زهره فکور صبور‌ | درگذشت زهره فکور صبور‌ | مرگ زهره فکور صبور‌ | همسر زهره فکور صبور

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت!

14:25 - 1401/01/24
وضعیت عجیب قریبی دربین بازیگران سینما و تلویزیون حکمفرما شده است.

به گزارش گل کوچیک کمتر از دو ماه پیش زهره فکور صبور در منزل مسکونی خود جان سپرد. زهره فکور صبور یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون ایران بود. زهره فکور صبور در زمان مرگ 43 سال سن داشت. پیکر بی‌جان مرحوم زهره فکور صبور شب گذشته کشف شد. آرام جعفری دوست صمیمی زهره فکور صبور آن زمان واکنش عجیبی به درگذشت این بازیگر سینما داشتو گویا وعده خود را عملی کرده است.

آرام جعفری که به تازگی در مشهد حضور داشت امروز خبر آمده که در به دلیل مسمومیت دارویی در کمت است!

این روزها حال و روز سینما و بازیگران خوب نیست و هربار از گوشه و کنار اتفاقات عجیب و غریبی را شاهد هستیم. فساد گویا در بدنه سینما وتلویزیون ایران غوغا می‌کند و صدای بازیگران هم حسابی درآمده است. هنوز چند ماه هم از درگذشت زهزه فکور صبور نمی‌گذرد که امروز خبر آمد علت به کما رفتن آرام جعفری بی ربط به فضای حاکم بر سینمای کشور نیست. رخنه کردن فساد در این عرصه و نظر بازیگران و چهره های مختلف راجع به نقش گرفتن برخی اسامی در پروژه های مختلف نشان میدهد که باید در روزهای آینده منتظر اتفاقات دیگری باشیم.

علت به کما رفتن آرام جعفری را باید سایه سنگین نابرابری در این فضا دانست. او قطعاً یکی از بی حاشیه ترین های یک دهه اخیر بود و هرگر از او چیزی شنیده نشد اما تجربه ثابت کرده افرادی که کمتر حرف می زنند بیشتر زجر می کشند و این مسئله را باید در مورد این چهره نیز مسجل دانست.

خانواده او از مردم خواستند که برای دخترشان دعا کنند اما او در یک استوری بعد از فوت زهره فکور صبور گفته بود آرزوی دیگری داشت.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 19فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 10

به گزارش گل کوچیک آرام جعفری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون به مشهد و زیارت امام رضا رفته و عکسی در جوار امام هشتم با چادر و پوششی خاص گرفت.

آرام جعفری در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال 1359 در تهران متولد شد، او یکی از بازیگران خوب و بدون حاشیه سینما و تلویزیون میباشد. آرام جعفری مدرک لیسانس خود را در رشته گرافیک دریافت کرده و همچنین او فارغ التحصیل رشته نقاشی در دانشکده سوره است.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 15

عکس سیاه و سفید و جذاب آرام جعفری

خانواده آرام جعفری

آرام جعفری فرزند دوم یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگتر به نام آرمین دارد، گرچه او متولد تهران است ولی اصالتا تبریزی میباشد. آرام و برادرش هر دو ازدواج کرده و متاهل هستند. پدر ایشان مدیر کل اداره اقتصاد بودند و در سال 1376 فوت کردند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 10

آرام جعفری در کنار مادر و برادرش آرمین

آرام و مهربان مثل نامش

مادر آرام جعفری درباره خصوصیات وی می گوید:

« آرام واقعا مهربان است. کوچک بود و به مدرسه می رفت. به یاد دارم وقتی از مدرسه که به منزل می رسید به اتاقش می رفت و در را می بست و می گفت که درس می خواند تا روز مادر شد که یک هدیه جالب از کار گلدوزی که قاب گرفته بود را به من هدیه داد.متوجه شدم آن مدت در مدرسه اش کلاس گلدوزی برگزار می شده و آرام برای خوشح-ال کردن من بعد از مدرسه هم مشغول کامل کردن هدیه اش به من بوده. هنوز هم قاب گلدوزی اش را یادگاری نگه داشته ام.»

