زهره فکور صبور‌ | درگذشت زهره فکور صبور‌ | مرگ زهره فکور صبور‌ | همسر زهره فکور صبور

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد

10:51 - 1401/01/18
به همین زوری 40 روز از درگذشت زهره فکور صبور گذشت.

به گزارش گل کوچیک پنجشنبه 39 روز پیش اعلام شد که زهره فکور صبور بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشور درگذشته است. اخبار زیادی در ابتدا پیرامون مرگ زهره فکور صبور به وجود آمد. اولین شایعه ای که پخش شد مصمومیت دارویی علت درگذشت زهره فکور صبور بود. پس از گذشت چند ساعت اما با تحقیقات پلیس مشخص شد زهره فکور صبور با خوردن 100 قرص مسکن دست به خودکشی زده است. مراسم چهلم زهره فکور صبور فردا برگزار می‌شود و از این رو اعلامیه ای منتشر شد.

زهره فکور صبور مدتی پیش در مورد مرگ صحبت کرده بود.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد17

زهره فکور صبور چندی پیش در یک برنامه از مرگ سخن گفت که دیدن آن جالب به نظر می‌رسد.

مراسم خاکسپاری مرحومه زهره فکور صبور هم اکنون بهشت زهرا تهران ، قطعه هنرمندان روحش شاد

پوریا تابان نویسنده کتاب سنگ قبر نوشت : صحبتهایى كه با زهره فکور صبور در مورد مرگ با هم انجام داده بودیم حال كه او پر كشیده و مرگ را در آغوش كشیده چه تعمق برانگیز است. روزى كه ایده نوشتن و گردآورى كتاب "سنگ قبر" در پاییز ١٣٨٤ به ذهنم رسید مى دانستم مجموعه اى جمع آورى خواهد شد كه با صحبت در مورد مرگ مى تواند پهنا و معناى زندگى را به رخ بكشد. از پاییز ١٣٨٤ تا پاییز ١٣٩٤ گردآورى نظرات ١٥٦ هنرمند یا چهره مشهور و محبوب در كتابم به طول انجامید و روز ٢٣ آبان ١٣٩٤ این كتاب در سینما صحراى تهران با حضور بسیارى از عزیزان رونمایى و عرضه شد. حال "زهره فكور صبور" عزیز دومین زن و نهمین هنرمند یا بزرگوارى نام گرفتند كه از بین عزیزان داخل كتاب پركشیده اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: جسد زهره فکور صبور مورد کالبدگشایی و معاینه‌ تخصصی قرار گرفت و علائم و شواهدی از آثار ضرب و جرح یافت نشد. ‎

دکتر مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به احراز هویت جسد «زهره فکورصبور» از سوی پزشکی قانونی، اظهار کرد: پس از اعلام کشف جسد، پزشکان پزشکی قانونی در ساعات اولیه در صحنه فوت حضور پیدا کردند و ضمن بررسی صحنه و معاینه جسد، نسبت به تهیه گزارش و اعلام آن به مرجع قضایی اقدام خواهند نمود.

‎وی با بیان اینکه جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و صبح امروز مورد کالبدگشایی و معاینه‌ تخصصی قرار گرفت، گفت: در معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته، علائم و شواهدی از آثار ضرب و جرح یافت نشد. ‎

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران تصریح کرد: تعیین علت فوت منوط به حصول نتایج آزمایش‌های سم شناسی و آسیب شناسی خواهد بود و طی روزهای آتی به مقام قضایی اعلام می‌شود.

‎وی افزود پیکر ایشان امروز قبل از ظهر و بعد از معاینات تخصصی تحویل بستگان درجه اول شد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد3

زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل مردمان ایرانی‌تبار است. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سال‌های ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی است. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون فوت کرد. در ادامه بیوگرافی زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون را می توانید بخوانید.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد0

هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

بیوگرافی زهره فکور صبور

نام:زهره

نام خانوادگی:فکور صبور

تاریخ تولد:1357/1/1

محل تولد:تهران

زندگینامه زهره فکور صبور

زهره فکور صبور متولد 1 فروردین 1357 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد0

خانواده زهره فکور صبور

در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی به دنیا آمد ، فرزند آخر خانواده است و یک برادر و سه خواهر دارد که با برادرش رابطه صمیمانه تری دارد

شروع فعالیت زهره فکور صبور

در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمی ‌کردم بازیگر شدن بود. سال 1375 وقتی 18 ساله بودم بعد از گرفتن دیپلم به پیشنهاد یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت می کرد تجربه کوتاهی در تئاتر را بدست آوردم. بعد از این تئاتر با گرواهی از دانشجویان تئاتر آشنا شدم و در نمایشنامه هملت ایفای نقش کردم و از آن پس بود که بازیگری برایم جدی تر شد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد6

