مهرداد محمدی | همسر مهرداد محمدی | زن مهرداد محمدی | مهرداد محمدی و میلاد

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی

11:21 - 1400/12/19
مهرداد محمدی مدتی قبل با خانومی به نام آیدا ازدواج کرد.

به گزارش گل کوچیک، مهرداد محمدی بازیکن ۲۶ ساله و لژیونر فوتبال ایران است. مهرداد محمدی یک برادر به نام میلاد دارد که او هم فوتبالیست و لژیونر است. میلاد و مهرداد محمدی دو فوتبالیست و برادار سرشناس و دوست داشتنی کشورمان هستند. مهرداد محمدی و میلاد بچه فلاح تهران هستند و در مکتب لوتی وار و داش مشتی بزرگ شدند. مهرداد محمدی و میلاد هیچگاه تغییر نکردند و کماکان با همان منش مشتی که از طرز حرف زدنشان می‌شود کامل این موضوع را متوجه شد زندگی می‌کنند. مهرداد محمدی و میلاداز تیم های پایه راه آهن و به لطف حمید استیلی فوتبال حرفه ای را شروع کردند و هر دو به بازی در فوتبال اروپا و تیم ملی هم رسیدند.

مهرداد محمدی متولد 7 مهر 1372 در تهران، فوتبالیست است

با 178 سانتی متر قد در پست وینگر بازی می کند، از استیل آذین شروع کرد و از سپاهان به فوتبال اروپا در پرتغال رسیده و حالا با برادر دیگرش در تیم ملی حضور دارد

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی14

خانواده

بزرگ شده میدان فلاح تهران و اصالتا اهل روستای کشمرز قزوین است

دو برادر بزرگتر از خود بنام میثم و محسن دارد که پرورش اندام کار می کنند و برادر بزرگ دوقلوش میلاد که 5 دقیقه زودتر از او به دنیا آمده هم فوتبالیست بوده و یک خواهر نیز دارند

شروع فوتبال

بصورت جدی فوتبال را از تیم محلی جاوید فالح در منطقه فلاح تهران به همراه برادرش میلاد محمدی شروع کرد سپس در سال 1385 وقتی 13 ساله بودند به آکادمی فوتبال استیل آذین پیوستند

حرفه ای

از سال 1386 به مدت 4 سال در جوانان داماش حضور داشت سپس 91 – 92 در عقاب تهران بازی کرد و سال 1393 وقتی 21 ساله بود به همراه برادرش وارد تیم راه آهن در لیگ برتر شد

سپاهان بجای پرسپولیس

بعد از دو سال موفق در راه آهن با 46 بازی و 13 گل زده در حالی که همه در انتظار پیوستن او به پرسپولیس بودند بهار 1395 به تیم سپاهان اصفهان پیوست

ترانسفر به پرتغال

مهرداد در نهایت همچون برادرش میلاد که قبلا به روسیه و حالا در بلژیک بازی می کند توانست بهار 1398 به تیم آوس در لیگ برتر پرتغال ترانسفر شود

در تیم ملی

نکته جالب حضور انزو زیدان پسر زیدان معروف در این تیم بعنوان همبازی او می باشد

در سال 1393 به تیم ملی امید رفت و سابقه 7 بازی و 3 گل را هم داشت تا اینکه تابستان 98 توسط مارک ویلموتس به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد

او به همراه برادرش دونفری حالا در تیم ملی حضور دارند، مهرداد در اولین تجربه بازی خود در بزرگسالان تیم ملی توانست یک گل به تیم کامبوج بزند

نفش فرهاد کاظمی

قبلا هافبک چپ بودم ولی آقای کاظمی در راه آهن فوتبالم را متحول کرد و مدیون ایشان هستم، او مرا به خط حمله برد و الان متوجه می شوم چگوه نگاه سرمربی فنی بود

مهرداد محمدی بازیکن فوتبال کیست

ازدواج

مهرداد در شرف ازدواج می باشد و بزودی متاهل می شود

الگوها

مهرداد همچون برادرش راست پا می باشد، اما الگوهایش فرق می کنند؛ الگوی خود را در ایران علی کریمی معرفی می کند و در خارج طرفدار کریستیانو رونالدو می باشد

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FILM (@film3.riall)

مهرداد محمدی و برادر دوقلو اش میلاد محمدی مراسم ازدواج خود را در یک روز برگزار کردند . اطلاعات دقیقی در مورد همسر مهرداد محمدی ( ، سن همسر مهرداد محمدی و.. ) تاکنون منتشر نشده است .

عکس عروسی مهرداد محمدی

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی19

فوتبالیست های جذاب دنیا

دو فوتبالیست دوقلوی جذاب در دنیا از نگاه یک نشریه اسپانیایی میلاد و مهرداد محمدی می باشند این دو برادر فوتبالیست ایرانی که یکی از آن ها در باشگاه سپاهان فعالیت می کند و دیگری در یک باشگاه لیگ برتر روسیه توپ می زند به عنوان زیباترین بازیکنان دوقلو در جهان شناخته شده اند. اما میلاد محمدی ملی پوش حاضر در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یک پرتاب زیبا در در دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا سوژه رسانه ها شده است

برادران محمدی از سوی این نشریه اسپانیایی به عنوان زیباترین و جذابترین بازیکنان ایران حال حاضر فوتبال جهان انتخاب شد.

