامی میشه و یه هوادار یا یه فرد عادی هرگز نمیتونه در حد امیر تتلو باشه که اگر بود دیگه هوادار نبود، خودش هوادار داشت دیگه!! خلاصه که وقتِ به واقعیت پیوستن این جمله هم رسید بیخودی درگیر من نشو اومدم که برم!! در ضمن هیچ ری اکشنی هم نه میبینم و نه حمایت میکنم ! در ضمن مسابقه ی هوادارای و استعداد یابی هم کنسل شد!

خوانندگی سحر قریشی برای مردهای نامحرم | سحر قریشی آهنگ بابک جهانبخش رو میخونه!1

حساسیت عجیب تتلو رو سحر!

تتلو انگار رو خانومش خیلی حساسه به طوری که در قسمتی از گفته هاش این نکته رو هم اشاره داشت که همکارای خانم بازیگر یعنی آقایون بازیگر و کارگردان و عوامل و...دیگه حق ندارن با سحر قریشی شوخی های نابه جا داشته باشن و از حد و حدود بگذرن وگرنه با آقا شوهر طرفن!