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 2

عکس دیدنی از کودکی آرام جعفری

ازدواج آرام جعفری

او در سال 1394 ازدواج کرده و متاهل است، اما هنوز صاحب فرزندی نشده است.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 9

عکس دو نفره آرام جعفری و همسرش

نظر آرام جعفری درباره ازدواج

«به شدت به عشق معتقدم و به آن احترام می گذارم. اولین معیارم برای زندگی، متعهد بودن است. به نظرم هر دو طرف قبل از تاهل باید تعهد داشته باشند تا بتوانند همدیگر را درک کنند و پا به پای یکدیگر پیش بروند. خدا را شکر همسرم همیشه و در همه جا همراه من بوده و بسیار معتقد و با ایمان است و خدا را شکر بین مان تفاهم های زیادی وجود دارد.»

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 14

عکس همسر آرام جعفری

سفیر پیشگیری از اعتیاد

آرام جعفری سفیر پیشگیری از اعتیاد و فعال حمایت از حقوق حیوانات نیز میباشد، او همچنین یک گربه خانگی به نام پیشو دارد.

- سعی می کنم گاهی پیاده روی کنم یا وقتم را صرف خواندن کتاب می کنم، کتاب های شعر بسیار می خوانم و اشعار فریدون مشیری، سهراب، فروغ و نیلوفر لاری پور را خیلی دوست دارم. کتاب های متفرقه را هم مطالعه می کنم و عاشق ژانر وحشت هستم و کلا هیجان را دوست دارم.

ورود آرام جعفری به دنیای بازیگری

او زمانی که تنها 16 سال سن داشت با بازی در یک نمایش تئاتر برای اولین بار وارد عرصه بازیگری شد، آرام جعفری دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده و به کارهای سیروس مقدم بسیار علاقه مند است. او با مجموعه تلویزیونی خارج از حصار برای اولین بار جلوی دوربین رفت و پس از آن در مجموعه های میگی نه نگاه کن، زیر آسمان شهر و دختران به ایفای نقش پرداخت.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 3

شهرت با زیر آسمان شهر

آرام جعفری با بازی در سریال زیر آسمان شهر توانست در تلویزیون دیده شود و به شهرت برسد، او در این سریال نقش فریده دختر خانم فرامرزی را بخوبی ایفا کرد. سریال زیر آسمان شهر را مهران غفوریان در سال 1380 کارگردانی کرد و به جرات می توان گفت یکی موفق ترین سریال های صدا و سیما به شمار میرود. حمید لولایی، ملکه رنجبر، مرحوم کیومرث ملک مطیعی و یوسف تیموری از دیگر بازیگران این سریال هستند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 7

عکسی جالب از آرام جعفری با برج میلاد

خانه ای در تاریکی

آرام جعفری در سال 1382 برای بازی در مجموعه تلویزیونی خانه ای در تاریکی انتخاب شد و در این سریال تاریخی به ایفای نقش پرداخت. خانه ای در تاریکی حکایت دختری به نام ماه تابان است که در ایل بختیاری بزرگ شده و برای کشف راز مفقود شدن پدر بزرگ و مادر بزرگش به تهران آمده و ماجراهای جالبی برای او اتفاق می افتد. آرام جعفری در این سریال در کنار بازیگرانی مثل لادن مستوفی، ثریا قاسمی و محمدعلی کشاورز به ایفای نقش میپردازد.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 9

آرام جعفری و لادن مستوفی در سریال خانه ای در تاریکی

برای آخرین بار

او پس از بازی در سریال رسم شیدایی در سال 1384 برای بازی در سریال برای آخرین بار انتخاب شد و در کنار امیر جعفری در این سریال به ایفای نقش پرداخت، او در این سریال برای اولین بار نقش جدی تری را به عهده داشت و توانست بخوبی از عهده آن برآید. این سریال در سال 84 توسط منصور فلاح تولید و در ماه رمضان همان سال از شبکه تهران پخش شد.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 0