نشریه فوتبالی مارکا در ادامه نوشت :میلاد محمدی پرتابگر زیبای بازی دو تیم ملی ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و بردارش مهرداد محمدی که در باشگاه سپاهان لیگ برتر ایران فعالیت می کند از بهترین بازیکنان و جذابترین بازیکنان ایران هستند.

او که در پست وینگر بازی میکند سابقه بازی برای باشگاه‌ های سپاهان اصفهان و راه آهن تهران در لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین آوس در لیگ برتر پرتغال را دارد و هم اکنون برای باشگاه العربی قطر توپ می زند.

وی همچنین سابقهٔ بازی برای تیم ملی فوتبال امید ایران را در کارنامه دارد. وی اولین بازی ملی خود را مقابل تیم امید ایران انجام داد و تک گل تیم ملی را وارد دروازه تیم ملی امید کرد. هر چند این بازی رسمی به حساب نمی‌آید و گل او در جدول گلزنان ملی حساب نمی‌شود اما توانست در اولین بازی ملی رسمی خود در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل تیم ملی کامبوج گلزنی کند.

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی20

ماجرای پرسپولیسی نشدن مهرداد محمدی

مهرداد محمدی پیش از پیوستن به سپاهان در آستانه حضور در پرسپولیس بود و حتی از طریق رفقا به دفتر حسین هدایتی، یکی از اسپانسرهای فصل پرسپولیس رفته و با علی اکبر طاهری نیز گفتگو کرده و قرار بود در یک بعد از ظهر قراردادش با سرخپوشان را نهایی کند اما در شرایطی که همه چیز بر وفق مرادش پیش می‌رفت، ناگهان تصمیم پرسپولیس برای استخدام او تغییر کرد. چرا که برانکو که به دنبال تیمی پرستاره برای سال دوم حضورش در پرسپولیس بود، مطلع شد که می‌تواند کاوه رضایی را به جمع بازیکنان خود اضافه کند.

کاوه که در ذوب آهن فصل درخشانی را پشت سر گذاشته بود، برای مذاکره با پرسپولیس پا پیش گذاشت و با مدیربرنامه هایش همان مراحلی که که مهرداد محمدی طی کرده بود را پشت سر گذاشت اما یک اختلاف نظر در یک روز آخر هفته در باب دریافت پیش پرداخت قرارداد او را به استقلال کشاند تا کاوه با رقم رکوردشکن با استقبال قرارداد ببندد و منصوریان این بازیکن فوق العاده را از پرسپولیس هایجک کند.

در همین وقفه ۴۸ ساعته و در شرایطی که از باشگاه پرسپولیس کسی پاسخ مهرداد محمدی را نمی‌داد، اتفاقات دیگری هم در پرسپولیس به وقوع پیوست که مهم ترین موضوع بازگشت ناگهانی مهدی طارمی بهترین گلزن فصل گذشته تیم از ترکیه بود. بازیکنی که اگرچه برانکو به دلیل ترک ناگهانی باشگاه از سمت او، قصد نداشت وی را در جمع تیم بپذیرد، دوباره سرخپوش شد تا مهرداد محمدی هم در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای سپاهان را انتخاب کند و به جمع زردپوشان بپیوندد.

جالب این که محمدی در یکی از این روزها به مقابل دفتر باشگاه پرسپولیس هم رفته و در آنجا دنبال طاهری و ترکاشوند گشته بود تا شاید قرارداد وی را امضا کنند اما در نهایت شطرنج نقل و انتقالاتی پرسپولیس طوری رقم خورد که این بازیکن جوان و مستعد که او هم می‌توانست یکی از ستارگان فصل اول قهرمانی برانکو در پرسپولیس باشد، به باشگاهی در اصفهان برود و بعد از تجربه سه ساله در سپاهان فوتبالش را در پرتغال ادامه بدهد.

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی2

مهرداد محمدی لژیونر ایرانی فوتبال کشورمان که فصل گذشته برای تیم آوس در لیگ پرتغال بازی کرد، درخصوص شباهتش با میلاد، برادرش اظهار داشت: در حال حاضر تشخیص من و میلاد راحت‌تر از قبل شده است. حالت مو‌های من با برادرم تفاوت دارد و با او فرق دارم.

محمدی درباره روند پیشرفت خود در فوتبال حرفه‌ای گفت: همه می‌دانند که من و میلاد از محله فلاح کار خودمان را آغاز کردیم. پدر و مادرم ما را حمایت کردند و در راهمان به خدا توکل کردیم. امیدوارم در ادامه نیز مردم ایران را بیشتر خوشحال کنیم.

