سجاد غریبی | هالک ایرانی | هالک قلابی ایرانی | سجاد غریبی | لایو هالک ایرانی

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!

11:32 - 1400/12/22
سجاد غریبی با انتشاری فیلمی بازهم منجر به آبروریزی شد.

به گزارش گل کوچیک اتفاقی که برای سجاد غریبی افتاد، نشان داد که نه تنها هالک نیست، بلکه فیک بوده و نمی‌تواند جایگاهی در ورزش ایران داشته باشد. سجاد غریبی یک انسان دروغین در فضای مجازی است. هالک ایرانی لقبی بود که به واسطه فتوشاپ به سجاد غریبی نسبت داده شد. سجاد غریبی سالیان سال با استفاده از نرم افزارهای ویرایش عکس و ویدئو و با پوشیدن چندین و چند لایه لباس سعی کرد نشان دهد از فیزیک بدنی بزرگ و عظیم الجثه‌ای برخوردار است. سجاد غریبی اما پس از رسوایی خم به ابرو نیاورن و با وقاحت تمام از خود دفاع کرد و پس از آن بود که ویدئوهای طنز او با بوراک سرآشپز معروف ترکیه‌ای هم پشت سر هم بیرون آمد.

او روز گذشته دیداری با با بوراک سرآشپز معروف ترک داشت.

غریبی که چندین و چند میلیارد به جیب زد در فضای مجازی هم با رشد چشمگیر مخاطبان مواجه شد تا به جای اینکه پس از این آبروریزی با کاهش و حتی بسته شدن صفحه این قهرمان دروغگو روبه رو شویم فوج فوج به مخاطبانش اضافه شود و بیشتر معروف شود و پول درآورد. معمولا در نقاط مختلف دنیا پس از چنین اتفاقی و رسوایی بزرگ، ملت با ریپورت کردن صفحه آن شخص باعث بسته شدن صفحه طرف می‌شوند و او به چهره‌‍ای منفور تبدیل می‌شود اما در کشور ما گویی این موضوع برعکس است و تازه با سیل جدید مخاطبین روبه رو می‌شود و به محبوبیت او افزوده هم می‌شود.

View this post on Instagram

A post shared by جعفر | jafar (@jafar_orq)

نحوه رویارویی سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی با مارتین فورد انگلیسی سر و صدای زیادی طی چند روز گذشته در فضای مجازی ایجاد کرد. به طوری که یکی از موضوعات روز شد و بسیاری از افراد به آن پرداختند، اما چرا این اتفاق به این شکل افتاد، موضوعی است که باید به آن پرداخته و حتی جلویش گرفته شود.

مبارزات آزاد داخل رینگ در سراسر جهان برگزار می‌شود و از ایران نیز ورزشکارانی هستند که در آن شرکت می‌کنند. غریبی هم یکی از افرادی است که در فضای مجازی طی دو سه سال گذشته مورد توجه قرار گرفته و برای مبارزه با ورزشکاران دیگر کشورها به نوعی شاخ و شانه می‌کشد. او در جایی خطاب به فورد گفته بود: به بی‌احترامی‌ به من و دلقک‌بازی‌های خود ادامه بده، اما قول می‌دهم تو را با برانکارد از روی رینگ بوکس بیرون ببرند. تو هیچ شانسی مقابل من نداری!

غریبی در فضای مجازی هم ویدیوها و عکس‌های مختلفی را از نحوه تمرینات خود منتشر می‌کند و لقب هالک ایرانی را هم به خود داده، اما سوال اینجاست که چرا این افراد تا این حد مورد توجه قرار می‌گیرند، ولی در عمل چیزی برای عرضه نداشته و آنطور در میان بیگانگان مورد تحقیر قرار می‌گیرند و مانند طبل تو خالی هستند.