بعد از حضور در کلاس های بازیگری حمید سمندریان به تئاتر بازگشت سپس سال 1377 برای بازی در سریال باغ کوچک بی بی گل تست داد و پذیرفته شد. بعد از این سریال در فیلم روزگار جوانی به کارگردانی شاپور قریب بازی کرد

کارهای شاخص زهره فکور صبور

سال 1382 در سریال مسافری از هند حضور داشت تا اینکه سریال ریحانه ، نرگس و کارآگاهان در سال 87 و دلنوازان در سال 88 چهره اش را شناخته تر کرد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد6

تغذیه و گیاه خواری زهره فکور صبور

من از بچگی زیاد ورزش می کردم و زمانی که وارد بازیگری شدم این فعالیت کم شد ولی با این حال گیاهخوار هستم و غذاهایی آب پز و بخار پز علاقه دارم.

رابطه با هنرمندان

اخلاقی که دارم که نمی دانم خوب است یا بد … دوستان خیلی صمیمی‌ ام ، دوستانی هستند که از دوران بچگی با آن‌ ها دوست بودم و نمی‌ توانم سریع دوست صمیمی برای خودم پیدا کنم. ولی سعی می کنم با تمام بازیگران رابطه خوبی داشته باشم

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد14

غذای بیرون باب میلم نیست

اگر برای تفریح بیرون بروم ترجیح می دهم به یک سینما بروم تا به یک رستوران و اگر به رستوران بروم سعی می‌کنم غذاهای خیلی سبک مانند سوپ و سالاد بخورم

بهترین و بدترین اخلاق زهره فکور صبور

بدترین اخلاقم این است که حرف مردم خیلی روی من تاثیر می‌ گذارد

با یک حرف خیلی ناراحت و با یک حرف خیلی خوشحال می شوم و به نظرم بهترین اخلاقم این هست که خیلی سریع می‌ بخشم

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد1

شغل دوم زهره فکور صبور

من از بچگی عاشق خیاطی و بافتنی بودم

در چند سالی که کمتر کار می‌ کردم ، دوره‌ های طراحی دوخت و طراحی پارچه را هم آموزش دیدم و اکنون در کنار بازیگری کارهای طراحی و دوخت انجام می‌ دهم

فیلم مورد علاقه زهره فکور صبور

کازابلانکا را همیشه دوست داشتم و بعد از این همه دیدن، باز هم برایم جذابیت دارد

ورود به مدلینگ زهره فکور صبور

خانم بازیگر از سال 1396 که 39 ساله شد بصورت جدی وارد عرصه مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت های و برندهای مختلف لباس شده است. او بعنوان فتومدل و مدل آرایشی هم فعالیت دارد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد7

ازدواج زهره فکور صبور

زهره فکور صبور در حال حاضر در صفحه شخصی اش ذکر کرده متاهل است و اطلاعات چندانی از همسرش منتشر نشده است. می باشد

آب نوشیدنی مورد علاقه زهره فکور صبور

به‌ شدت اهل نوشیدنی‌ های طبیعی و مایعات هستم

اصلا از نوشابه‌ ها و آبمیوه‌ های آماده استفاده نمی‌ کنم در عوض میوه‌ های هر فصلی را می‌ خرم و با آنها نوشیدنی‌ های خوشمزه درست می‌ کنم

در مجموع لذت‌ بخش‌ ترین نوشیدنی من آب است

تفریح کودکی زهره فکور صبور

در کودکی بیشتر تفریحی شنا کردن بود

ولی تمام بازی های بچگی مثل گرگم به هوا و لی لی بازی را دوست داشتم، در کل بازی های دوران کودکی را بیشتر از بازی های بچه های الان دوست دارم.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد8