آرام جعفری و امیر جعفری در سریال برای آخرین بار

پرواز در حباب

آرام جعفری در سال 1385 در سریال پرواز در حباب انتخاب و درکنار حامد کمیلی به ایفای نقش پرداخت، این سریال به کارگردانی سیروس مقدم در 15 قسمت 45 دقیقه ای از شبکه سوم سیما پخش شد. علی نصیریان، مرجان محتشم و فلور نظری از دیگر بازیگران این سریال هستند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 9

بازی آرام جعفری و حامد کمیلی در سریال پرواز در حباب

پیامک از دیار باقی

آرام جعفری بعد از بازی در سریال های پرواز در حباب، من نه منم ، گلریزان و آدمخوار برای بازی در مجموعه تلویزیونی پیامک از دیار باقی انتخاب شد ، این سریال در سال 1386 توسط سیروس مقدم ساخته شد و مورد استقبال بینندگان قرار گرفت. این سریال در ماه رمضان 87 از شبکه اول سیما پخش شد و بازیگرانی همچون محمدرضا شریفی نیا، حمید لولایی، شیلا خداداد و حامد کمیلی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 19

عکسی از آرام جعفری در ساحل

سریال میلیاردر

او پس از بازی در سریال های منظومه آتش، زمانی برای پشیمانی و کلانتر، در سال 1391 در سریال میلیاردر به ایفای نقش پرداخت. میلیاردر به کارگردانی علیرضا امینی در سال 91 در قالب 50 قسمت روی آنتن رفت و داستان پسری به نام بهادر با بازی سامان گوران را روایت میکند که به هر دری می زند تا کار پیدا کند و نهایتا در شرکتی بزرگ و خانوادگی استخدام میشود که کارکنان آن اهل زد و بند هستند و در ادامه اتفاقات جالبی در داستان سریال می افتد. نرگس محمدی، عاطفه رضوی و محمدرضا شریفی نیا از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی میباشند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 4

آرام جعفری و محمدرضا شریفی نیا در نمایی از سریال میلیاردر

سریال معمای شاه

آرام جعفری با بازی در سریال معمای شاه یکی از نقش های ماندگار خود را در کارنامه کاری اش رقم زد، او در این سریال نقش پروین غفاری را بازی کرد. این سریال با هزینه ای 40 الی 50 میلیاردی در 5 سال تولید شد و داستان زندگی محمدرضا شاه پهلوی را روایت میکند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 7

آرام جعفری در سکانسی از سریال معمای شاه

اولین تجربه آرام جعفری در نمایش خانگی و سینما

در ادامه به سریال های نمایش خانگی آرام جعفری اشاره میکنیم.

قهوه تلخ در نمایش خانگی

قهوه تلخ اولین تجربه فعالیت آرام جعفری در سینمای خانگی بود و او توانست نقش خود را در کاراکتر کاترین همسر شاه بخوبی ایفا کند، این سریال طنز تاریخی را مهران مدیری در سال 1389 کارگردانی و در سینمای خانگی توزیع کرد. مهران مدیری ، سیامک انصاری، هادی کاظمی، جواد عزتی و مه لقا باقری از دیگر بازیگران این سریال هستند.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 12

آرام جعفری و هادی کاظمی در نمایی از سریال قهوه تلخ

ورود آرام جعفری به سینما

بگو که رویا نیست

آرام جعفری با بازی در فیلم بگو که رویا نیست در سال 1387 وارد عرصه سینما شد و با بازی در فیلم های دزدان خیابان جردن و بازنشسته ها به فعالیت خود در سینما ادامه داد، ولی بنا به دلایلی نامشخص فعالیت او پس از آن در سینما کم رنگ تر شد و تا کنون اثر جدید از وی در سینما ملاحظه نشده است. بگو که رویا نیست عنوان فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه است که در سال 1387 ساخته شد و داستان زندگی پسری به نام مسعود را روایت میکند که عاشق دختری به نام رویا شده و برای به دست آوردن او دست به هر کاری میزند ولی در نهایت متوجه میشود که رویا در کار توزیع مواد مخدر است.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 19

