درگذشت | آخرین درگذشت | آخرین خبر درگذشت

خواننده محبوب پاپ درگذشت | درگذشت ناگهانی خواننده سرشناس

11:14 - 1401/01/14
تام پارکر خواننده بریتانیایی گروه د وانتد بر اثر تومور مغزی درگذشت.

به گزارش گل کوچیک تام پارکر، خواننده ۳۳ ساله گروه محبوب The Wanted روز گذشته بر اثر تومور مغزی استیج ۴ که بیماری‌ای لاعلاج و غیر قابل جراحی است درگذشت.

او و همسرش به تازگی صاحب دومین فرزندشان شده بودند.

تامس آنتونی پارکر (انگلیسی: Thomas Anthony Parker؛ ۴ اوت ۱۹۸۸ – ۳۰ مارس ۲۰۲۲) خوانندهٔ انگلیسی بود که عمدتاً به عنوان یکی از اعضای گروه پسرانهٔ بریتانیایی وانتد شناخته می‌شود. در سال ۲۰۱۳، پارکر با هم گروه‌هایش در مجموعهٔ واقعیت‌نمای زندگی تحت تعقیب از شبکهٔ ئی! حضور داشتند. پس از وقفه گروه در سال ۲۰۱۴، او کار انفرادی خود را آغاز کرد.

در اکتبر ۲۰۲۰، پارکر در ۳۲ سالگی به یک تومور مغزی غیرقابل عمل تشخیص داده شد.[۲] وانتد در سپتامبر ۲۰۲۱ دوباره متحد شد، اما پارکر به بیماری خود تسلیم شد و در ۳۰ مارس ۲۰۲۲ در ۳۳ سالگی درگذشت. زندگی و حرفه پارکر در بولتون، منچستر بزرگ، انگلستان به دنیا آمد و بزرگ شد. او نواختن گیتار را در شانزده سالگی پس از امتحان کردن گیتار برادر بزرگترش آموخت. او سپس به تست ایکس فاکتور رفت، اما از دور اول عبور نکرد. او به دانشگاه متروپولیتن منچستر رفت و در رشته جغرافیا تحصیل کرد، اما به دنبال حرفه‌ای خوانندگی، تحصیل را رها کرد.[۶] پارکر قبل از پیوستن به وانتد در سال ۲۰۰۹، به گروه تیک دت معروف به تیک دت II پیوست و در انگلستان شمالی تور موسیقی برگزار کرد.

زندگی شخصی پارکر در سال ۲۰۱۸ با کلسی هاردویک ازدواج کرد. دختر آن‌ها در جولای ۲۰۱۹، و پسرشان در اکتبر ۲۰۲۰ به دنیا آمد.

تام پارکر پس از درمان در میان نبرد با تومور مغزی از ویلچر استفاده می کند خواننده محبوب پاپ درگذشت | درگذشت ناگهانی خواننده سرشناس1

مکس جورج، هم گروه تحت تعقیب، این تصویر را روز جمعه در استوری اینستاگرام خود با لشکر طرفداران خود به اشتراک گذاشت.

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که همسر پارکر، کلسی هاردویک، “فرشتگان را فراخواند” تا در طول نبرد سلامتی به او کمک کنند.

این خواننده 33 ساله در حالی که برای عکس گرفتن علامت صلح ژست گرفته بود کاملاً آرام به نظر می رسید.

مکس، سیوا کانسواران، جی مک‌گینس و ناتان سایکس، هم گروه‌های گروه، پس از اینکه پارکر به دلیل درمانش مجبور به کناره‌گیری شد، تور The Wanted را ادامه دادند.

اما ستاره فاش کرد که در حال “زوم کردن در تمرینات” بوده است و او قبلا گفته بود “پسران قلعه را قبل از بازگشت او نگه خواهند داشت”.

این در حالی است که پارکر پس از شش دور شیمی درمانی و 30 جلسه رادیوتراپی تحت درمان بیمارستان خصوصی در اسپانیا قرار گرفته است.

همسرش در حالی که همسرش در کاستا دل سول تحت معالجه قرار می‌گرفت، به‌طور منظم در اینستاگرام به‌روزرسانی می‌کرد.

پارکر در اکتبر 2020 به دنیا گفت که به تومور مغزی غیرقابل عمل تشخیص داده شده است.

ستاره تحت تعقیب در مورد سفر سخت خود تا کنون صادق بوده است که به گفته او “غم و تاریکی واقعی” را شامل می شود.

او سال گذشته به یک گروه پارلمانی همه احزاب گفت: “من متحیر هستم که آنها می توانند در عرض یک سال درمانی برای کووید پیدا کنند، اما برای دهه های متوالی، آنها درمان های بهتری پیدا نکرده اند چه برسد به درمانی برای تومورهای مغزی.”

“تشخیص من یک شوک کامل بود. تا اینجا سفر جالبی بوده است و من لحظات غم و تاریکی واقعی را تجربه کرده ام. برخی از این نکات پایین را به سطح سمیت در فرآیند درمان نسبت می دهم. واقعاً وحشتناک و مشمئز کننده است، اما این تنها انتخاب من بود و امیدوارم کار مورد نیاز را انجام داده باشد.» او اضافه کرد.

   

   

   

   

   

  .