درگذشت | آخرین درگذشت | آخرین خبر درگذشت

جزییات درگذشت داخراش قهرمان ایران!

13:51 - 1401/01/15
آرش آقایی که بعد از دو سال حضور در تیم ملی جودوی جمهوری آذربایجان به ایران بازگشته بود، در حادثه ای تلخ و عجیب درگذشت.

به گزارش گل کوچیک همه چیز در چند ثانیه اتفاق افتاد؛ چند ماه قبل بود که سایت فدراسیون جودو از دیدار آرش آقایی، پسر جوان جودوی ایران با میراسماعیلی رییس فدراسیون خبر داد؛ دیداری که به معنای بازگشت این پسر با استعداد به تیم ملی ایران بود. آقایی که تصمیم گرفته بود در همان جوانی و بعد از کسب چندین مدال رنگارنگ در مسابقات جودوی قهرمانی کشور و مدال برنز مسابقات جوانان جودوی قهرمانی آسیا به کشور جمهوری آذربایجان مهاجرت کند و به عضویت تیم ملی این کشور دربیاید، بعد از دو سال تصمیم به بازگشت به ایران گرفت.

آقایی با وجود محرومیت چهار ساله جودوی ایران خیلی زود پیراهن تیم ملی را به تن کرد و همراه با سایر ملی پوشان راهی اردوی مشترک با تیم ملی عراق در شهر کربلا شد. او یکی از منتخبان برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی بود؛ تیمی که قرار بود راهی یک مسابقه بین المللی شود.

این جودوکار 21 ساله اهل تبریز که تمرینات خود را خیلی سفت و سخت برای حضور در انتخابی تیم ملی سپری می کرد، در ایام نوروز در باشگاه شخصی خود در طبقه پایین خانه پدری اش، تمرینات بدنسازی را پیگیری می کرد.

جزییات درگذشت داخراش قهرمان ایران!17

آرش آقایی روز گذشته مثل هر روز مشغول تمرین در باشگاه بدنسازی جمع و جوری بود که خودش آن را ایجاد کرده بود. جودوکار ملی پوش که به خاطر ورزش سنگین بدنش حسابی عرق کرده بود، نمی دانست که تا چند دقیقه بعد دچار یک حادثه مرگبار خواهد شد. گویا پکیج موجود در باشگاه دارای اتصالی برق بوده و آقایی که با بدنی خیس به آن دست زده، دچار سانحه برق گرفتگی شده و در جا جان خود را از دست داده است! بقیه حاضران در باشگاه که از این اتفاق شوکه شده بودند، سعی کردند خیلی زود آقایی را به بیمارستان برسانند و جان او را نجات دهند، اما برای همه چیز دیر شده بود و یک سهل انگاری جان یک جوان 21 ساله با استعداد را گرفت. این حادثه تلخ و باورنکردنی جامعه جودو را در آستانه برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی به شوک فرو برد.