کریس رونالدو | زن کریس رونالدو | جورجینا رونالدو | رژیم کریس رونالدو | تولد کریس رونالدو

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد

10:09 - 1400/12/22
کریس رونالدو به سبک خود بار دیگر جواب همه منتقدان را داد.

به گزارش گل کوچیک درخشش حیرت انگیز کریس رونالدو مقابل تاتنهام واکنش های فراوانی را به همراه داشته است. همین هفته گذشته بود که اعلام شد کریس رونالدو از منچستریونایتد قهر کرده است. گفته شد کریس رونالدو وقتی متوجه شده که جایی در ترکیب برابر منچسترسیتی ندارد تمرین را ترک کرده و با پروازی اختصاصی به پرتغال رفته است. کریس رونالدو در این مدت انتقادات بسیار زیادی را تحمل کرد. کریس رونالدو شب گذشته همانند همیشه دهان همه را بست تا بفهمند رئیس کسیت!

سال 2022 اصلا برای کریستیانو رونالدو خوب پیش نرفته و این ستاره گلزن تنها یک بار و در دیدار مقابل برایتون موفق به گلزنی شده بود. هفته گذشته و در شرایطی که به نظر می‌رسید کریستیانو رونالدو دچار مصدومیت لگن شده، او دیدار حساس تیمش برابر منچسترسیتی را از دست داد و با سفر غیرمنتظره به لیسبون، حتی تمایلی به تماشای دربی منچستر از نزدیک نیز نشان نداد.

اما کریستیانو رونالدو امروز و بعد از غیبت برابر سیتی، در مسابقه مقابل اسپرز در ترکیب ثابت قرار گرفته و از همان ابتدا با انگیزه فراوان در زمین حاضر شد. بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در نهایت این ستاره پرتغالی موفق شد روند ناکامی خود را تمام کرده و گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 12 کریستیانو رونالدو پشت محوطه تاتنهام صاحب فرصت شده و با یک ضربه غیرقابل مهار و تماشایی به گوشه دروازه، هوگو لوریس را مغلوب کرده و موفق شد به زیبایی گل اول تیمش را وارد دروازه اسپرز کند.

ستاره پرتغالی بعد از باز کردن دروازه تاتنهام با تمام وجود فریاد زده و به سمت هواداران رفت تا نشان دهد فشار فراوانی را در روزهای اخیر تجربه کرده است. کریستیانو رونالدو که پیش از این 11 بار در لباس یونایتد موفق به گلزنی برابر اسپرز شده بود، امشب نیز این سنت را ادامه داده و ترک عادت نکرد.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد10

پست زیبای اینستاگرامی رونالدو پس از شاهکار مقابل تاتنهام

شب گذشته در چارچوب رقابت‌های فوتبال انگلیس، منچستریونایتد با درخشش و هت‌تریک کریستیانو رونالدو مقابل تاتنهام به برتری 3 بر 2 رسید و توانست یک برد ارزشمند را به اجرا گذارد.

رونالدو در این بازی، نمایشی خیره‌کننده از خود نشان داد و توانست ضمن هت‌تریک و کسب پیروزی برای منچستریونایتد، نام خود را به عنوان برترین گلزن تاریخ فوتبال در مسابقات باشگاهی ثبت کند.

وی پس از این درخشش در اینستاگرام نوشت: به شدت به خاطر اولین هت‌تریکم در زمان بازگشت به منچستریونایتد خوشحالم. هیچ احساسی بالاتر از بازگشت به زمین و کمک به تیم و گلزنی و تلاش وجود ندارد. ما یک بار دیگر ثابت کردیم تا زمانی که با هم تلاش کنیم و در کنار هم بیایستیم، هر تیمی را می‌توانیم شکست دهیم. هیچ محدودیتی برای منچستریونایتد نیست. محدویت برای ما معنا ندارد. با هم پیش برویم. شیاطین.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد13

تاتنهام خیلی زود توسط هری کین از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد و دوباره نوبت درخشش رونالدو فرا رسید. ارسال زمینی جیدون سانچو در دهانه دروازه به او رسید و ستاره پرتغالی با ضربه‌ای دقیق توانست گل دوم را وارد دروازه هوگو لوریس کرده و تیمش را پیروز راهی رختکن کند. اما در نیمه دوم هری مگوایر دروازه یونایتد را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. اما در دقیقه 78 رونالدو این بار با ضربه سر دروازه هوگو لوریس را باز کرده و شب درخشان خود را تکمیل کرد.

