بهنوش بختیاری | بهنوش بختیاری تبلیغ عطر | همسر بهنوش بختیاری

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری

13:38 - 1401/01/22
تصویر جالب از موتور سواری بهنوش بختیاری بازیگر سریال های طنز که مربوط به یکی از پروژه هایش است.

به گزارش گل کوچیک بهنوش بختیاری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایرانی گویا علاقه خاصی به خلاف دارد. بهنوش بختیاری در سکانش های زیادی سوار بر موتور شده است. بهنوش بختیاری چندین و چند عکس و فیلم پست موتورسیکلت دارد که در فیلم های مختلف بازی کرده است. بهنوش بختیاری ید طولایی در حاشیه سازی و جنجال دارد. بهنوش بختیاری در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد که هر از گاهی بسیار بر سر زبان ها میافتد.

در پایان این مطلب می‌توانید تصاویر زیادی از بهنوش بختیاری سوار بر موتورهای متفاوت را ببینید.

او ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۵۴ متولد شده است. خانم بازیگر دارای مدرک کارشناسی رشته زبان فرانسوی است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال سارق روح، چهار چرخ و فیلم سینمایی بازگشت به آینده اشاره کرد. در قسمت زیر تصویر جالب از موتور سواری بهنوش بختیاری بازیگر سریال های طنز را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراته ما باشید.

موتور سواری بهنوش بختیاری

تصویری جالب از موتور سیکلت بهنوش بختیاری را مشاهده کنید.

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 8

فیلم همه چی عادیه، اینجا ورامین، در حال فیلمبرداری، به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن دامادی، عکس از لیلا خوش کنار عزیز و عباس غزالی که پدیده بازیگری است. من بعد از این همه سال از او یاد گرفتم، بازیگری به تمام معنا کامل است، کاش همه ما بازیگران، دقت و تکنیک و حس این بشر را داشته باشیم، یا لااقل کسب کنیم، تلاش کنیم که به دستش بیاوریم.

در سینما خانمی هست که سر هر فیلمی می‌رود کلا فیلمنامه را نخوانده و افتخارش این است که من فیلمنامه نمیخوانم. از پژمان و عباس یاد گرفتم، کمک کردن به بازیگر مقابل را، مهربان بودن در بازیگری را!"

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 13

شروع فعالیت هنری خانم بازیگر

بهنوش بختیاری روز ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در بیمارستان اقبال تهران به دنیا آمد. او فرزند آخر خانواده است و یک خواهر و دو برادر بزرگ‌تر از خودش دارد. پدر بهنوش از ایل هفت‌رنگ بختیاری و مادرش اشرف سادات، تهرانی است. بهنوش در دوران کودکی دختری آرام بود و برخلاف خیلی از هنرپیشگان که می‌گویند از کودکی دوست داشتند بازیگر شوند او خیلی علاقه داشت مهمان‌دار هواپیما شود. او به طور کلی سفر را خیلی دوست داشت و می‌دانست با مهمان‌دار شدن همیشه در سفر خواهد بود.

بختیاری برای رسیدن به هدفش در کلاس‌های موسسه رسام هنر شرکت کرد و به مدت یک سال دوره بازیگری تئاتر دید تا این‌که… خودش می‌گوید:” سرانجام سال ۱۳۷۵ بود که این فرصت برایم به وجود آمد و در مجموعه «هوای تازه» ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کردم.

به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شدم. همان چیزی که گفتم سودایش را در سر داشتم و همین اتفاق باعث شد تا امروز بازی کنم و در کنار شما باشم و خیلی از شما من را به عنوان یک بازیگر بشناسید تا یکی از عوامل پشت صحنه فیلم”.

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 13

شهرت بهنوش بختیاری با بازی در سریال شب‌های برره به اوج رسید و نقش لیلون در خاطرها ماند.

بهنوش بختیاری در یکی از فیلم های جدیدش اینستاگرام خانم بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در یکی از فیلم های جدیدش

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 3

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 2

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 5

کولاک بهنوش بختیاری پشت موتور | موتورسواری بهنوش بختیاری 18