زمین خوردن او در رویارویی با فورد واکنش های منفی زیادی قبل از رقابت اصلی این دو نفر داشت. بسیاری از کاربران فضای مجازی و مردم معتقدند بودند، نباید این مبارزه صورت بگیرد و به آن اهمیت داده شود. حتی بسیاری از ورزشکاران رزمی و پرورش اندام اعلام آمادگی کرده‌اند تا به جای غریبی در این رقابت مقابل فورد قرار بگیرند و از نام ایران دفاع کنند.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!0

استکی: ورزشکاران ما از شرایط به وجود ناراحت و دلخور هستند

علی استکی، سرمربی تیم ملی بوکس در واکنش به این اتفاق می‌گوید: این اتفاق به جامعه رزمی ما از جمله امیر علی اکبری برخورده است. حتی برخی ورزشکاران ما اعلام آمادگی کردند به جای غریبی در مبارزه فروردین ماه شرکت کنند.

او تاکید کرده: نباید مارتین فورد را بزرگ کنیم. ما ورزشکاران زیادی داریم. فکر می‌کنم یک ورزشکار 60، 70 کیلویی ما هم برای مبارزه با او کافی باشد.

هرچند خود غریبی در ویدیویی اعلام کرد که شرمنده مردم است و قرار نبوده برخوردی در این رویارویی وجود داشته باشد اما این نوع رفتارها و کری خوانی‌های بدون پشتوانه تنها باعث سرخوردگی دیگر ورزشکاران می‌شود و واکنش های منفی را در پیش دارد.

حتی برخی معتقدند افرادی مانند غریبی در فضای مجازی به دنبال جلب توجه و بالا بردن دنبال کننده های خود هستند و عکس هایی که منتشر می‌شود نمی‌تواند واقعیت داشته باشد.

View this post on Instagram

A post shared by بٍیأدٍخِـوبٍأنِ (@shyl.641)

*الهامی: افرادی مانند غریبی هیچ پشتوانه‌ای ندارند و آبروی ورزش ایران را می‌برند

در همین زمینه مازیار الهامی، کاراته کا سابق و مبارزه کننده فعلی در ACA معتقد است: «صحبت کردن در مورد این نوع افراد تنها آنها را بزرگ می‌کند. افرادی که نه تنها هیچ پشتوانه ورزشی ندارند و بلکه باعث رفتن آبروی ورزش ایران می‌شوند. او گفته بود 188 سانتیمتر قد دارد، اما مشخص شد که 175 سانتیمتر است. تصاویری هم که منتشر می‌کند، واقعی نیست. واقعا جای تاسف دارد که چنین فردی کل ایران را به مضحکه می‌گیرد.»

وی می‌گوید: «در همین فضای مجازی ببینید چقدر جوانان و نوجوانان این افراد را دنبال می‌کنند. آنها هم به پشتوانه همین، اسپانسرهای مختلف می‌گیرند؛ در صورتی که ما قهرمانان المپیک و جهان داریم که 10، 20 هزار نفر هم آنها را نمی‌بینند. توصیه من به جوانان این است که در مورد این فراد تحقیق کنند و گول آنها را نخورند. همه ورزشکاران ایرانی از شرایطی که به وجود آمده ناراحت هستند و باید جلوی این نوع افراد گرفته شود.»

واکنش سجاد غریبی به آبروریزی در کمال وقاحت

سجاد غریبی نامی است که این روزها زیاد می شنویم، ورزشکار ملقب به هالک ایران که در پیش درآمد نبرد اصلی با مارتین فورد شکست سنگینی خورد.

سجاد غریبی چند سال پس از معرفی خود به عنوان هالک ایران در صفحات اجتماعی، بالاخره در دنیای واقعی برای اولین بار رو به روی دوربین ها قرار گرفت و در پیش درآمد نبردی که باید سیزدهم فروردین ماه برگزار شود مقابل حریف خود ایستاد و مطابق رسمی که در نبردهای اینچنینی وجود دارد برای رقیب خود شاخ و شانه ای در دنیای واقعی کشید که با ضربه دست مارتین فورد چند متر به آن طرف تر پرت شد. رسانه ای شدن فیلم این اتفاق باعث شد تا انتقادات فراگیر عجیب و غریبی علیه این ورزشکار بوشهری در صفحات اجتماعی به راه بیفتد و کاربران مختلف به شوخی و جدی خواستار بازگشت او به ایران شوند تا اتفاق بدتری برای او نیفتد. سه روز پس از این اتفاق، سجاد غریبی در صفحه اجتماعی خود با مخاطبانش صحبت کرد و درباره واقعه مورد نظر از خود دفاع کرد. او گفت:

