حامد لک | دروازه بان پرسپولیس | استباهات حامد لک

کنایه نابوکننده مجری تلویزیونی به حامد لک

11:26 - 1400/12/23
عبدالله روا کنایه سنگینی به حامد لک انداخت.

به گزارش گل کوچیک حامد لک دروازه ابن تیم پرسپولیس روزگار عجیبی را سپری می‌کند. اشتباهات او در این فصل بسیار زیاد بود و صدای هواداران و کادر فنی را هم درآورده است. این اشتباهات منجر به خرید احمد گوهری توسط یحیی گل محمدی شد. حامد لک اما پس از بک هفته نیمکت نشینی در بازی هفته پیش اشتباهی کرد نابخشودنی و منجر به از دست رفتن امیتاز برابر صنعت نفت شد.

همین موضوع باعث شد در برانمه ویدئوچک مجری این برنامه شوخی کوبنده‌ای با او انجام دهد.

حامد لک یکی از پرسروصداترین دروازه‌بان‌های لیگ برتر فوتبال ایران به شمار می‌رود، او حالا با ژستی عجیب، دوباره در فضای مجازی خبرساز شده است.

شما هم احتمالا این تصویر از آلبرت انیشتین را دیده‌اید که زبان خود را بیرون آورده و با چشم‌های از کاسه درآمده و موهای ژولیده به دوربین نگاه می‌کند. شاید تصور کرده‌اید که این یکی از میلیون‌ها دیس اینفورمیشن در فضای مجازی است اما اینطور نیست؛ انیشتین این ژست را 71 سال پیش در حاشیه جشن تولدش و رو به پاپاراتزی‌های مستقر در مقابل سالن گرفت تا به شکلی استثنایی، وجه طنز آلود شخصیت خود را نمایان کند.

حالا که حامد لک این ژست را در حاشیه بازی پرسپولیس و فجرسپاسی تکرار کرده، این فرصت هم پیش آمده تا عکس معروف فیزیکدان و نابغه آلمانی، در فضای رسانه‌ای مطرح شود. جالب این است که انیشتین پیش از این عکس هم طبع شوخ خود را نشان داده بود اما این بار وقتی یکی از خبرنگاران در حالی که انیشتین در صندلی عقب خودرو بین دو نفر از همراهانش «ساندویچ» شده بود، از او خواست تا برای تولدش لبخند بزند، همچین ژستی را گرفت تا بی اغراق یکی از معروف‌ترین عکس‌های سیاه سفید تاریخ را ثبت کند.

جالب است بدانید که خود انیشتین پس از وایرال شدن تصویرش سفارش چاپ هزاران قطعه از این عکس را داد و بین خانواده، دوستان و طرفدارانش تکثیر کرد تا این قاب را تبدیل به قابی نمادین از خود کند؛ کسی که همچنان در بین عموم با نظریه نسبیت شناخته می‌شود اما در عین حال وجه دیگر شخصیت خود را هم در بین توده مردم نشان می‌دهد.

حالا حامد لک که توانسته بود نیم فصل را با کلین شیت به اتمام برساند، اینطور در مقابل دوربین امیرحسین خیرخواه عکاس ورزش سه قرار گرفته و زبانش را بیرون آورده تا متفاوت‌ترین عکس خود را به ثبت برساند؛ آن هم در حالی که باتوجه به غیبت رادوشویچ، فشار زیادی را روی خود احساس می‌کرد و در دقایق آخر نیز با یک خروج خوب، مانع از گلزنی حریف شد.

دروازه‌بان پرسپولیس هم که جزو چهره‌های خبرساز فوتبال ایران است و در داخل زمین و خارج از آن، مورد توجه قرار می‌گیرد، روی شخصیتی دیگری هم دارد که در چند وقت اخیر بیش از پیش جلب توجه کرده است. او از زمان ورود به پرسپولیس تلاش می‌کند که دقایق بیشتری را در جریان بازی باشد و با شروع سریع و کاهش تعداد مصدومیت‌، سعی می‌کند تا گلری استاندارد در سطح لیگ برتر نشان دهد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.