در تمرین‌های استقلال تست داده بودم

او ادامه داد: در محله ما به کسی که موفق باشد می‌گویند، پرچمت بالا! یک بار برای تست دادن پیش امیر قلعه‌نویی رفتم. او من را برای تیم استقلال انتخاب کرد. پیش از آغاز فصل بود و آبی پوشان برای اردو می خواستند به ترکیه بروند. من تا آن موقع سفر خارجی نرفته‌ بودم. دوست داشتم همراه با دیگر بازیکنان به ترکیه بروم اما من را نبردند و به من اطلاع دادند که باید با تیم امید تمرین کنم.

وقتی استقلال در ترکیه بود با راه‌آهن قراردادم امضا کردم

بازیکن پیشین راه‌آهن تهران درمورد پیوستنش به این تیم گفت: تا زمانی که استقلال در ترکیه قرار داشت، سری به تمرین راه‌آهن زدم و در تیم حمید استیلی تست دادم. قبل از من، میلاد این کار را کرده بود. میلاد از استیلی اجازه گرفته بود که برادر دوقلو خود را به تمرین ببرد و استیلی هم به ما اجازه این کار را داده بود. جلسه اول در تمرین راه‌آهن، استیلی از کار من خوشش آمد. اما نمی‌توانستم با راه‌آهن قراردادی امضا کنم چرا که مدارکم دست باشگاه استقلال بود. اما یک نفر که نمی‌خواهم نامش را بیاورم، از مدارکم در باشگاه استقلال کپی گرفت و با همان مدارک کپی قراردادم را در سازمان لیگ با راه‌آهن امضا کردم. به هر حال دست آن شخص درد نکند.

در ایران خودم را سپاهانی می‌دانم

محمدی درمورد اینکه گفته می‌شود طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس است گفت: حالا دیگر خودم را سپاهانی می‌دانم. هیچگاه در ورزشگاه‌ها برای پرسپولیس لیدری نکرده‌ام. دوستانم به ورزشگاه می‌رفتند و من نیز با آن‌ها همکاری می‌کردم. حتی کار به جایی رسیده بود که می‌خواستم راهی باشگاه شوم و به آن‌ها بگویم که می‌خواهم برای آن‌ها بازی کنم. به هر حال راهی سپاهان شدم و ۳ سال برای این تیم بازی کردم و از انتخابم راضی هستم. فکر می‌کنم هر بازیکنی باید بازی کردن برای سپاهان را تجربه کند. تیم بزرگی است و قهرمانی‌های زیادی دارد.

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی18

امیرخان لقب "مصیب" را به من داد

او درباره لقبی که امیرقلعه‌نویی به او داده است، گفت: یک بار امیرخان من را صدا کرد و اسم من را پرسید. گفتم مهرداد محمدی هستم. سپس گفت مطمئنی که اسمت مهرداد است؟ به اطرافیان خود نگاه کرد و بلند گفت: به تو می‌خورد که اسمت "مصیب" باشد. (باخنده). حالا هرجایی می‌روم به من می‌گویند مصیب. اما به خاطر چشمانم در مدرسه به من گربه می‌گفتند.

کسی جرات نمی‌کرد با من و میلا دعوا کند

او درباره نوع پوشش خود گفت: من ذاتا خوشتیپ هستم. میثم، دیگر برادر ما باشگاه بدنسازی دارد. از بچگی زیاد ورزش می‌کردیم و کشتی و تکواندو را امتحان کرده‌ام. درباره دعوا کردن‌های زمان بچگی هم باید بگویم که چون ۲ برادر دوقلو بودیم، کسی جرأت نمی‌کرد با ما دعوا کند. گاهی پیش می‌آمد لباس یک نفر را جوری پاره می‌کردیم که مادرش می‌آمد جلوی خانه ما! گاهی سر چند نفر را می‌شکستیم، اما یادم می‌آید که همسایه‌ای به نام مینا خانم داشتیم و خیلی او را اذیت می‌کردیم. ساعت ۳ صبح زنگ خانه‌شان را می‌زدیم و می‌گفتیم توپ‌مان در حیاط شان افتاده است. از همین جا از او عذرخواهی می‌کنم.

استیلی برای من و میلاد پراید خرید

محمدی درمورد بهترین خاطره دوران ورزشی و مشترکش با میلاد بیان کرد: زمانی بود که با موتور پدرمان ۲ نفری به تمرین راه‌آهن می‌رفتیم، اما حمید استیلی از این موضوع خبر نداشت. یک بار در راه حمیدخان ما را دید و گفت چرا با موتور سر تمرین می‌آیید. عصبانی شد و موتور پدرمان را ۲ روز نگه داشت. چند روز بعد خودش برای ما پراید خرید.

عکس خیلی رومانتیک مهرداد محمدی و زنش | همسر زیبا و خوشگل مهرداد محمدی13

رونالدو و دایی الگوهای من هستند

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درباره الگوی فوتبالی خود گفت: الگوی من رونالدو است و در ایران علی دایی را خیلی دوست دارم. دایی گلزن بزرگی بود و همیشه به امید گل زدن او فوتبال تیم ملی را نگاه می‌کردم.

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PERSPOLIS (@perspolise.x6)