کارهای سینمایی زهره فکور صبور

بوی گل سرخ – 1380

دوشیزه باران – 1386

کنسرت روی آب – 1389

یه دروغ کوچولو – 1390

مشت زن – 1391

جزیره – 1398

ناک اوت – 1398

فیلم های شبکه خانگی زهره فکور صبور

عروس بندر – 1397

سه دزد و چند تای دیگه – 1398

فیلم تلویزیونی زهره فکور صبور

انار – 1396

بامن بمان دخترم – 1390

سجل – 1389

بگو که رویا نیست – 1387

من، تو، او 1387

الفبا – 1386

آخرین اجرا – 1386

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد15

فیلم های تلویزیونی زهره فکور صبور

غبار نور – 1378 – 1375

آژانس دوستی – 1376

باغ کوچک بی بی گل – 1377

روزگار جوانی – 1377

یکی بود، یکی نبود – 1378

کاشانه – 1378

همسفر – 1379

نیستان – 1379

گروه هفت – 1380

روزهای آرزو – 1380

سه، پنج، دو – 1381

مسافری از هند – 1382

مسافر پردردسر – 1382

کمکم کن – 1383

فصل زرد – 1383

ریحانه – 1384

نرگس – 1385

از نفس‌ افتاده – 1385

آدمخوار – 1385

کارآگاهان – 1387

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد10

روزهای زیبا – 1387

دلنوازان – 1388

پایتخت 3 – 93–1392

دردسرهای عظیم – 1394

دردسرهای عظیم 2 – 1395

پنچری – 1396

دنگ و فنگ روزگار – 1397

کامیون – 1399

نعیمه نظام دوست زهره فکور عکسی منتشر کرد که داغ دل خانواده این بازیگر تشدید شد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد3

خبر درگذشت زهره فکور صبور پنجشنبه مانند بمب ترکید. زهره فکور صبور بازیگر سینما تلویزیون ایران بود که سالیان سال مشغول به فعالیت بود. زهره فکور صبور با سریال معروف روزگار جوانی به شهرت رسید. علت فوت زهره فکور صبور مصرف دارویی زیاد عنوان شد و بعد از آن با اعلام پلیس مشخص شد زهره فکورر صبور 100 قرص مسکن خورده و دست به خودکشی زده است.

نعیمه نظام دوست زهره فکور صبور با انتشار عکسی از او نوشت: شب قبل از رفتنت چقدر زیباتر شده بودی.

این عکس شب قبل از درگذشت زهره فکور صبور در خانه مادری گرفته شده است و او را در کنار مادرش شاد و خوشحال نشان می‌دهد.

چندین و چند سایت نام یک خبرنگار را به عنوان عامل اصلی خودکشی زهره فکور صبور عنوان کردند. فردی که سابقا در ایران فعالیت داشت و چند سالی است که در آلمان مشغول فعالیت به صورت تکی است و اخبار سلبریتی های ایران را پوشش می‌دهد. امین فردین خبرنگاری است که چند وقتی می شد در مورد زندگی خصوصی زهره فکور صبور صحبت هایی کرده بود.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد1

زهره فکور صبور‌ بازیگر سینما و تلویزیون ایران صبح امروز بر اثر مصمومیت دارویی درگذشت.

باندبازی در سینما و تلویزیون به انتقادی همگانی تبدیل شده که بسیاری از هنرمندان به آن اشاره می‌کنند؛ فکورصبور در آخرین گفت‌وگو، خیلی صریح دست روی این موضوع گذاشت.

یکی از نکاتی که در سینمایِ ایران، هنرمندان کاربلد را رنج می‌دهد موضوع باندبازی، گروه‌بازی و رفتارِ‌ اسپانسرگونه تهیه‌کنندگان با بازیگران است. بارها هنرمندان بسیاری درباره این موضوع صحبت کرده‌اند؛ مرحوم ماه چهره خلیلی با آن کارنامه و سوابق ارزشمند در حوزه سینما و تلویزیون، در گفت‌وگویی که با تسنیم داشت صریحاً واردِ این موضوع شد.

او حتی این باندبازی را منوط به متضرر شدن بازیگران ندانست و به این نکته اشاره کرد: "اطلاع دارم با توجه به باندبازی‌های موجود در سینما، یکسری افراد به شکل گروهی سرکار حاضر می‌شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می‌کنند. موضوع کار کردن به واسطه روابط موجود در سینما نه تنها در مورد بازیگران بلکه در مورد فیلمبردار، گریمور و یا عوامل دیگر هم صدق می‌کند.

به ندرت پیش می آید که عوامل تکراری در یک اثر موفق باشند و من هیچ وقت چنین سینمایی را حمایت نمی‌کنم و در مواردی که می‌دانم در یک اثر بازیگری حضور دارد که برای ایفای نقشش پول پرداخت کرده یا فلان فرد به واسطه شخص دیگری در آن اثر حاضر شده، به هیچ عنوان در آن فیلم حضور پیدا نمی‌کنم چرا که این‌گونه فقط حرص می‌خورم."

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد18

اما جالب است که زهره فکورصبور در آخرین گفت‌وگوی خودش با خبرنگار تسنیم به این نکته اشاره کرد و حتی گفت تا جایی این باندبازی‌ها و گروه‌بازی‌ها پیش می‌روند که یک‌سری از من می‌پرسند "شما ایران نبودید و خارج از کشور بودید؟"؛ اما من خارج از کشور نرفتم و ایران هستم.