به من گفته بودند هرگونه درگیری فیزیکی غیرقانونی است

قرار بود من ساعت یازده پیش از ظهر با حریفم روبرو شوم پیش از آن به من گفته بودند حق هیچ گونه برخورد و حرکت اضافی ندارید. یک دستورالعمل بود که به من ارائه داده بودند. ولی متاسفانه وقتی روبروی هم ایستاده ایم او با حرکتی ناجوانمردانه و غیر ورزشی و قطعاً غیر قانونی من را هل داد این چیزی بود که به ما گفته بودند هرگز نباید اتفاق بیفتد. روی این موضوع تاکید بسیاری داشتند گفته بودند فقط یک دقیقه روبروی هم قرار می گیرید و فیلمبرداری می شود، در این میان حرکت اضافه‌ای نباید اتفاق بیفتد.

حرکت مارتین فورد ناجوانمردانه و غیرقانونی بود

آن طور که همه دیدند مارتین فورد من را غافلگیر کرد و آن اتفاق افتاد در حالی که من اصلا آمادگی این جریان را نداشتم آن حرکت و فیلم آن واکنش های زیادی به دنبال داشت هر چند من معتقدم عزت و ذلت به دست خداوند است. آنجا من متوجه مقصود سازمان بوکس استار که این بازی را برگزار خواهد کرد شدم، حریف من، مارتین فورد آنقدر ترسو هست که جرأت نمی کرد یک لحظه بعد از آن اتفاق روبروی من قرار گیرد. در هر صورت این پایان ماجرا نیست.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!3

ای کاش مرده بودم اما شرمنده مردم ایران نمی شدم

من با توجه به شرایطی که پیش آمد از دیروز تا حالا نتوانستم بخوابم، من شرمنده مردم ایران و آن روز آرزوی مرگ خود را کردم. دائم با خودم می گویم ای کاش مرده بودم اما این اتفاق هرگز نمی افتاد تا من را شرمنده مردم کشورم کند. من با خرج خودم به اینجا آمدم و هیچکس از من نپرسید حالت چطور است آیا برای رویارویی با حریف خود آماده ای؟ من خیلی تنها بودم و کسی نگفت در این تنهایی نیاز به کمک دارم یا خیر؟

او بالای ٩ اسپانسر دارد اما من یک مربی هم ندارم

مارتین بالای ٩ اسپانسر دارد اما من حتی یک مربی درست و حسابی بالای سر خودم ندارم. من مسابقه مهمی در پیش دارم اما هیچ کسی حتی از من یک احوالپرسی ساده هم نکرد. متاسفانه وقتی سجاد غریبی به زمین افتاد خیلی ها بلند شدند، خیلی ها بیدار شدند.

برای من یک بازی ساختند

این حق من نیست، با این همه ناسزایی که به من و خانواده ام گفته شد دلم شکسته و حق من این نبود که این‌گونه با من رفتار کنند. برای من یک بازی طراحی کرده بودند و بدون اینکه بدانم من را داخل آن بازی کردند، اما خب عیبی ندارد، هر چند تنها هستم اما من هم برای خودم خدایی دارم.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!11

غریبی در این مصاحبه هیچ اشاره‌ای به اتهامات مربوط به تغییرات خود نکرده و تنها گفته که برای این نبرد 35 کیلو وزن کم کرده است.

مریض شدم و وضعیت بدنی بدی پیدا کرده بودم

خدا شاهد است که در ده روزی که من به دبی آمدم، مریض شدم و هم از نظر بدنی و هم از نظر تغذیه شرایط بسیار بدی پیدا کردم. من حتی این را به سازمان هم اعلام کردم. من تمرینات خوبی نداشتم و اینجا هم مجبور شدم به دلیل گرانی هتل های دبی، پیش یکی از دوستانم حضور پیدا کنم.