تاتنهام به سومین تیمی تبدیل شد که در حداقل هفت بازی متوالی در دوران حرفه‌ای باشگاهی رونالدو مغلوب او شده است. این اتفاق در گذشته برای ختافه (هشت بار) و یوونتوس (هفت بار) رخ داده بود. با این هت تریک، کریستیانو رونالدو به رکورد 807 گل رسیده و با عبور از رکورد جوزف بیکان، رکورددار گلزنی در تاریخ مسابقات رسمی فوتبال شد. کریستیانو رونالدو تعداد هت‌تریک‌های خود در دوران حرفه‌ایش را به عدد 59 در رده ملی و باشگاهی رساند. همچنین رونالدو در هر 13 سال اخیر حداقل یک بار موفق به ثبت هت‌تریک شده است.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد5

در آستانه دیدار حساس مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان، بازگشت کریستیانو رونالدو به روزهای اوج بهترین خبر برای رالف رانگنیک و منچستریونایتد است. سال 2022 تا به حال برای این بازیکن محبوب چندان خوب نبوده، اما لیگ قهرمانان و رقابت‌های پلی‌آف جام جهانی در پیش است و هر تیمی برای کسب موفقیت به یک کریستیانو رونالدوی آماده نیاز دارد.

کریستیانو رونالدو در سال 2022 تنها یک بار در مقابل برایتون موفق به گلزنی شده بود تا انتقادات از این فوق ستاره پرتغالی به اوج برسد. برخی او را مهم ترین دلیل عدم نتیجه گیری یونایتد در فصل جاری دانسته و خبر از پایان دوران طلایی او می دانند، اما کریستیانو رونالدو بارها ثابت کرده هرگاه انتقادات از او افزایش یابد نمایش بهتری از خود ارائه می دهد. این ستاره 37 ساله سه بار دروازه هوگو لوریس را باز کرده و یک تنه عامل برتری مهم یونایتد مقابل تاتنهام لقب گرفت.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد8

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد13

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد10

حالا کریستیانو رونالدو با 807 گل در مسابقات رسمی و با عبور از رکورد جوزف بیکان، عنوان بهترین گلزن در تاریخ فوتبال را از آن خود کرده و به رکورد درخشان 59 هت تریک در دوران ورزشی خود رسیده است. شیاطین سرخ در ادامه فصل به دنبال کسب سهمیه و البته درخشش و رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان در فصل جاری هستند و برای رسیدن به این هدف، باید یک کریستیانو رونالدوی آماده و سرحال مانند بازی دیشب در اختیار داشته باشید.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد18

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد11

اولین گل کریستیانو رونالدو در دقیقه 12 دیدار با تاتنهام به این معنی بود که او اکنون بیش از 100 گل در هر شش بخش 15 دقیقه ای هر مسابقه به ثمر رسانده است. همچنین کریستیانو رونالدو مقابل تاتنهام دومین هت تریک در لیگ برتر و اولین هت تریک خود را از ژانویه 2008 مقابل نیوکاسل را ثبت کرد. دو هت تریک با فاصله 14 سال و 59 روز ثبت شده که طولانی ترین روند بین سه گانه یک بازیکن در تاریخ لیگ برتر محسوب می شود.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد15

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی در این رابطه نوشت: "باید اعتراف کنیم به نظر نمی رسد کریستیانو رونالدو مانند بازیکنی بازی یا رفتار کند که ناامیدانه به دنبال جدایی زودهنگام است. دوباره قدرت ذهنی و رویکرد باور نکردنی. او همچنان گره گشای یونایتد در این مقطع پیچیده است."

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد8هری مگوایر، مدافع پراشتباه یونایتد که بابت رهایی از تیغ انتقادات باید مدیون هت تریک رونالدو باشد، با منشن کردن او نوشت: "به چنین واکنشی نیاز داشتیم."

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد8صفحه بلیچر ریپورت نیز به فاصله 14 ساله بین دو هت تریک کریستیانو رونالدو در رقابت های لیگ برتر اشاره کرده است.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد14ریو فردیناند، مدافع سابق و پرافتخار یونایتد نیز با طعنه گفت رونالدو مشکلی است که مکررا در موردش با من صحبت می شود.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد1یکی از کاربران نیز به شباهات گل اول رونالدو مقابل تاتنهام به ضربه فوق العاده او در خانه پورتو در سال 2008 در لیگ قهرمانان اشاره داشته است.

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد9یکی از هواداران رونالدو نیز از این کپشن استفاده کرده است: "شوخی های خنده داری بود، اما کریستیانو رونالدو اینجاست."

کریس رونالدو دهن همه را بست | خشم کریس رونالدو فوران کرد8اما شاید بهترین واکنش را مطابق انتظار از سوی پاتریس اورا، مدافع سابق و فرانسوی یونایتد شاهد بودیم: "لطفا به همین روند مشکل ساز بودن ادامه بده."