وقتی از او سؤال کردیم که چرا این روزها کمتر در قابِ سیما و پرده نقره‌ای سینما دیده می‌شود؛ چنین پاسخ داد: سؤالی است که برای خودم هم پیش آمده و دلیلش را خودم هم نمی‌دانم. یک‌سری از من می‌پرسند "شما ایران نبودید و خارج از کشور بودید؟"؛ اما من خارج از کشور نرفتم و ایران هستم. یکی از دلایلی که کم‌کار شدم شاید همین باشد که فکر می‌کنند من ایران نیستم.

وی با بیان اینکه "کار نکردن برای امثال من آزاردهنده است"، خاطرنشان کرد: من هیچ‌وقت نگفتم کار نمی‌کنم و همیشه هستم. از سن کم کار بازیگری را شروع کردم و جزو لاینفک وجودم، بازیگری است. من با علاقه و عشق وارد عرصه بازیگری شده‌ام و کار نکردن برای امثال من آزاردهنده است، ولی متأسفانه نمی‌دانم چرا و دنبال این چرایی و دلایل آن هستم؛ واقعاً چرا آن‌قدر پیشنهادها کم شده و عمدتاً هم پیشنهادهایی که می‌شود پیشنهادهای خوبی نیستند.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد0

نقش‌آفرینی زهره فکورصبور در سریال «دردسرهای عظیم»

در ادامه صحبت‌هایش با این عبارت که رفته رفته فراموش می‌شویم ابراز ناراحتی کرد و چنین گفت: "هنوز هم در خیابان‌ها مرا می‌بینند یاد کاراکتر «دلنوازان» و «دردسرهای عظیم» می‌افتند و دوست دارم کارهایی چند پله‌ بالاتر انجام دهم. از طرفی دیگر هم بازیگران جدید آمده‌اند و گزیده انتخاب کردن هم باعث شده رفته رفته مرا فراموش کنند، با این اوصاف باز هم دلیل اصلی‌اش برایم روشن نیست."

او دلیل این اتفاق را در این نکته دانست که هیچ‌وقت جزو باندی نبوده است. این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به ماجرای اسف‌بار باندبازی و گروه‌بازی، می‌گوید: فکر می‌کنم آن موقع که من زیاد کار می‌کردم آن‌قدر باندبازی نبود. من از این واژه بدم می‌آید و کمتر می‌گویم «باندبازی» و «گروه‌بازی». شاید برخی تهیه‌کنندگان هم با عده‌ای بازیگر و عوامل همکاری‌شان بیشتر است دوست دارند همیشه با همان گروه کار کنند و افرادی را از بیرون وارد گروه خودشان نمی‌کنند. هیچ‌وقت جزو باندی نبوده‌ام! این‌ کم‌کاری برای من خیلی اذیت‌کننده است که سال‌ها کار کرده‌ام.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد9

همان موقع، مطلبی منتسب به «زهره فکورصبور» درباره انتخاب بازیگر از اینستاگرام، چنین توضیح داد: "به گوشم می‌رسید می‌گفتند پیج اینستاگرام باز کنم برخی متوجه می‌شوند مثلاً من ایرانم و اینجا هستم و می‌خواهم کار کنم. اما این گفته و منظور را شاید من درست منتقل نکردم و شاید هم مردم بد برداشت کردند. البته دوستانی هم قبلاً به من گفتند "چرا پیج اینستاگرام نداری و در این فضا بیشتر به همدیگر معرفی می‌شویم، چرا که بسیاری فکر می‌کنند تو ایران نیستی؟!"، یا خیلی‌ها فکر می‌کنند "شاید تو ترجیح دادی خانه‌نشین باشی"! اما واقعاً این طور نیست.

من گفتم خیلی از دوستان همدیگر را در اینستاگرام بیشتر معرفی می‌کنند و در جریان بود و نبود همدیگر قرار می‌گیرند و منظور دیگری نداشتم که در فضای مجازی طور دیگری وانمود شد. من گفتم در فضای اینستاگرام همه همدیگر را می‌بینند و همدیگر را دعوت می‌کنند مثلاً فلان نقش و کار به فلان بازیگر می‌خورد. و اصلاً صحبت‌های من ربطی به بالا بودن و پایین بودن فالوورهای فلان بازیگر ندارد."