من ۳۵ کیلو وزن کم کردم

شاید خیلی ها نخواهند من را ببینند اما من برای این مبارزه از جان و خونم گذشتم. من ۳۵ کیلو وزن کم کردم و این چیز کمی نیست. برای ورزشکاری که باید در مبارزه ای به این مهمی حضور پیدا کند ۳۵ کیلو وزن کم کردن اتفاقی بسیار بد و غیرقابل باور است.

احساس می کنم تنهاترین آدم زمین هستم

از آن روز من احساس می کنم که تنهاترین انسان روی زمین هستم، متاسفانه من را فریب دادند و ناجوانمردانه این نمایش را برگزار کردند. به من گفتند هیچ حرکتی نکن اما آن طور من را غافلگیر کردند تا این وضعیت بر من پیش بیاید. حالا هر حرفی که می خواهند پشت سر من بزنند و هر کمپینی که لازم می‌دانند علیه من شکل دهند اما برای من فقط این مهم است که الان رو سیاه هستم، شرمنده مردمم و نمی توانم به چشم آنها نگاه کنم.

خدا می داند در دبی بر من چه گذشت

من راضی نشدم که شرکت ها و سازمان های خارجی اسپانسر من باشند خدا می‌داند که در دبی بر من چه گذشت، آن هم با یک وعده غذا و سه، چهار ساعت خواب! این اتفاق باعث شد که روحیه بسیار ضعیفی پیدا کنم آنقدر که الان احساس پوچی می کنم، این روزها کاملا به هم ریخته ام اما قول شرف می‌دهم که این حرکت را جبران کنم. کاری که با من کردند بدون پاسخ نمی‌ماند در پایان از همه مردم ایران عذرخواهی می کنم. خدا می داند که به من گفته بودند فقط روبروی هم قرار میگیریم و هیچ حرکت اضافه ای نخواهیم داشت، حتی من کفش ورزشی هم نپوشیده بودم، به هر حال شرمنده همه مردم هستم و قول می دهم که این حرکت را جبران کنم.

View this post on Instagram

A post shared by @manoto_clip_

شوخی باحال و بامزه ای که برخی کاربران در فضای مجازی با مارتین فورد کردند و با صداگذاری و دوبله روی تصویر او موجب خنده مردم شدند. در ادامه این ویدیو را می بینید.

View this post on Instagram

A post shared by @qazvin_bashgahdaran

ویدئویی روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد که در آن هالک ایرانی که جدیدا ملقب به هالک فتوشاپی و هالک اینستاگرامی تبدیل شده است و باعث ناراحتی ورزشکاران سنگین وزن شد. هالک اینستاگرامی یا همان سجاد غریبی با ادعای زیادی وارد دبی شد تا با مارتین فورد مقابله کند اما هالک اینسستاگرامی با یک ضربه له شد. هالک اینستاگرامی چه هدفی از این مبارزه دارد وقتی میداند بازنده این مسابقه است.

مارتین فورد حریف هالک اینستاگرامی ایرانی نشد

مارتین فورد عدم تمایلش به انجام مبارزه با هالک اینستاگرامی را اعلام کرد.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!4

بی آبرویی هالک اینستاگرامی تمامی ندارد

دیدار رسمی این دو نفر قرار است دوم آوریل در سالنO2 برگزار شود اما این دو نفر که در دبی حضور دارند روز پنجشنبه برای اولین بار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

در این تقابل هر دو آماده بودند تا با دیگری مقابله کنند اما این هالک ایرانی بود که موفق شد فورد را به زمین بزند.

پس از درگیری مختصری که روی زمین داشتند برای دومین بار سرپا کار را آغاز کردند و این بار فورد بود که با ضربه‌ای باعث شد که غریبی به زمین بیفتد.

نبود اقدامات امنیتی کافی در رینگ مسابقه باعث شد افرادی که در حال فیلم‌برداری از این تقابل بودند وارد رینگ شده و در نهایت این رقابت را نیمه‌کاره متوقف کنند.

نکته عجیب این تقابل تفاوت قد قابل توجه بین سجاد غریبی و مارتین فورد بود که توجه بسیاری را جلب کرده است. علیرغم داشتن لقب هالک ایرانی، این ورزشکار به شکل واضحی از رقیب خود کوتاه قامت‌تر است و به نظر می‌رسد که این موضوع در رقابت ماه آوریل برای او دردسرساز شود.

