درگذشت | درگذشت ورزشکار | درگذشت معروف فوتبال | درگذشت هنرمند

درگذشت ورزشکاران سرشناس | دو فوتبالیست کشته شدند!

09:47 - 1400/12/11
دو بازیکن حرفه‌ای فوتبال در اوکراین در جریان حملات اخیر روسیه جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش گل کوچیک چند روزی است حمله نظامی کشور روسیه به اوکراین آغاز شده و در این مدت تصاویری تلخ و دردناک از ویرانی اوکراین در رسانه‌های جهان مخابره شده است. البته هنوز آمار دقیقی در مورد تلفات نظامی و البته غیرنظامی این کشور وجود ندارد، اما تصاویر موید آن است که شرایط در شهرهای مختلف اوکراین اصلا مساعد نیست.

حالا اخبار حاکی از آن است که دو بازیکن اوکراینی شاغل در بخش حرفه‌ای فوتبال در جریان این حملات کشته شده اند؛ یکی ویتالی ساپیلوی 21 ساله و دیگری دیمترو مارتیننکو 25 ساله. به نظر می‌رسد ساپیلو در جریان بمباران نیروهای روسیه در نزدیکی شهر کی‌یف جان خود را از دست داده است.

همچنین خانه مارتیننکو زیر موشک باران روسیه ویران شده، مادر او نیز کشته و خواهر هفت ساله این بازیکن فقید نیز به‌شدت مجروح شده است. مارتیننکو که برای اف سی هوستومل بازی می‌کرد، فصل گذشته بهترین روزهای دوران ورزشی خود را سپری کرده و به‌عنوان بهترین بازیکن دسته دوم انتخاب شد. او همچنین عنوان آقای گلی را نیز به‌دست آورده و در مسیر انتقال به یک تیم بزرگ‌تر بود که قربانی این حادثه تلخ شد.

2 بازیکن حرفه‌ای فوتبال در اوکراین که در لیگ دسته دوم فوتبال این کشور بازی میکردند، در جریان بمباران نیروهای روسیه در نزدیکی شهر کی‌یف جان خود را از دست داده است. ویتالی ساپیلوی 21 ساله و دیگری دیمترو مارتیننکو 25 ساله.

همچنین خانه ی مارتیننکو (بازیکن سمت چپ)زیر موشک باران روسیه ویران شده، مادر او نیز کشته و خواهر 7 ساله این بازیکن فقید نیز به‌شدت مجروح شده است. مارتیننکو که برای اف سی هوستومل بازی می‌کرد، فصل گذشته بهترین روزهای دوران ورزشی خود را سپری کرده و به‌عنوان بهترین بازیکن دسته دوم انتخاب شد. او همچنین عنوان آقای گلی را نیز به‌دست آورده و در مسیر انتقال به یک تیم بزرگ‌تر بود که قربانی این حادثه تلخ شد.

درگذشت ورزشکاران سرشناس | دو فوتبالیست کشته شدند! 15