جشن تولد آرام جعفری در کنار دوستش لیلا برخورداری

بازنشسته ها

او برای بازی در فیلم بازنشسته ها انتخاب شد و در کنار فتحعلی اویسی و مریم امیرجلالی به ایفای نقش پرداخت، فیلم بازنشسته ها با مضمونی کمدی داستان زندگی مردی را روایت میکند که بعد از بازنشستگی با آزار و اذیت های همسرش روبرو میشود و به همین خاطر به دنبال شغلی میگردد و در همین راه ماجراهای تازه ای برای او رقم میخورد.

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 2

عکس آرام جعفری بازیگر زن ایرانی و جذاب بیوگرافی آرام جعفری بازیگر دوست داشتنی و جذاب زن ایرانی در بازی پینت بال می باشد که عکس های اینستاگرام و زندگی خصوصی

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 7

آرام جعفری بی حجاب با لباس مجلسی و یقه بازعکس

آرام جعفری در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال در تهران متولد شدآرام جعفری یکی از بازیگران خوب و بدون حاشیه سینما و تلویزیون است

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 1

آرام جعفری بی حجاب با لباس مجلسی و یقه بازعکس و آمد خب

آرام جعفری در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شدآرام جعفری یکی از بازیگران خوب و بدون حاشیه سینما و تلویزیون است

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 13

گشت و گذار آرام جعفری بدون حجاب در آفریقا عکس

گشت و گذار آرام جعفری بدون حجاب در آفریقا آنچه دیگران میخوانند خالکوبی گردن شقایق دهقان لباس آستین کوتاه شقایق دهقانعکس

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 16

عکس های بی حجاب آرام جعفر

عکس آرام جعفری بازیگر بی حجاب سینما درحال بازی پینت بال بیوگرافی آرام جعفری بازیگر دوست داشتنی و جذاب زن ایرانی در بازی پینت بال می باشد که عکس های

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 14

عکس بی حجاب آرام جعفر

عکس آرام جعفری بازیگر بی حجاب بازی پینت بال یا بازی رنگ اندازی یک نوع ورزش گروهی است که به طور کلی دو گروه از بازیکنان سعی در حذف یک دیگر با گلوله‌های رنگ

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 4

عکس های لو رفته آرام جعفری و همسرش در نوروز امسال و نازوب

عکس های لو رفته آرام جعفری و همسرش در نوروز امسال به تازگی آرام جعفری آرام جعفری از معدود بازیگران بدون حاشیه و آرامی است به ایفای نقش در فیلم ‌ها و

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 7

آرام جعفری عکس جنجالی اش را سانسور کرد عکس و برخط نیوز

آرام جعفری بازیگر زن تلویزیون بعد از حاشیه هایی که برای یک تصویر به وجود آمده بود آن را پاک ک

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 14

لباس و تیپ بد حجاب آرام جعفری سوژه شد عکس و پاتوق آنلاین

آرام جعفری متولد ۲۲ بهمن ۱۳۵۹ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران استبا سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسیدآرام جعفری در آذر

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 8

بیوگرافی و عکس های جذاب آرام جعفر

بیوگرافی آرام جعفری ، عکسهای آرام جعفری ، عکس آرام جعفری و همسرش ، بیوگرافی تهران متولد شد، او یکی از بازیگران خوب و بدون حاشیه سینما و تلویزیون میباش

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 15

ماجرای کشف حجاب مریم معصومی و ️ شبون

عکس کشف حجاب مریم معصومی بازیگر ماجرای عکس بدون حجاب مریم معصومی بازیگر سرشناس در اینستاگرامش را در این صفحه ببین

فوری؛ خودکشی دوست بازیگر زهره فکور صبور | بازیگر زن سرشناس به کما رفت! 15

آرام جعفری در آغوش همسر میلیاردرشعکس و رکن

آرام جعفری در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال در تهران متولد شد، او یکی از بازیگران خوب و بدون حاشیه سینما و تلویزیون میباش