انتشار این تصاویر باعث شده که بسیاری از کاربران نیز به این موضوع توجه کنند و حتی ادعا کنند که تصاویر منتشر شده از این ورزشکار پیش از این فتوشاپ بوده یا با تکنیک‌های خاصی فیلمبرداری و تصویربرداری شده است.

رقابت آنها که قرار است حدود یک ماه دیگر برگزار شود در چهار وقت دو دقیقه‌ای خواهد بود و قرار است اتحادیه بوکس حرفه‌ای بر آن نظارت کند.

فورد و غریبی هرگز پیش از این تجربه مبارزه در رینگ را نداشته‌اند اما فورد سال‌ها در حال تمرین در رشته هنرهای رزمی ترکیبی بوده و یکی از علاقمندان جدی این رشته ورزشی به حساب می‌آید.

سبک تمرینی غریبی پیش از این از سوی هواداران زیر سوال رفته بود و فورد نیز ویدیوهای عجیب منتشر شده از او را «شرم‌آور» خوانده بود. این ورزشکار بریتانیایی مدعی شده بود که پیروزی برابر غریبی در ماه آوریل دستاورد خاصی برای او به حساب نمی‌آید.

فورد پیش از این به میرر گفت:« من فقط می‌خواهم سرش را خرد کنم. این هیچ حس پیروزی یا غروری به من نمی‌دهد چون اساسا فکر نمی‌کنم که او چیزی برای عرضه داشته باشد و کاری کند که من احساس غرور کنم. این مبارزه برای من برطرف کردن چرندیاتی است که در چند سال اخیر مطرح شده است.»

گویا تمامی فعالیت های هالک ایرانی با فتوشاپ بوده است این فیلم سبب تمسخر هالک ایرانی در فضای مجازی شد.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!16

رقابت هالک ایرانی با مارتین فورد افسانه ای

فیزیک بدنی عجیب و غریب سجاد غریبی و شباهتش با «هالک»، قهرمان بزرگ کمیک‌های آمریکایی باعث شهرت ناگهانی‌اش در سراسر جهان شده‌است. قد سجاد غریبی ۱,۸۸ سانتی‌متر است. سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش از آمادگی کامل برای مبارزه با قویترین مردان دنیا خبر داد.

سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی در اینستاگرامش نوشت: مبارزه بعضی از این فایترهای کوچولو و لاغر اندام حوصله من رو سر میبره، دانا وایت مبارزه فوق سنگین وزنها میتونه هیجان انگیز تر باشه باور کن ! من کاملا آماده هستم برای مبارزه فقط بگو چه کسی در حد و اندازه من هست و کجا باید او رو در هم بکوبم ؟

من برای نبرد واقعی به اکتاگون میام نه سرگرمی، فقط باید قوانین بازی رو تغییر داد چون زنده موندن حریف رو در قفس تضمین نمیکنم، در ماه پیش رو با اولین نشست خبری حریف و سازمانی که قرار هست در آن اولین مبارزه را انجام دهم اعلام میکنم (نشست خبری بزودی). کرونا ویروس باعث افت وزنم شده بود اما بعد سه ماه مجدد به حجم با کیفیت تر برگشتم 180kg.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!12سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!14

سجاد غریبی چندین بار از مبارزه با قویترین مردان جهان در مسابقات جهانی مبارزه آزاد خبر داده ولی تاکنون این اتفاق نیافتاده است.

خبر مبارزه احتمالی او با مارتین فورد ورزشکار غول‌پیکر انگلیسی که به او لقب "ترسناک‌ترین مرد جهان" داده اند نیز، جنجالی شد. بعضی هواداران سجاد غریبی و فورد، مبارزه این دو ورزشکار فوق سنگین را «نبرد قرن» نامیدند.