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد8

این واقعیتی است که پیش‌تر سیاوش طهمورث و برخی از پیشکسوتانِ دیگرمان هم به این نکته اشاره کردند که فالوورها به نقش‌ها سنجاق می‌شوند. یا رضا بنفشه‌خواه صریحاً به خبرنگار تسنیم گفت که بارها برخی از پیشکسوتان هم نقش‌هایی برای بازی کردن و دیده شدن خریده‌اند و این نقش‌فروشی‌ها، تقسیم نقش‌ها در میهمانی‌ها و خیلی از اتفاقات این دست حقیقت دارند.

محسن زهتاب یکی از بازیگران دیگر این عرصه نسبت به این گروه‌بازی‌ها در سینما و تلویزیون و وضعیت این روزهایش گلایه دارد و می‌ گوید حق او نیست که پس از سال‌ ها فعالیت در این عرصه خانه‌نشین باشد. در شرایطی او این گلایه‌ها را مطرح می‌کند که چند روزِ پیش شاهد انتشار تصویری از فرامرز صدیقی در فضای‌مجازی بودیم که با واکنش‌های مختلفی همراه شد و از طرفی دیگری صحبت‌های بسیاری از بازیگران پیشکسوتِ دیگر که از باندبازی، مافیا و عدمِ توجه به این قشر در فضای سینما و تلویزیون گلایه دارند.

براساس این گزارش، کار بازیگری را با یک تئاتر کودکی آغاز کرد اما اصل قضیه ورود او به دنیای تصویر با ایفای نقش در سریال «روزگار جوانی» شروع شد. رفته رفته نقش‌های تقریباً کوتاهی در سریال‌های معمولی و مخصوصاً اپیزودی زیادی ایفا کرد. کار بازیگری زهره فکورصبور تا اواخر سال‌های دهه 80 ادامه داشت تا بازی نقش‌های بلندی در سریال‌های کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد15

در چند فیلم سینمایی نقش‌های اول و اصلی را بازی کرد و بعد از یکی دو سال غیبت دوباره با بازی در سریال «دردسرهای عظیم» برگشت. «آژانس دوستی»، «یکی بود یکی نبود»، «همسفر»، «مسافری از هند»، «کمکم کن»، «ریحانه»، «نرگس»، «از نفس افتاده»، «روزهای زیبا»، «پنچری» و آخرین بار هم در قاب تلویزیون با «دنگ و فنگ روزگار» دیده شد.

خبر درگذشتِ او امروز از رسانه‌ها مورد تأیید قرار گرفت؛ در حالی است که این روزها در سریال «بی‌همگان» بهرنگ توفیقی ایفای نقش می‌کرد. سریالی که برای شبکه سه سیما فیلمبرداری می‌شود و بنابر پیگیری‌های انجام شده او در این مجموعه تلویزیونی نقشی متفاوت را داشت و حدود دو ماه سر صحنه این سریال حضور پیدا می‌کرد. هنوز مشخص نیست چقدر از بازی او در این سریال باقی‌مانده بود و کاراکترش چه سرانجامی پیدا خواهد کرد.

ماجرای افشاگری امین فردین درباره زهره فکور صبور

زهره فکور صبور ساعت 8 شب سه شنبه جسدش در خانه اش کشف شد او با خوردن 100 قرص آرامبخش خودکشی کرده بود.

خبرهایی در فضای مجازی منتشر شده که گفته میشود علت خودکشی او افشاگری هایی امین فردین خبرنگار فعال در یوتیوب است!!ا

امین فردین درباره زهره فکور صبور شایعاتی را مطرح کرد و مدعی بود که این بازیگر با یک خواننده رابطه دارد!! دروغی که صرفا برای حاشیه سازی مطرح کرده بود.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد17

امین فردین کیست

امین فردین سالهاست که در آلمان پناهندگی گرفته است و برای کسب درامد در یوتیوب فعالیت میکند و با شایعه سازی و افشاگری برای کانال یوتیوب خود کاربر جذب میکند و از طریق ویوهایی که ویدیوهایش میخورد درامدی به دست می آورد.

او قبلا در صداوسیمای کرمانشاه فعالیت داشت که در نهایت به دلیل رفتارهای خارج از عرف اخراج شد و راهی آلمان گردید و توانست پناهندگی بگیرد.

چهلم زهره فکور صبور رسید | زهره فکور صبور داغ را تازه کرد15

او مدتی گرداننده های سایت های شرطبندی نیز همکاری میکند و از این طریق بین چهره های داری سایت شرطبندی حاشیه سازی میکند تا آنها مورد توجه قرار بگیرند و کاربران پیج های انها را فالو کنند.

امیر فردین اولین افشاگری که کرده بود انتشار عکس های محمد علی نجفی شهردار تهران به همراه همسر دومش بود که در نهایت منجر به قتل شد.