عابدزاده | علی انصاریان | عابدزاده | دختر عابدزاده

دختر زیبای احمدرضا عابدزاده | نگار عابدزاده کیست؟

نگار دختر احمدرضا عابدزاده عکسی عاشقانه در کنار پدرش منتشر کرد.

به گزارش گل کوچیک نگار عابدزاده، دختر احمدرضا عابدزاده دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس است. در ادامه با بیوگرافی و زندگی شخصی و شغل و فعالیت ها و اینستاگرام و عکس های شخصی و خانوادگی و ماجرای ازدواج و آشنایی وی در مجله حرف تازه آشنا شوید.

بیوگرافی نگار عابدزاده (دختر احمدرضا عابدزاده) و همسرش رهام هاشمی + شغل و اینستاگرام

نگار عابدزاده متولد اسفند ۱۳۶۸ در تهران او دختر احمدرضا عابدزاده دروازه بان فوتبال و عقاب آسیا و خواهر امیر عابدزاده دروازه بان فوتبال است.

خانواده

در خانواده فوتبالی ۴ نفره به دنیا امد، یک برادر به نام امیر دارد که فوتبالیست و دروازه بان فوتبال است که در لیگ اروپا توپ میزند، پدرش احمدرضا عابدزاده از اسطوره های فوتبال ایران است و دروازه بان تکرار نشدنی پرسپویس و استقلال و تیم ملی فوتبال ایران است و مادرش نیز دارای سالن آرایشی و آرایشگاه و گاهی نیز فوتسال بازی میکند.

بیوگرافی نگار عابدزاده و همسرش رهام هاشمی | دختر احمدرضا عابدزاده

رهام هاشمی همسر نگار عابدزاده کیست

وی چند سال پیش با رهام هاشمی ازدواج کرده و متاهل است. در مراسم ازدواجش تعدادی از فوتبالیست ها و پدرش و برادرش امیر حضور داشتند. داماد احمدرضا عابدزاده در زمینه ورزش و فوتبال فعالیت جدی ندارد و شغل آزاد در زمینه مهندسی و معماری دارد، اما همیشه همراه پدر همسرش در کارهای خیریه و انسان دوستانه است.

عکس جدید رهام هاشمی همسر نگار و داماد احمدرضا عابداده

رهام هاشمی همسر نگار عابدزاده کیست

سوابق و فعالیت ها

او مدرک کیک بوکسینگ دارد و در شنا مدارک حرفه ای دارد، حتی رکوردی هم دارد. وی حالا مربیگری شنا مشغول است و یک مقطعی نیز به ایتالیا رفت تا در رشته علوم ورزشی تحصیل کند ولی آن را رها کرد و آمد به تهران و درمدیریت بازرگانی درس خواند.

وی کاملا به زبان ایتالیایی و انگلیسی مسلط است و روان صحبت می کند و در رشته ربان اسپانیایی نیز تحصیل کرده و به زبان اسپاینایی نیز تسلط دارد

عکس جدید نگار و پدرش احمدرضا عابدزاده

اینستاگرام نگار عابدزاده

کمربند مشکی کیک بوکسینگ

«دختر احمدرضا عابدزاده» بطور حرفه ای ورزش در رشته کیک بوکسینگ فعالیت میکند و دارای کمربند مشکی در این رشته است.

عکس هایی از عروسی “نگار” دختر احمدرضا عابدزاده

تصاویر جشن عروسی نگار عابدزاده دختر احمدرضا عابدزاده احمدرضا عابدزاده دروازه بان پیشین تیم ملی کشورمان اینستاگرام شخصی خود را با انتشار تصویری از مراسم عروسی دخترش به روز کرد، وی در توضیح این عکس تنها نوشت:جشن عروسی دخترم. احمدرضا عابدزاده یکی از برترین و محبوب ترین شخصیت های ورزشی ایران هست که همه ی […]

عکس هایی از عروسی “نگار” دختر احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده دروازه بان پیشین تیم ملی کشورمان اینستاگرام شخصی خود را با انتشار تصویری از مراسم عروسی دخترش به روز کرد، وی در توضیح این عکس تنها نوشت:جشن عروسی دخترم.

احمدرضا عابدزاده یکی از برترین و محبوب ترین شخصیت های ورزشی ایران هست که همه ی مردم برایش احترام قائلند، ولی عروسی دخترش را جشن گرفت.همزمان با سالروز تولد اسطوره فوتبال کشورمون ، مراسم جشن ازدواج دخترش نیز برگزار شد که این عکس های منتشر شده در صفحه شخصی وی می باشد.

دختر احمدرضا عابدزاده ازدواج کرد و این دروازه بان اسطوره ای کشورمون تصویر هایی از مراسم ازدواج دخترش را منتشر کرد.

همسر نگار عابدزاده همسر احمدرضا عابدزاده خانواده احمدرضا عابدزاده بیوگرافی نگار عابدزاده بیوگرافی امیر عابدزاده بیوگرافی احمدرضا عابدزاده اینستاگرام احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده با انتشار تصویر هایی خبر از برگزاری مراسم ازدواج دخترش را منتشر کرد.

این دروازه بان اسطوره ای فوتبال کشورمان با انتشار عکسی از همبازی های سابقشاز آنها بابت حضور در عروسی دخترش تشکر کرد.

حمید استیلی , مهدی هاشمی نسب, پنجعلی و پیروانی از جمله پرسپولیسی های حاضر در این مراسم بودند.

همسر نگار عابدزاده همسر احمدرضا عابدزاده خانواده احمدرضا عابدزاده بیوگرافی نگار عابدزاده بیوگرافی امیر عابدزاده بیوگرافی احمدرضا عابدزاده اینستاگرام احمدرضا عابدزاده