ثبت‌نام او برای شرکت در جنگ سوریه در سال 95 خبر ساز شد. او به خبرگزاری فارس گفته بود: «من همیشه مدافع اهل بیت و کشورم خواهم ماند. برای مدافعین حرم و اعزام به سوریه نام‌نویسی کردم و اگر لایق باشم حتماً می‌روم و تا جایی که بتوانم از حرمین و از کشورم دفاع می‌کنم.»

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد در لندن

13 آبان 1400 ایسنا به نقل از راشاتودی، گزارش داد که سجاد غریبی ملقب به «هالک ایرانی» و مارتین فورد مشهور به «ترسناک‌ترین مرد روی کره زمین»، روز دوم آوریل در لندن برابر هم پیکار خواهند کرد. این مسابقه بزرگ بوکس بین سجاد غریبی و مارتین فورد قرار است در ورزشگاه O2 لندن با ظرفیت ۲۰ هزار نفر برگزار شود.

پیش‌تر قرار بود در سال ۲۰۱۸ این مبارزه برگزار شود و حالا مشخص شد که این مبارزه در نهایت دوم آوریل برگزار شود، زمانی که یکی از بزرگترین سالن‌های لندن میزبان مسابقه بوکس خواهد بود.

غریبی در گذشته به دلیل ادعای مقابله با داعش مورد توجه قرار گرفته بود و فورد که بیش از ۳.۱ میلیون دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی دارد، یکی از معدود افرادی است که می‌تواند با این هرکول مواجه شود.

هیچ کدام در هیچ رشته‌ای مسابقه رسمی نداشته‌اند و گفته می شود فورد سال ها در MMA تمرین می کند و هالک دعوت های زیادی برای مبارزه دریافت کرده است.

فورد که مرتباً از گروه های فیلمبرداری درخواست می کند، ادعا کرده که غریبی مسائل را «بیش از حد شخصی» کرده است.

هالک ایرانی خطاب به حریف انگلیسی گفت: به بی‌احترامی‌ به من و دلقک‌بازی‌های خود ادامه بده، اما قول می‌دهم تو را با برانکارد از روی رینگ بوکس بیرون ببرند. تو هیچ شانسی مقابل من نداری.

وی تصریح کرد: همه چیز استعداد و ژن نیست. من معتقدم اگر کسی سخت تلاش و تمرین کند، به هدف خود می‌رسد. این روش من است.

مبارزه بوکس غربیی و فورد، روز شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ در ورزشگاه O۲ لندن برگزار می‌شود.

پیش‌تر قرار بود در سال ۲۰۱۸ این مبارزه برگزار شود و حالا مشخص شد که این مبارزه در نهایت دوم آوریل برگزار شود، زمانی که یکی از بزرگترین سالن‌های لندن میزبان مسابقه بوکس خواهد بود.

غریبی در گذشته به دلیل ادعای مقابله با داعش مورد توجه قرار گرفته بود و فورد که بیش از ۳.۱ میلیون دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی دارد، یکی از معدود افرادی است که می‌تواند با این هرکول مواجه شود.

هیچ کدام در هیچ رشته‌ای مسابقه رسمی نداشته‌اند و گفته می شود فورد سال‌ها در MMA تمرین می‌کند و هالک دعوت‌های زیادی برای مبارزه دریافت کرده است.

فورد که مرتباً از گروه‌های فیلمبرداری درخواست مصاحبه می‌کند، ادعا کرده که غریبی مسائل را «بیش از حد شخصی» کرده است.

مبارزه هالک ایرانی با ترسناک ترین مرد جهان

مارتین فورد که لقب ترسناک ترین مرد جهان را دارد می خواهد با سجاد قریبی مباره کند.

مبارزه هالک ایرانی با ترسناک ترین مرد جهان

مبارز انگلیسی در هنرهای رزمی ترکیبی عملکرد موفقی نداشت و به تازگی در MMA لهستان به نام KSW ملحق شده است.

او می خواهد در این مسیر با هالک ایرانی مبارزه کند.

سجاد قریبی دلقکی که هالک شد | هالک ایرانی حتی کوچکتر از یک آشپز!16

اعلام آمادگی ترسناک ترین مرد جهان برای مبارزه با هالک ایرانی

 

 

 

 

 

.